Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

Shalimar, o kiek kirpimas kainavo? blush2.gif Ar tavo ilgi plaukai? Aš irgi užsimaniau apsikirpti, bet nežinau, kur gerą kirpėją rast schmoll.gif Kai kirpausi paskutinį kartą, likau labai patenkinta. Iškarpė thumbup.gif , nereikėjo pusvalandį prie veidrodžio stovėti ir plaukus tvarkyti. Tik kad kirpausi Italijoj ax.gif Dabar plaukai ataugo ir laikas pas kirpėją.
O kaip tame salone Karoliniškėse? Ar pataria kaip tau labiau tiktų ar jau reikia tiksliai žinoti, ko nori?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo farfalla: 23 rugsėjo 2005 - 20:20
Na kirpimas kainavo 60 litu.Dauguma net nepastebejo, kad kirpykloj buvau sad.gif Bet mano plaukai ilgi, tokius ir prasiau palikti, tai nelabai ka ir prigalvosi. ax.gif
Atsakyti
norejau padekoti kad rekomendavo Denisa is Simonos smile.gif
kirpausi ten ir esu labai patenkinta. dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2005 09 24, 13:54)
norejau padekoti kad rekomendavo Denisa is Simonos  smile.gif
kirpausi ten ir esu labai patenkinta. dekoju  4u.gif


doh.gif , vat aš irgi rekomendacijų prisikaičiau, nulekiau tikedamasi geriausio, ką gavau, tai didžiulį Mr. Deniso šedevrą ant savo galvos, kuris gerai atrodė pačiam šedevro kūrėjui, tik ne man ir ne mano pažįstamiems. Kas keisčiausia, kad švelnus tylus balsas mane užhipnotizavo unsure.gif . Niekada ten neisiu, nors jaučiu, kad gali patikti toms, kurios mėgsta rėkiančias spalvas. Dažymo techniką įvertinčiau 2 balais iš 10, kirpimas - 5 balai.
Atsakyti
na as nedaziau plauku tik kirpausi. mano plaukai ilgi tai labai graziai juos iskarpe. na tikrai liuks atrodo wub.gif jau menuo praejo, o sukuosena dar vis puikiai atrodo... na tos rekomendacijos tai zinai, kaip kam... man tai tikrai gerai. smile.gif
Atsakyti

Sakykit merginos- garbanes, kurios buvot SIMONOJ ar patenkintos rezultatais? As garbane ir noriu nueit pas gerus specelistus kad atrastu mano stiliu. Niekaip as tu plauku sutvarkyt negaliu.Labai reikia pagalbos. cry.gif


Atsakyti
ech reikia ir man savo plaukus tvarkytis, nes nuo Kaledu zirkliu nemate, tik problema kad pati nezinau ka noriu su savo plaukais daryti unsure.gif jau beveik buvau nusprendus i Simona eiti, bet kai nusivylusiu atsirado tai jau nebezinau cry.gif o ir 160lt man pinigai nemazi , kei kartais baisiai gausiuos g.gif tai vat ir neapsisprendziu unsure.gif
o siaip karoliniskiu simonoj gal kainos mazesnes negu toj Pagrindinej??? blush2.gif
Atsakyti
www.simona.lt surasytos visos kainos, jos priklauso nuo kirpejo kategorijos.O del nusivylimu-suskaiciuok kiek patenkintu ir kiek ne sitoj temoj, paziurek ko daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 26 rugsėjo 2005 - 12:20
QUOTE(Shalimar @ 2005 09 26, 13:19)
www.simona.lt surasytos visos kainos, jos priklauso nuo kirpejo kategorijos.O del nusivylimu-suskaiciuok kiek patenkintu ir kiek ne sitoj temoj, paziurek ko daugiau mirksiukas.gif


na nepatenkinta tai pakolkas tik viena unsure.gif
kainas as tai maciau g.gif bet tai kaip zinoti kokios tai kategorijos kirpejas? pvz. Vytas g.gif jo bent jau foto yra, o pvz. tokio Deniso tai isvis nerasta schmoll.gif ar nueit ir sakyti noriu kad kirptu tarkim antros kategorijos kirpejas unsure.gif

ir dar gal gali papasakoti ka tavo plaukams padare mirksiukas.gif nes as irgi ilgaplauke ir nenoreciau kad mano plaukus nukirptu trumpai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2005 09 26, 13:34)
na nepatenkinta tai pakolkas tik viena  unsure.gif
kainas as tai maciau  g.gif  bet tai kaip zinoti kokios tai kategorijos kirpejas? pvz. Vytas  g.gif  jo bent jau foto yra, o pvz. tokio Deniso tai isvis nerasta  schmoll.gif  ar nueit ir sakyti noriu kad kirptu tarkim antros kategorijos kirpejas  unsure.gif

ir dar gal gali papasakoti ka tavo plaukams padare  mirksiukas.gif  nes as irgi ilgaplauke ir nenoreciau kad mano plaukus nukirptu trumpai  schmoll.gif

As pasakiau, kad trumpu nenoriu, kirpejas ir suprato is kart biggrin.gif Labai norejau kirpciuku, bet mano plaukai tokie bjaurus - ne to, kad garbanoti, bet labai raitosi.Jis man ir sako - nukirpsiu, susukuosiu, bus labai grazu, bet kiek tu paskui pati vargsi su jais doh.gif O as vistiek noriu blush2.gif Nu ka, nukirpo, o as vargstu dabar laugh.gif Kirpciukus kirpo ant sono, ilgus ir is daug plauku, kad "sunkesni" butu, siaip susukavus labai grazu, bet kad plaukai sitokie nepaklusnus, tai nieko nepadarysi bash.gif bash.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 09 26, 13:43)
As pasakiau, kad trumpu nenoriu, kirpejas ir suprato is kart biggrin.gif Labai norejau kirpciuku, bet mano plaukai tokie bjaurus - ne to, kad garbanoti, bet labai raitosi.Jis man ir sako - nukirpsiu, susukuosiu, bus labai grazu, bet kiek tu paskui pati vargsi su jais doh.gif O as vistiek noriu blush2.gif Nu ka, nukirpo, o as vargstu dabar laugh.gif Kirpciukus kirpo ant sono, ilgus ir is daug plauku, kad "sunkesni" butu, siaip susukavus labai grazu, bet kad plaukai sitokie nepaklusnus, tai nieko nepadarysi bash.gif  bash.gif  bash.gif


kad pasako minusus tai cia thumbup.gif va man reikia kad apkirptu taip kad as lengvai susitvarkyciau ir graziai atrodyciau blush2.gif jauciu visdelto susigundysiu ir kai gausiu atlyginima pas Vyta patrauksiu blush2.gif o pas ji reikia is anksto uzsirasyti? ar ten buna kokios eiles g.gif
Atsakyti
kas buvot pas Vyta ir dazetes plaukus, noreciau siokios tokios informacijos blush2.gif kokio ilgio plaukai pas jus, kaip daze sruogelem ar visus plaukus ir kiek tas malonumas kainavo blush2.gif kad nebutu poto kad nueisiu su ilgais plaukais sugalvos dazyti ir sumokesiu virs 200 blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti