Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

QUOTE(Nikita @ 2005 06 29, 01:33)
nu nepykit nors ir iš kaži kur šitą žinutę atkasiau, bet pasisakysiu, nes labai prajuokino laugh.gif

profesionalus kirpėjas mokės dirbti skustuvu, o ne niekada jo nenaudos  mirksiukas.gif

Tiesiog ši technika yra sudėtinga ir ne visi ją moka (nors kai kurie įsivaizduoja, kad moka  doh.gif ), ir antra ne visiem plaukam skustuvas tinkamas, bet jei tinka, tai galima  thumbup.gif padaryti. Taigiz, jei kirpėjas nemoka naudotis skustuvu arba jūsų plaukui toks kirpimo būdas yra netinkamas rezultatas bus  verysad.gif

4u.gif


Ir aš taip manau, nes turėjau nuostabų kirpėją, kuris mane kirpdavo naudodamasis skustuvu, tačiau plaukai atrodydavo nuostabiai, du mėnesius vaikščiodavau kaip iš kirpyklos ką tik išėjusi, ryte be jokių problemų ir nervų su jais susitvarkydavau.. Tik gaila, kad mano tas kirpėjas į užsienį pabėgo : cry.gif
Atsakyti
Labai noreciau nusidazyt sviesiom sruogelem 4u.gif bet mano plaukai ilgi (trumpint nenoreciau), bijau, kad teks nemaza sumele pakloti..
gal kas zinote kur ta daro nelabai brangiai ax.gif
Atsakyti
As zinau gera kirpeja Vilniuje, ji mane nudaze sruogelemis uz 35lt, mano plaukai trumpi, bet kaip ji nuostabiai dirba, kokios jos rankos svelnios. Vaje... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurat: 02 liepos 2005 - 18:02
Skubiai reikia jusu nuomones! Ka gero ar blogo galetumet pasakyti apie siuos kirpejus is "Femina bona" (cia Vln Vytenio gatves) Andrius, Raimonda, Marius. Prasau, parasykit, jei teko pas kuri nors kirptis , savo atsiliepimus. Kurį rekomenduotumėt. Iš anksto AČIU. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fela @ 2005 07 11, 19:05)
Skubiai reikia jusu nuomones! Ka gero ar blogo galetumet pasakyti apie siuos kirpejus is "Femina bona" (cia Vln Vytenio gatves) Andrius, Raimonda, Marius. Prasau, parasykit, jei teko pas kuri nors kirptis , savo atsiliepimus. Kurį rekomenduotumėt. Iš anksto AČIU.    4u.gif


Ir dar is pasilaiciu "Simonos" , kuris graziau pamodeliuotu, parinktu kirpima ilgiem plaukam, Paulius ar Ruslanas?
Atsakyti
Mano kolegės vaikšto iš Feminos Bonos pas Marių. Gražiai mergičkos atrodo, bet panašiai, net abi juokiasi viena iš kitos: plaukai ilgi, iškarpyti per visą ilgį, "grifkutė" ir pan. Kirpimas joms kainuoja lyg ir 60 Lt. Aišku jos iš manęs irgi pasierzina, nes Simonos kirpėjai irgi turi savo braižą, taigi aš ir kita mano kolegė kerpamės Simonoje, tai irgi panašiom šukuosenom doh.gif
Atsakyti
Aciukas Rasma, istiesu norejau uzsirasyt pas cia visu isgirta Vyta is "simonos", bet jis dabar atostogose. Uztai nebezinau pas ka cia dabar nulekus?
Marius supratau neblogas, o kazi kaip kiti pamineti g.gif ?

Atsakyti
Sveikutes smile.gif
As ir galvoju kur cia man apsikirpti... Mano plaukai gana ilgi, mazdaug iki puses nugaros, na gal truputi trumpesni. Tai nzn kam cia patiket savo kasas? Noreciau kad graziai apkirptu, stilingai bet ne super ekstravagantiskai, nes dirbu mokykloj logopede tai nenoreciau labai issaukianciai atrodyti. Gal kas kirpotes karoliniskiu "Simonoj"? kokios kainos ten lyginant su pasilaiciu "Simona"?
o gal kur kitus nukirptu graziai? nenoreciau moket labai daug...
Mano sitas kirpimas taip atsibodo, noriu kazko naujo ir madingo... patarkit, bukit gerutes blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šiandien einu į Akropolyje esančią kirpyklą Salon +. Kadangi mano kirpėja yra toli, t.y. yra Klaipėdoja ir šiuo metu atostogauja, o aš per plaukus nebematau kelio, nuatriau išbandyti ką nors Vilniuje.
Labai bijau, kad Akropolyje esančioje kirpykloje didelės kainos nebūtų dėl to, kad tai Akropolis, o ne dėl teikiamų paslugų kokybės.
Vienu žodžiu, einu į kirpyklą ir bijau labiau, nei eidama pas dantistą :-)
Atsakyti
Kirposi mano pažįstama moteris ir SALON+ mokėjo 40 Lt. (tik kirpimas) ax.gif Nežinau tik ar ji čia "po blatu" ar ten tokios kainos, garantuot negaliu..
Gerai ir gražiai kerpa, nemanau, kad nusivilsi..Aš kada nors ateityje irgi ruošiuos ten apsilankyt, kai jau "Simona" atsibos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fela @ 2005 07 11, 21:42)
Aciukas Rasma, istiesu norejau uzsirasyt pas cia visu isgirta Vyta is "simonos", bet jis dabar atostogose. Uztai nebezinau pas ka cia dabar nulekus?
Marius supratau neblogas, o kazi kaip kiti pamineti  g.gif  ?



Aš Ruslano gerbėja cool.gif Man jo darbas už Vyto labiau patinka. Menas - skonio reikalas ax.gif O šiaip meistrai Simonoj puikūs, plaukų tikrai nesugadins.
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2005 07 15, 10:22)
Sveikutes  smile.gif
As ir galvoju kur cia man apsikirpti... Mano plaukai gana ilgi, mazdaug iki puses nugaros, na gal truputi trumpesni. Tai nzn kam cia patiket savo kasas? Noreciau kad graziai apkirptu, stilingai bet ne super ekstravagantiskai, nes dirbu mokykloj logopede tai nenoreciau labai issaukianciai atrodyti. Gal kas kirpotes karoliniskiu "Simonoj"? kokios kainos ten lyginant su pasilaiciu "Simona"?
o gal kur kitus nukirptu graziai? nenoreciau moket labai daug...
Mano sitas kirpimas taip atsibodo, noriu kazko naujo ir madingo... patarkit, bukit gerutes  blush2.gif  4u.gif

As jau beveik metus lankausi grožio salone "Simona", Karoliniškese. Esu labai patenkinta. Nei katro nebuvau nusivilus. Kirpimas kainuoja apie 45 Lt. Kerpuosi visuomet pas tą patį viruką, Denisą. Tikrai jį rekomenduočiau 4u.gif
Atsakyti