Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

Nu va, vakar buvau Salon +...
... ir niekam nepatarčiau ten eiti.
Sumokėjau 120 Lt ir atrodau kaip kaliausė. Argi kirpėja turi klausti kiek reikia trumpinti grifką? Manoji kirpėja pati mato kaip ir kas man tinka prie veido, o čia tai nukirpo, kad net bijau pasižiūrėti į veidrodį.
Pasiteisino mano spėliojimai, kad kainos ten didelės dėl to, kad tai AKRPOLIS cry.gif , o gal tiesiog kirpėja ne ta pasitaikė.
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 07 19, 14:41)
O gal galėtum tiksliai parašyti kurioje vietoje tas salonas?ir dar telefoniuką jei nesunku,a? ax.gif
Kažkaip būtų netoli namų,tai gundausi  blush2.gif

Povilaicio 12
Tel. Nr. 852460145
Atsakyti
[COLOR=blue] [FONT=Times]
Sveikos!

na, as tikrai daug kirpeju esu turejusi, nuo tokiu garsiu vardu kaip Robertas Bilinkevicius iki atrodytu visai eilines kirpejos. Kai kuriu darbas nepatikdavo po paties pirmo karto, kitu - po dvieju, triju...Tad vis ieskojau...

Dabar einu pas toki vaikinuka vardu Andis. Beje, kazkuri is ankstesniu komentaru klause ar niekas nezino kur jis dingo. Tai dabar jis bazuojasi salone kuris yra viesbutyje Reval (prie centrines universalines). Nepuolu sakyt, kad rekomenduoju primygtinai ir 100% garantuoju, kad visos liktu absoliuciai patenkintos (cia po to, kai po Romano liaupsiu kazkuri liko baisiai nepatenkinta), bet man jis ( Andis) labai patinka. Ir mano sesuo pas ji kelis metus vaiksto. Ir as, ir ji sulaukiam klausimu :"Kur jus kerpates? Plaukai labai graziai krenta!"....Komplimentu tikrai daug sulaukiam. O ir pats kirpimas laikosi ilgai. thumbup.gif

Zodziu, jei kuri susidomes - linkiu gero rezultato ir nenusivilt.

P.S. As pas ji sumoku 80 Lt. Cia tik kirpimas.

Atsakyti
Beje, nieko neturiu pries moteriskes, bet kiek teko kirptis, tai geriau jausdavausi ir atrodydavau po kirpeju-vyru darbo:)
Atsakyti
As taip pat ilgai ieskojau gero kirpejo-stilisto, kol nuejau pas Juriju is Gatineau tikrai neblogai sutvarke mano plaukus rolleyes.gif gal tik nelabai patiko,kad padare storus kirpcius ant sono verysad.gif [leidau jam daryti kirpima pagal save] vat ir padare g.gif dabar tos sukuosenos nenesioju, bet nudaze tai fainai clap.gif taip naturaliai, anksciau turejau tamsius plaukus tai padare toki perejima nuo mano naturaliu plauku prie tamsiu,kad nesimato ataugusiu plauku jau nedaziau kaip 2 men. ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2005 07 31, 19:18)
As taip pat ilgai ieskojau gero kirpejo-stilisto, kol nuejau pas Juriju is Gatineau tikrai neblogai sutvarke mano plaukus  rolleyes.gif  gal tik nelabai patiko,kad padare storus kirpcius ant sono verysad.gif  [leidau jam daryti kirpima pagal save] vat ir padare  g.gif  dabar tos sukuosenos nenesioju, bet nudaze tai fainai  clap.gif taip naturaliai, anksciau turejau tamsius plaukus tai padare toki perejima nuo mano naturaliu plauku prie tamsiu,kad nesimato ataugusiu plauku jau nedaziau kaip 2 men. ir viskas  thumbup.gif


Vat butent, jis labai gerai ismano savo darba! Man irgi labai patinka ka jis padaro, o ir nukerpa nuostabiai, nei sakojasi galiukai, ir plaukuciai graziai krenta... thumbup.gif
Atsakyti
"Mažoji Simona", Karoliniškės, vaikinuko vardas - Vladas clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sugalvojau dar karta nusidazyti plaukus, truputi tamsiau ir rytoj einu i simona pas Vyta ivertinsiu jo darba, beje jis mano buves klasiokas kurio nemaciau jau 5 metus ax.gif bus labai idomu pasisneketi rolleyes.gif ir butinai parasysiu ar patenkinta rezultatais bye1.gif
Atsakyti
pagaliau nusidaziau plaukus, ir esu labai patenkinta Vyto darbu
clap.gif saunuolis,labai stengesi ir tikrai rekomenduociau thumbup.gif
Atsakyti
Pribrendo reikalas ir man apskabyt savo gaurus blush2.gif ax.gif (plaukai žemiau pečių). Iki šiol kirpausi savo gimtam mieste, bet dabar norėčiau kur nors Vilniuj. Perskaičiau šią temą ir kažkaip pastebėjau, kad daug teigiamų atsliepimų apie Vytą iš "Simonos". Taigi kas kirpotės pas jį, gal galėtumėt parašyt, kokios kainos pas jį, ar nedaro diiidelio meno iš plaukų (ekstremalios plaukuosenos nenorėčiau) ir gal telefoną ar adresą parašyt. Iš anksto dėkui 4u.gif
Atsakyti
Kaip žiūriu tykios Vytuko klientės biggrin.gif Tiek jau to ir aš prie tinginio, bet papasakosiu smile.gif
Man kirpimas kainuoja 60 Lt. (kol kas dažyti nereikėjo, tai nežinau keik kainuotų..man sakė labai gerai namie ir su chna ir basma gaunasi, pagyrė ax.gif ). Kerpuosi kas 1,5 mėn., nes Vyat ssakė dažniau nereikia..nuėjau pusilgaplaukė (truputį žemiau pečių plaukai buvo, išėjau beveik trumpaplaukė..ne "berniokiškai" apkirpo, bet totaliai pakeitė..gale plaukai visiškai nedengia kaklo, priekyje palikti kiek ilgesni (bet pečių nesiekia), kažkaip kirpta "įstrižai, palikti tankūs kirpčiai, plaukai iškarpyti..labai lengvai tavrkomi plaukai, nereikalauja jokių ypatingų pastangų, tiesiog labai geras kirpimas..niekas nestyro, nelenda, nesišiaušia, nesigarbanoja be reikalo smile.gif
Jei leisies ir norėsi didelio meno, tai didelį meną ir padarys smile.gif ..Aš leidau daryti ką nori su mano durna galva ir pobaisiais plaukais, nes aš vis vien neišmanau kas man geriau tinka biggrin.gif Kai paklausė kaip įsivaizduočiau ar norėčiau atrodyti, tai pasakiau vieną - tik ne "berniukiška" šukuosena..man nepatinka moterų labai trumpučiai plaukai blush2.gif
Adresas: Laisvės pr. 121, Vilnius
Telefonas: (8-5) 230 10 01
Atsakyti
Rasma, dėkui už informaciją 4u.gif
Tiesa, šioj temoj minimos dvi "Simonos"- viena Pašilaičiuose, kita Karoliniškėse. Tai pasakykit man, tundrai blush2.gif , kurioj iš jų tas Vytas dirba doh.gif
Atsakyti