Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

Na galėčiau pasiūlyti, Salon+(akropolyje). Kirpėja Rūta dirba neporinėm dienom bet tikrai super thumbup.gif thumbup.gif kirpėja, išmananti savo darbą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Buvau vakar vėl Karoliniškių "Mažojoje Simonoje". Nu esu labai patenkinta. O dar kai toks fainas seksovas kirpėjas mane kirpo tai išvis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 06 23, 09:23)
O kur ta mažoji simona yra?


Karoliniškėse, iš karto už Rimi parduotuvės, daugiaaukščiame
Atsakyti
Prisijungsiu ir aš su savąja nuomone smile.gif Pati esu ne vilniškė, tačiau savąją galvą patikiu Simonos meistrams. Kirpdavausi pas Mišą, tikrai geras rankas turintis jaunuolis smile.gif Paskutini karta buvau pas Dianą (manau apie nereikia pasakot) wink.gif Labiausiai patiko, kad nepuolė kirpti trumpai, o pasakė, kad su mano išvaizda man reikia ilgų plaukų ir tiesiog padarė tokį kirpimą, kuris padėtų jiems graziai augti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 06 23, 09:46)
O kiek Simonoj kirpimas ir dazymas dabar kainuoja?

Kainos priklauso nuo meistrų kategorijos. Pas Diana už kirpimą mokėjau 80 Lt. Praeitą kartą kai nudažė viena spalva ir truputį pakirpo galiukus, palikau apie 120. Mano plaukai vidutinio ilgio, bet niekada nesigailėjau dėl ten paliktų pinigų wink.gif O dėl užsirašymo iš anksto manau nereikia primint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmelada @ 2005 06 26, 09:35)
o kiek kaiuoja kirpimas salon+? 4u.gif


Mano kasas apkirpo trumpai, labai graziai, kirpeja Ilona, Salon+, Akropolyje. Uzsirasiau ta pacia diena (kai visi Jonines svente tongue.gif ), sumokejau 50Lt uz kirpima, ir dar patare nueiti nupirkti "Panele", tai ten kazkoki kupona iskirpo ir dave Tigi sampuna su vitaminais, kurio kaina 29Lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nataliukė @ 2005 06 24, 21:18)
Ateik pas mane  mirksiukas.gif


O kur tu kerpi? As savo kirpejos dar neissirinkau blush2.gif Tai vaisktau per visur tongue.gif
Greitai ataugs galutinai cheminis (dabar palikti galiukai), tai reiks vel kirptis... doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2005 05 05, 08:07)
as norejau paklaust o kaip su kauno stilistais ir kirpyklom, nes ziuriu cia vien apie Vilniaus kalbat ir apie ta Romana geras ar ne, nejau kaunietes nieko neori pasidalint, man labai reikia tokio meistro kad suteiktu forma plaukam nes jie pas mane tonie nelabai, laukiu rekomandaciju


as seniau kirpdavausi pas Vyta prie pasilaiciu maximos. labai super kerpa. dabar nesikerpu nes auginu kasas tongue.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Gal galit parekomenduoti kirpėją, dirbančią(-tį) kuriame nors salone Šiaurės miestelyje - kad gerai kirptų ir nebrangininkė (-as) būtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ange @ 2005 01 10, 19:26)
Priklauso koks skustuvas, bet profesionalus kirpejas NIEKADA nekirps skustuvu, nes darbas juo kenkia plaukams jie siura ir sakojasi, siurksteja nuo skustuvo. Norint isgauti "skustuvo" efekta plaukai yra retinami zirklemis - pakeli viena sruoga ir eini zirklemis per galiukus. Jei paziuretumete zymiu pasaulio kirpeju darbu demonstravima JOKIU SKUSTUVU ten nepamatytumete, nes tikras profesionalas kerpa tik zirklemis.


nu nepykit nors ir iš kaži kur šitą žinutę atkasiau, bet pasisakysiu, nes labai prajuokino laugh.gif

profesionalus kirpėjas mokės dirbti skustuvu, o ne niekada jo nenaudos mirksiukas.gif

Tiesiog ši technika yra sudėtinga ir ne visi ją moka (nors kai kurie įsivaizduoja, kad moka doh.gif ), ir antra ne visiem plaukam skustuvas tinkamas, bet jei tinka, tai galima thumbup.gif padaryti. Taigiz, jei kirpėjas nemoka naudotis skustuvu arba jūsų plaukui toks kirpimo būdas yra netinkamas rezultatas bus verysad.gif

4u.gif

Atsakyti
JADZKA kokiam tu salone lankaisi?
Na jau laikas ir man eit i kirpykla,bet vel klausimas kur? g.gif
Atsakyti
As apskutiniu metu kirpdavausi pas Natalija ir Bolero thumbup.gif thumbup.gif , bet si karta niekaip nepagaunu jos man reikiamu laiku sad.gif , tai siandien vaziuoju i Sugihara, man rekomendavo ten tokia kirpeja Olgą - paziuresim kas cia gausis g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena4: 29 birželio 2005 - 14:28