Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

QUOTE(Gulcan @ 2005 08 22, 22:26)
Rasma, dėkui už informaciją 4u.gif 
Tiesa, šioj temoj minimos dvi "Simonos"- viena Pašilaičiuose, kita Karoliniškėse. Tai pasakykit man, tundrai blush2.gif , kurioj iš jų tas Vytas dirba doh.gif


Pašilaičių 4u.gif
Karoliniškėse yra Mažoji Simona
Atsakyti
QUOTE(nouvelle @ 2004 07 20, 09:22)
Prisipazinkit, ar paliekat kirpejams ir manikiurininkams visokiems arbatpinigiu?
Maciau tik viena karta toki atveji, bet kazkaip nejauku paliko. Gal as cia neismanau kazko... blink.gif

mama sakė visad palieka savo kirpėjai ~5 Lt, aš tai nepratus kažkaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja @ 2005 02 15, 11:33)
Aš dažausi Romano studijoje, bet ne pas jį, o pas merginą. L. šauniai nudažo thumbup.gif  ir visada lieku patenkinta jos darbu.
O kiek mačiau Romano rezultatus, tai NIEKADA doh.gif pas jį neičiau ir savo galvos nepatikėčiau. Pikčiausia būdavo žiūrėt, kai nukerpa moteriškę ir įtikinėja, kad ji puikiai atrodo, nors iš tikrųjų atrodo, tai  schmoll.gif  l. blogai... Man iš šono gi puikiai matosi smile.gif


tokia išvada peršasi, kad jo kėdėj būsi elementarus bandomasis triušis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2005 08 24, 17:52)
tokia išvada peršasi, kad jo kėdėj būsi elementarus bandomasis triušis  mirksiukas.gif


jei leidies but bandomuoju triusiu taip ir yra, nes as kai kirpaus tai pasakiau ko noreciau ax.gif ir gawosi super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jutta @ 2005 06 22, 14:32)
Na galėčiau pasiūlyti, Salon+(akropolyje). Kirpėja Rūta dirba neporinėm dienom bet tikrai super thumbup.gif  thumbup.gif kirpėja, išmananti savo darbą thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


o kaip ji atrodo? nes man šian gyrė tokią trumpais, juodais plaukais iš ten, sakė thumbup.gif eisiu matyt ten mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 06 26, 12:54)
Mano kasas apkirpo trumpai, labai graziai, kirpeja Ilona, Salon+, Akropolyje. Uzsirasiau ta pacia diena (kai visi Jonines svente  tongue.gif ), sumokejau 50Lt uz kirpima, ir dar patare nueiti nupirkti "Panele", tai ten kazkoki kupona iskirpo ir dave Tigi sampuna su vitaminais, kurio kaina 29Lt thumbup.gif

o kaip Ilona atrodo? biggrin.gif nes, pasikartosiu, man iš ten rekomendavo trumpaplaukę juodais plaukais kirpėją ir vardo nežinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2005 08 12, 18:00)
o kokia kaina jei nera paslaptis?  smile.gif

man kaip pazistamai padare siokia tokia nuolaidele blush2.gif kainavo 140lt. [ nezinau kiek butu be nuolaidos] g.gif o dazymas buvo mazdaug toks; pirmiausia nubalino sruogas [nes pas mane tamsus plaukai] nudaze visus plaukus viena spalva [isskyrus sruogas] ir visiems plaukams [ jau su sruogomis] suteike atspalvi [ t.y dar pakartotinai nudaze visus plaukus dar kita spalva] bet darbas tikrai patiko thumbup.gif gal net labiau negu jurijaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iracka @ 2005 07 18, 14:33)
As jau beveik metus lankausi grožio salone "Simona", Karoliniškese. Esu labai patenkinta. Nei katro nebuvau nusivilus. Kirpimas kainuoja apie 45 Lt. Kerpuosi visuomet pas tą patį viruką, Denisą. Tikrai jį rekomenduočiau  4u.gif


Na va,pasiskaiciau rekomendaciju ir nuejau ir as pas sita vaikinuka siandien apsikirpt ax.gif Na tai taip tikrai labai idomiai apkirpo ir gerai iskarpe plaukus,jau matos,turetu nebut problemu tvarkantis ax.gif Ir kainavo 40Lt, gal kade mano plaukai trumpi rolleyes.gif Na,esu ganetinai patenkinta,manau,kad ir sekanti karta eisiu pas ji ax.gif
Atsakyti
oi neskaiciau as visu pranesimu, tad atsiprasau jei pasikartosiu blush2.gif siaip kiek pati ejau ir kiek pazistamu ejo, tai pakolkas nieks nenusivyle Rutos studijos kirpejais... smile.gif ypac vyrukus gerai apkerpa smile.gif
Atsakyti
Merginos, galiu jum rekomenduoti savo kirpeja Daiva kuri dirba "justes" grozio salone... cia vilniuje... zinokit ko as tik neisbandziau, per kiek kirpeju ejau, bet galutinai ir visam laikui apsistojau pas Daiva... ji tikrai nesugadins, nepadarys kokios nesamones, zinot kaip buna kad iseini is kirpyklos ir verkt norisi kaip sugadina... bet pas ja reikia eit taip jau zinant daug maz ko nori, paaiskint jai ir ji tikrai padarys! ir siaip yra baisiai maloni, labai paslaugi ir labai stengiasi.. kazkada net 7 ryto del manes atvaziavo i kirpykla... tai isivaizduokit kada jai keltis reikejo... zodziu, tikrai labai rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
cia vilniuje, pylimo gatveje... ir kainuoja ne 80 litu uz kirpima, o kazkur 30-40, na zodziu thumbup.gif as tai labai patenkinta
Atsakyti
Pagaliau nuejau i Simona, kirpo Vytas.Klausia, is kur apie mus suzinojai, sakau forume skaiciau, tai kaip juoktis pradejo, sako vis dar raso? laugh.gif Mano kelios klientes jau gan seniai minejo, kad apie mane raso, tik vis nerandu laiko paskaityti, bet labai malonu ax.gif
Atsakyti