Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau gero (-os) kirpėjo (-os)/stilisto (-ės)

Ash galiu pasakyti kas graziai ir profesionaliai kerpa.
Jei norite, kad jus nukirptu arba nudazytu GERAIS ilgai isliekanciais dazais eikite i LABELLA (2610240) priesais operos ir baleto teatra. Ten yra tokia kirpeja ASTA - ji labai miela ir labai kruopsciai dirba, yra laimejus begale visokiu konkursu - REVLON taure, "Gintarine Sruoga" ir t.t.
Jie dazo su REVLON Professional dazais, kurie jau baigia nukonkuruoti kitas firmas, nes labai ilgai islieka ant plauku ir graziai nusiplauna, galima sakyti, kad tai praktiskai geriausi dazai, kuriu galima gauti Lietuvoje.
Jei norite eksperimentu eikite pas Rasa Kunaviciene i VIJOLE pamenkalnio gatveje. Ji irgi nuolat tobulinasi ir dalyvauja visokiuose konkursuose, labai konkreti ir komunikabili - gali padaryti ir savo nuoziura viska.
Jei pasiilgote vyrisku ranku, yra darbstus BENAS is GROZIO NAMU Mykolo 12/1 (2121812)
Atsakyti
Merginos, kai uzsirasote dazymui, butinai ziurekite SU KUO jus dazo, kokios firmos dazais. Ir paskui stebekite rezultata, kaip nusiplauna, ar blizga plaukai, ar spalva ilgai islieka nenublukusi. Vistiek daugumoje kirpyklu mokate ta pacia kaina uz dazyma, o kirpejai naudoja ivairius dazus - vieni prastesniu firmu, kiti geresniu...Tai gal geriau moketi ta pacia kaina, bet buti nudazytai su geresniais dazais? Kai man nusibodo buti tepliojamai su Wella arba Goldwellu - vienas ir tas pats rezultatas, nuejau i kirpykla kur dirba su REVLONU ir esu istikima jo gerbeja, nes plaukai nudazyti juo blizga, spalva issilaiko ilgai ir svyti. Drauge dazesi tos pacios firmos rugstiniais dazais - tai jie taip naturaliai nusiplauna! Nesimato sakysim ataugusiu saknu. Be to daugelis dazu gamintoju nera istobuline savo dazu taip gerai kaip REVLON. Kiti sakysim neturi plauka tausojanciu emulsiju su priedais, pvz. goldwellas rugstiniams dazams turi 1 emulsija, o REVLON 2 - ultra svelnia ir svelnia. Zodziu daug man ta kirpeja pripasakojo, bet trumpai tiek. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2005 01 08, 13:13)
Ange, o kiek kainuoja dazymas tais Revlon dazais???
o kirpimas?

Tiek pat kiek ir visur. Jei su kirpimu tai paie 100lt. jei be kirpimo tai maziau. Priklauso ir nuo efektu, kuriuos noretum , kad isgautu. Jei sakysim noresi ryskiu sruogeliu ir keliu dazu tai kaina vel gali kisti. Geriausiai pasitarti su Asta, nors REVLONA ne vien jinai naudoja. Bet Asta graziai, subtiliai gali padaryti. sakau tikra teisybe, nes pati maciau kaip pasikeite ta mergaite, kuria ji daze ir kirpo konkurse. Neatpazint zinok! Likau suzaveta, tai uztai dabar ir rekomenduoju ja.
Atsakyti
Na, merginos, ir pripainiojot Jus mane... doh.gif Jau buvau 100 % apsisprendus, kad eisiu pas Romana. Bet jei jis linkes i trumpas sukuosenas, tai noras lyg ir praeina.... schmoll.gif Isgyrete ir Asta (Labella)... Tai kaip gi apsispresti??? unsure.gif Ar Asta pati parinks sukuosena ir plauku spalva?
Atsakyti
QUOTE(Jurmala @ 2005 01 10, 10:45)
Na, merginos, ir pripainiojot Jus mane... doh.gif  Jau buvau 100 % apsisprendus, kad eisiu pas Romana. Bet jei jis linkes i trumpas sukuosenas, tai noras lyg ir praeina.... schmoll.gif  Isgyrete ir Asta (Labella)... Tai kaip gi apsispresti???  unsure.gif Ar Asta pati parinks sukuosena ir plauku spalva?

Taip, jei tu nezinai ka nori su plaukuciais daryt, tai ji pati gali parinkti.Ilgu plauku tikrai nenupes, galesi atsiseti ir nieko neveikt ir iseisi grazesne. Nes ta mergaite kur maciau per konkursa tai buvo su tokiais pilkais nesukuotais plaukuciais ir labai graziai pasikeite.Asta tikrai profesionali kirpeja - vis tobulinasi, mokosi kiek girdejau.
Atsakyti
QUOTE(Ange @ 2005 01 10, 15:23)
Taip, jei tu nezinai ka nori su plaukuciais daryt, tai ji pati gali parinkti.Ilgu plauku tikrai nenupes, galesi atsiseti ir nieko neveikt ir iseisi grazesne. Nes ta mergaite kur maciau per konkursa tai buvo su tokiais pilkais nesukuotais plaukuciais ir labai graziai pasikeite.Asta tikrai profesionali kirpeja - vis tobulinasi, mokosi kiek girdejau.

