Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Jefimija vyro laukia nuostabus gimtadienis thumbup.gif
Atsakyti

Dabar reikia Guziko sulaukti, kad pamatytų geras naujienas  :D​ 

Atsakyti

Na tos vaistininkes tai pykdo kartais, kaip verslininkes, nei paklausia ar tinka ar pirksit, buna ko paprasai, pagriebia brangiausia papilda/krema ir lekia prie kasos.. Arba imusa tiesiog. Primokintos, pateptos jos manau kaip ir daktarai..

Atsakyti

Na Jefimija tavo ir kantrybe :D bet ir as taip gal padarysiu, jei pastosiu si men :D jei tik iskenteciau beveik savaite.. Maniskis nesigaudo mano ciklo datose :)

Taip noriu tau i kompanija!! Rugpjuti numatoma data tau? :4u:

Atsakyti

Dabar reikia Guziko sulaukti, kad pamatytų geras naujienas  :D​ 

As cia priciom? :D Gi ne as jai testa nuspalvojau :lol:

Tai kaaaa, Jefimija, prisiplanavai, ania? :D Organizatore didzioji :D :yahoo:  Bus tau - planuojam, neplanuojam :D Tai ka, sveikinu :wub:

Taip pamasciau, gal ir is musu prazuveliu neplanuotoju yra taip prisiplanavusiu?.. Smagu butu. Kaikurios merginos jau taip ilgai laukia juk.

Bet tai eiktusau Jefimija, kazkaip nujauciau, kad bus tau prisi-neplanavimo :D

Atsakyti

Jefimija-  sveikinimai!!!!!  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  kokios geros zinios!   

Beje, as irgi nesuprantu kaip cia mums taip gavosi, nes O turejo but ant savaitgalio( isvaziavom tai nieko nesigavo), myliukai buvo labai labai pries ir labai po, bet arba O pakeite data arba isgyveno.

 

 

Berods Ceros turetu atnesti kazkokiu ziniu irgi? :hm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crazy bee: 02 gruodžio 2017 - 17:29

Na Jefimija tavo ir kantrybe :D bet ir as taip gal padarysiu, jei pastosiu si men :D jei tik iskenteciau beveik savaite.. Maniskis nesigaudo mano ciklo datose :)

Taip noriu tau i kompanija!! Rugpjuti numatoma data tau? :4u:

Mano kantrybė senka vakarui artėjant :D jaučiu gimtadienį švęsim po vakarienės, nes jau nebegaliu laikyti :D

Taip, rugpjūčio 14 pagal skaičiuoklę :wub:

Guzike, aha, prisiplanavau :D kažkada esu sakiusi, kad mums tik netyčiukas gali gautis, tyčia niekaip :D tai va taip ir gavosi  :yahoo: 

Dar netikiu. Nežinau, kada patikėsiu. Šiandien jau tris testus iš viso apsysiojau, visi nepalieka jokių abejonių :wub:

Atsakyti

Nuostabu, labai nekantrauju del vyro reakcijos :wub:

Atsakyti

As cia priciom? :D Gi ne as jai testa nuspalvojau  :lol: 

Nu tu dar nebuvai mačiusi naujienų, tai laukiau kol ateisi pasidžiaugti :D

Atsakyti

Na tos vaistininkes tai pykdo kartais, kaip verslininkes, nei paklausia ar tinka ar pirksit, buna ko paprasai, pagriebia brangiausia papilda/krema ir lekia prie kasos.. Arba imusa tiesiog. Primokintos, pateptos jos manau kaip ir daktarai..

Joo, iš tiesų tai taip ir daro... Neklausė tinka netinka kaina, paėmė ir išmušė iš kart, o aš skubėjau, tai ir griebiau.

Atsakyti

Uz tokia kaina, geriau tas nestumo testas ir apvaisintu jau...

Atsakyti

Haha, Jefimija tai pokštininkė :D pats linksmiausias pastojimo būdas :D lauksim vyro reakcijos :) dėl darbo situacijos gaila, bet bala nematė to darbo, laimė pagaliau aplankė :) Sveikinu ir laikyk stipriai! 

 

Guzikas, o kaip tavo assessmentas praėjo? Gal praleidau? O į VK ne vakar reikėjo?

Atsakyti