Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

Mokausi kirpėja - stiliste, pati turiu vienintele gera ir patikima savo kirpėją thumbup.gif visad jai ištikima clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif Tikiuosi po metų ir as turėti savo klijentūrą g.gif nestuke.gif
Atsakyti
Aš tai kiekvieną kartą einu vis kitur. Kažkas parekomenduoja, na ir ką, einu. Sumoku nerealius pinigus ir kitą kartą laukiu kitų patarimų biggrin.gif o paskui ir vėl tas pats. Norėtųsi trumpesnių plaukų, bet zarazos kirpėjai niekas nekerpa. Gal ir gerai, nes kai pamatyčiau, gal iš koto išvirsčiau thumbup.gif blink.gif g.gif

Žodžiu nesiseka ir nerandu tos vieninteles kirpejos/kirpejo.
Atsakyti
QUOTE (gama @ 2004 05 26, 16:45)
o kiek tai kainuoja?

tikrai nemazai.Kirpimas 40lt. dazymas atatinkamai, dazo su firmos Keune dazais.Pastovus klientai gauna nuolaidas.
Atsakyti
QUOTE (Polina @ 2004 05 30, 19:03)
tikrai nemazai.Kirpimas 40lt.

gal ir nėra taip baisiai daug, jeigu gali pasitikėt kirpėja ir ji nesugadins mano kudlų. ypač dabar taip atrodo, nes prieš kelias dienas nukirpo už 20 Lt, bet per trumpai. styro plaukai į visas puses ir niekaip aš jų negaliu priglostyt. norėtųsi į apačią pratempt nors kelis cm. nors sakiau kelis kartus tik ne per trumpai. mad.gif mad.gif mad.gif mėnesį reiks laukt, kol bus normaliai. kai ataugs ir dar nebūsiu visų pinigėlių "praatostogavus", reikės nueit pabandyt.
Atsakyti
nu varau siandien 17h ir as ivaizdi truputi pasikeist pas kazkoki Vadima. Padarys man prikolna kirpima, tikiuosi rolleyes.gif
Atsakyti
Aha. Neturiu joku priekaistu, labai stropiai dirbo vaikinas. Beje, tame salone kerpa vien vyrai ir jie labai megsta stilingus kirpimus. Deja, musu moterys labai konservatyvios. O as ne, todel isejau is kirpyklos ziauriai stiliova, su tvarkinga bezabrazija ant galvos biggrin.gif
Atsakyti
Kirpykla vadinasi "Simona" Karoliniskese. Bet iskart ispeju, jog jei bijot crazy visokiu sukuosenu, tai ten neikit, bo iseisit zliumbdamos.

O as vaikstau su asimetrisku kirpimu, pasisiausus ir issisiepus lig ausu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (mamusiuka @ 2004 06 18, 09:18)
QUOTE (Smurka @ 2004 06 18, 09:15)
Kirpykla vadinasi "Simona" Karoliniskese. Bet iskart ispeju, jog jei bijot crazy visokiu sukuosenu, tai ten neikit, bo iseisit zliumbdamos.

O as vaikstau su asimetrisku kirpimu, pasisiausus ir issisiepus lig ausu.  biggrin.gif

Tai prasom pameteti savo stiliovos sukuosenos foto rolleyes.gif wink.gif

clap.gif Ne prasom, o reikalaujam laugh.gif ! Ir as noriu savo pogimdyminius stagarus nusikarpyt! As jau buvau isejus vos neapsizliubus - prasiau padaryt normalu kirpima, kad nesokiruotu destytoju ir draugams krutai atrodytu. Rezultatas- veidrody pamaciau lyg save, bet su 40-metes sukuosena + sklastymu sone, ispusta blink.gif . Vos isejusi iskart susiveliau plaukus, isdraskiau i visas puses, pamaniau, tegu geriau visi galvoja, kad as kokia israiskos ieskanti nei kad nevykes kirpyklos eksperimentas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (agneklimjan @ 2004 06 18, 12:25)
As jau buvau isejus vos neapsizliubus - prasiau padaryt normalu kirpima, kad nesokiruotu destytoju ir draugams krutai atrodytu. Rezultatas- veidrody pamaciau lyg save, bet su 40-metes sukuosena + sklastymu sone, ispusta  blink.gif . Vos isejusi iskart susiveliau plaukus, isdraskiau i visas puses,

ir man beveik visada taip būna.
turiu storus, banguotus plaukus, tai visos kirpėjos mėgsta plaukus kuo daugiau išpūst. ot, nekenčiu tokių. :angry
padaro iš manęs tikrą pudelį, kaip į šunų konkursą.
Atsakyti
man neseniai rekomendavo kirpykla Gatineau. huh.gif Gal kas esate lankesis? O gal siaip kokiu atsiliepimu girdejot apie ja? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Karolyn @ 2004 06 18, 20:19)
man neseniai rekomendavo kirpykla Gatineau. huh.gif Gal kas esate lankesis? O gal siaip kokiu atsiliepimu girdejot apie ja? g.gif

as karta buvau 'gatineu' pas vadinamaja zvaigzde kirpausi - paeme 90 Lt, ir padare mane padoria bliudeliu kirpta vaikeziska-berniukiska nesamone. as dar jam aiskinau, kad man patinka tokios biski paliotnos sukuosenos, kad pasisiaususi buciau ar pan. tai jis nu toookia padorele padare, fui. ir kai nuejau pas savo nuolatini kirpeja, jis issigando...

geriausia kirpykla yra 'Simona' Vilniuje, Pasilaiciuose. nu ten super fantazija pas berniukus!!! thumbup.gif
Atsakyti
Amzina studente, uzsirisk stiliova skara ant galvos taip, kaip kino zvaigzde ir varyk i furseta nors neplauta galva laugh.gif
Ir dar, Del kirprjos manau, kad bent keleta kartu reikia eiti pas ta pacia, nes ji turi savo kirpimo stiliu ir antra karta ta pacia galva apdoroti yra paprasciau. nes pas kokia gera kirprja benueitum, jei pas ka ateini pirma karta, tai ta sako; kas jums taip blogai nukirpo anksciau? Cia gal konkurenciniais sumetimais laugh.gif
Atsakyti