Be to Romanas teplioja plaukus su Wella....,o kaina ta pati kaip ir su gerais dazais.
Atsakyti
QUOTE(Jurmala @ 2005 01 10, 10:45)
Na, merginos, ir pripainiojot Jus mane... doh.gif  Jau buvau 100 % apsisprendus, kad eisiu pas Romana. Bet jei jis linkes i trumpas sukuosenas, tai noras lyg ir praeina.... schmoll.gif  Isgyrete ir Asta (Labella)... Tai kaip gi apsispresti???  unsure.gif Ar Asta pati parinks sukuosena ir plauku spalva?



QUOTE(Ange @ 2005 01 10, 15:28)
Be to Romanas teplioja plaukus su Wella....,o kaina ta pati kaip ir su gerais dazais.



Nezinau kaip ten del dazu, nes as savo plaukuciu cheminiais dazais nedristu teplioti, dazausi tik naturaliais, bet del kirpimo galiu pasakyti ir pas Romana ir pas Asta, nes labai atsitiktinai vaiksciojau pas Romana, o dabar pas Asta kaip tik kerpuosi jau trecia karta..

Taigi, mano pastebejimai:

Romanas megsta nutrumpinti, jis yra kirpejas Menininkas, tad ne visada tavo lukesciai atitiks tai, ka jis padarys ant tavo galvos, bet jei ji grieztai laikysi uz uodegos, kai zinai ko nori, aisku, tai jis padarys viska excellent. Del plauku pesimo, na, kai jis kerpa su skustuvu..... aisku, yra toks pojutis, kad pesa truputi, bet cia jau reikia buti islepusia tiesiog, kad nepakentetum 10 min (tiek laiko maksimum trunka kirpimas, jei neeksperimentuoja wink_3.gif )


Asta: padarys ko nori, patars, kerpa gerai, bet ji labiau kirpeja amatininke, gerai padaranti savo darba. Ji miela, puikiai supranta ko tu pageidauji, parekomenduos, kas tau tinka, tad toms, kurios bijo rizikuoti ir kardinalus pokyciai ne prie sirdies, galima drasiai eiti pas ja thumbup.gif Ir rezultatu liksite patenkintos

as labai gailejau savo ilgu plauku, kurie man netinka, nes esu siauro veido, tai tiesiog emiau ir isdaviau Romana, nors jis puikiai kirpo ir gerai zinojo, kas man labiausiai tinka. Taciau dabar esu patenkinta turedama ilgesnius plaukus wink_3.gif
Astos deka, nors jie man ne taip tinka kaip trumpi, bet uztai ilgesni rolleyes.gif

Aha, dar pridesiu, kad man asmeniskai (pabreziu, asmeniskai) atrodo, kad kerpant skustuvu, plaukas lengviau ir graziau krenta, nei kerpant zirklemis, nes as 5 metus kirpausi pas Romana tik skustuvu, o kai pakliuvau po zirklemis, skirtumas akivaizdus... blink.gif

gal kam kitaip atrodo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LauraB: 10 sausio 2005 - 16:48
Priklauso koks skustuvas, bet profesionalus kirpejas NIEKADA nekirps skustuvu, nes darbas juo kenkia plaukams jie siura ir sakojasi, siurksteja nuo skustuvo. Norint isgauti "skustuvo" efekta plaukai yra retinami zirklemis - pakeli viena sruoga ir eini zirklemis per galiukus. Jei paziuretumete zymiu pasaulio kirpeju darbu demonstravima JOKIU SKUSTUVU ten nepamatytumete, nes tikras profesionalas kerpa tik zirklemis.
Atsakyti
nezinau, mano plaukai ir siaip labai geri, nesisakoja ir pan...tad jiems skustuvas tikrai nekenkia...
be to, su juo gaunasi lygesnis pjuvis, pagalvokite, zirkles suima plauka is dvieju pusiu, ji suspaudzia ir plesia, tad kaip atrodytu plauko galiukas pakistas po mikroskopu, o kiek suprantu, skustuvu eina vienas lygus pjuvis....

nors is principo, tai yra salininku ir skustuvu ir zirkliu, aplamai kai kurie kirpejai kas antra karta kerpa zirklemis ir skustuvu.. schmoll.gif

be to, asmeniskai man (cia mano nuomone tiktais) plauku kritimas visai kitas su skustuvu, geresnis, plaukas geriau gula, graziau.. thumbup.gif

kazkuri mergina siam forume ta pati sake smile.gif o su zirklemis...ne taip sad.gif sad.gif
Atsakyti
tikra tiesa smile.gif su zirklem plaukas labiau traumuojamas. bet mazai kirpeju dirba su skustuvu.
Atsakyti
QUOTE(xenzy @ 2005 01 11, 11:21)
tikra tiesa smile.gif su zirklem plaukas labiau traumuojamas. bet mazai kirpeju dirba su skustuvu.



vat butent taip man irgi atrodo...bent jau isivaizduojant ta kirpimo momenta...vargsas plaukelis blink.gif blink.gif biggrin.gif biggrin.gif megalol.gif megalol.gif
Atsakyti
Na nebezinau, gal jus toje srityje dirbate ir zinote, kad su skustuvu geriau. Buna tam tikri skustuvai, kurie lyg ir neskaldo to plauko.Bet patikekite niekur - nei profesionalams skirtuose video is uzsienio, nei kirpimo konkursuose nemaciau jokiu skustuvu, visi isretina plaukus zirklemis....
Atsakyti