Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

QUOTE(Ange @ 2005 01 11, 16:41)
Na nebezinau, gal jus toje srityje dirbate ir zinote, kad su skustuvu geriau. Buna tam tikri skustuvai, kurie lyg ir neskaldo to plauko.Bet patikekite niekur - nei profesionalams skirtuose video is uzsienio, nei kirpimo konkursuose nemaciau jokiu skustuvu, visi isretina plaukus zirklemis....



isretina blink.gif blink.gif megalol.gif

oi mirsiu:) turi omenyje iskarpo?

tai taip, su zirklemis iskarpo, bet pats esminis kirpimas daromas su spec. skustuvu, o jei jis gerai isastrintas, tai tikrai plauko neturetu zaloti..
niu nedirbam mes toje srityje, mes tik kontempliuojam.. wink_3.gif
Atsakyti
Ir vel prie to pacio rolleyes.gif Mergynos patarkyte gera kirpeja Vilniuje centre, kad moketu graziai patvarkyti ilgus plaukus, dazymo nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Zhuzi @ 2005 01 18, 11:40)
Ir vel prie to pacio rolleyes.gif Mergynos patarkyte gera kirpeja Vilniuje centre, kad moketu graziai patvarkyti ilgus plaukus, dazymo nereikia.


Aš kerpuosi Radvilų rūmuose, Gatineau salone. Ten dirba tox pamaiva biggrin.gif kirpėjas Jurijus, jis geras stilistas. Galima pažiūrėti čia
Atsakyti
Perskaiciau visus 19 puslapiu ir mano didelei nuostabai nei vieno zodzio apie kirpykla "Indola club" Labdariu g-veje.. sad.gif Anksciau ten dirbo labai geras stilistas Mindaugas "debeselis" (Paneles TV anksciau vede).

As pas ji lankydavausi ir man labai patiko, dirba thumbup.gif profesionalus poziuris i darba, pagarba klientui, sumoki apie 150 Lt., bet iseini visa svytinti... smile.gif
Deja jis buvo isvykes i uzsieni ir maciau "Lietuvos ryte", kad sugrizo i Lietuva, tik deja neaisku kur jis dabar dirba? sad.gif

Jeigu kuri pas ji lankotes ar zinote jo kontaktinius duomenis, bukit gera, parasykite i AZ, busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
taigi..ka tik buvau kirptis pas Vyta is 'simonos'..labai gerai nukirpo,labai patiko..o va dazyt nesiseke.daziau apskritai pirma karta todel daze augaliniais dazais kurie ne velnio nenudaze taip kaip norejom.mano plaukai naturaliai buvo 'lietuviskai rudi' kaip as sakau,nei per tamsus nei per sviesus.norejo keliais tonais patamsint,o gavausi tokio pat tono kaip buvau tik ryzesne. blink.gif ir tai tik po lempa tas ryzumas islenda.is toliau net nesimato kad dazyta.nezinau kodel taip gavosi ir jis nezino.paklause ar kontraceptiku nenaudoju.ne.girdejau gandu kad per menesines dazai neima.gal tai kazkokia itaka dare,nors man jos jau kaip ir baigesi..ir siaip skeptiskai as i tai ziuriu..arba jis kazko nepaskaiciavo.nzn.sutarem kad savaite apsiziuriu dienos sviesoj ir pan,jei noriu tamsint tai jis savo saskaita tai padarys.belieka apsisprest.;]
Atsakyti
QUOTE(dezavu @ 2005 01 20, 19:18)
taigi..ka tik buvau kirptis pas Vyta is 'simonos'..labai gerai nukirpo,labai patiko..o va dazyt nesiseke.daziau apskritai pirma karta todel daze augaliniais dazais kurie ne velnio nenudaze taip kaip norejom.mano plaukai naturaliai buvo 'lietuviskai rudi' kaip as sakau,nei per tamsus nei per sviesus.norejo keliais tonais patamsint,o gavausi tokio pat tono kaip buvau tik ryzesne. blink.gif ir tai tik po lempa tas ryzumas islenda.is toliau net nesimato kad dazyta.nezinau kodel taip gavosi ir jis nezino.paklause ar kontraceptiku nenaudoju.ne.girdejau gandu kad per menesines dazai neima.gal tai kazkokia itaka dare,nors man jos jau kaip ir baigesi..ir siaip skeptiskai as i tai ziuriu..arba jis kazko nepaskaiciavo.nzn.sutarem kad savaite apsiziuriu dienos sviesoj ir pan,jei noriu tamsint tai jis savo saskaita tai padarys.belieka apsisprest.;]

Turbut tave "tepliojo" "Goldwello' arba "Keune"s dazais, o su jais velniaizin kas gaunasi...As tai kerpuosi ir dazausi pas Asta is LaBellos, ji dazo su REVLON Professional ir jai visada puikiai iseina. Kokiais tiksliai dazais tave daze? Apie augalinius mazai esu girdejusi, zinau kad buna rugstiniu dazu be amoniako (maziau pazeidzia plauka), bet ir su jais Astai visad pavyksta. As tai labai domiuosi visad su kuo mano plaukus teplioja ir bandau daugiau suzinoti apie priemones naudojamas kirpyklose.
Atsakyti
labai zaviuosi zurnalistes jovitos valeikaitos stiliumi. tame tarpe ir kirpimais zinoma. mazai vilties zinoma, bet gal kuri nors zinote, pas ka ji kerpasi? buciau labai dekinga.
Atsakyti
Kartais reikia, kad butu naturaliai, bet kartu nerealiai, very sexy ir tuo paciu simple, zodziu uz tinkama kaina tinkama sukuosena, kurios lyg ir nesimato.... bet labai grazu. tongue.gif

Kas turite info apie tokius kirpejus?
Atsakyti
sweikos smile.gif o wat as sawo plaukus po ilgu ieskojimu patikejau kirpeji stilistui tongue.gif galiu pasakyt tikrai nerealus zmogus thumbup.gif jau taip pakeicia zmones kad sakes, tikrai rekomduoju kas nori pasikeist, dirba laaaaaaaaaaaaaaabai gerai smile.gif niekad nebekeisiu i nieka kita tongue.gif
Atsakyti
taip pas ji mokausi makiazo ir grimo paslapciu, ir sios srities jis tikras profas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksva @ 2005 02 04, 09:10)
O kas jis toks? Kur dirba? Kiek pas jį kas kainuoja? Labai sudominai  smile.gif


dirba winiuj roman studio salone sw.stepono gatwyte nr.6, na jis ir stilistas ir kirpejas ir wisazistas ir kaukes daro ir daug wisko moka, kiek zinau mokesi rusijoj smile.gif na priklauso ka nori daryt, pirma kart kai pas ji pakliuvau sumokejau uz naujaja sukuosa daug wien del dazu, nes dirbo 4spalvom, plaukai buwo iki peciu ir poto da kirpo tai 150lt. paskaiciavus nedaug nes daug dazu sunaudojo, po to paeme 80 uz dazyma ir kirpima, ir jis niekada neklausys tawo nuomones nes pas ji fantazija dirba super thumbup.gif ir mano brangiausias pas ji ejo tai padare tikra grazuoliuka uz kirpima paeme 30lt, makiazas bent jau kainorasty parasytas apie 30- 50 lt, bet padarys sawes neatpazinsi l.seksualuma paryskina mirksiukas.gif po wisko plaukai zwilgete zwilga kaip silkas aisiu pas ji sampuno su balzamu pirkt smile.gif
Atsakyti
ir negalwokit kad cia kox pienius, jaunas waikinux, cia zmogus tikrai su didele patirtim thumbup.gif
Atsakyti