Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Eina sau, Jefimija, čia tavo?  :bigsmile:  Eina sau, koks teigimas  :yahoo: Čia šiandien pasidarei?  :D  Aš galvojau, kad jau nebebandote pastoti  :D​ 

Aha, čia rytinis. Vėluoja jau 1 diena. 

Aš visiškam šoke. O buvo cd11, o meilę plėšėm 7cd gal. Gi nebeplanuojam!!!

Atsakyti

Negaliu patikėti 

b1253bbeb758455652eadbddf1be2eeb629.jpg

kaip aš nemačiau!! Jefimija, valiooo, kaip čia taip??  :bigsmile:  :yahoo:​ 

Atsakyti

Aha, čia rytinis. Vėluoja jau 1 diena. 

Aš visiškam šoke. O buvo cd11, o meilę plėšėm 7cd gal. Gi nebeplanuojam!!!

tai va kada reikia nd daryti!! ir aš noriu nebeplanuoti :D 

Atsakyti

bet kaip nerealiai!!

radau tavo žinutę šią:

"Skaičiuot gi moku, tame bėda 😂 man O būna 11-13 cd, tai nori-nenori žinau. O ir simptomus atpažįstu. Žodžiu, be šansų 🤣 "


štai tau ir be šansų :D ir skaičiuot mokėt nereikia :D pasitvirtino, kad vaikai ateina, kai mažiausiai to tikiesi!!

Atsakyti

Jefimija  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :4u:  :4u:  :4u:  :nestuke  :nestuke  :nestuke  nu tu matai.... kas temute kuria ta pastoja! Ne mitas cia  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  uzsirezervuoju kurt temute kai Kisulita pastos  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: 

Atsakyti

labiausiai nuostabu, kad pastoja ilgai planavusios, labai labai džiaugiuosi už jas  :4u:  Jefimija, kokios mintys galvelėje? kaip vyras reaguoja?

Atsakyti

Negaliu patikėti 

b1253bbeb758455652eadbddf1be2eeb629.jpg

Pagaliau teigiamas testukas, sveikinuuuu  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo: 

Atsakyti

Aha, čia rytinis. Vėluoja jau 1 diena. 

Aš visiškam šoke. O buvo cd11, o meilę plėšėm 7cd gal. Gi nebeplanuojam!!!

Omg, kaip nerealu  :yahoo:  :yahoo:  :wub:  Sveikinimai didžiausi  :bigsmile:  :4u:  Va, norėjai iki vasaros atidėti, bet kažkas nenorėjo jokių atidėjimų ir atėjo dabar  :D  :D 

Atsakyti

labiausiai nuostabu, kad pastoja ilgai planavusios, labai labai džiaugiuosi už jas  :4u:  Jefimija, kokios mintys galvelėje? kaip vyras reaguoja?

Vyrui dar nesakiau. Rytoj jo gimtadienis, supakuosiu testą prie dovanos :D  šiandien džiaugiuosi viena :wub:

Mintys tokios, kad aš negaliu patikėti. :wub: Toks tarpas tarp paskutinių santykių ir O. Nežinau, ko vyras užgėrė, kad plaukikai šitaip ilgai išlaukė :D

Pasidariau dar vieną testą, tai iškart ryškėja, nėra jokių abejonių. Akis svilina ryškuolis.

Dvejoju tik dėl darbo. Pradėsiu dirbti jau 12 savaičių, gal jau matysis. Reikės pasakyti praktiškai iškart pradėjus darbą. Motinystės atostogų gausiu absoliutų minimumą, nes išėjau iš savo seno darbo, tai nutrūko darbo stažas, neišdirbsiu kiek reikia. Tai vėl dvejonės. Na, turbūt kaip ir visos dvejoja, panikuoja.

Rytoj pakalbėsim su vyru :wub:

Atsakyti

Omg, kaip nerealu  :yahoo:  :yahoo:  :wub:  Sveikinimai didžiausi  :bigsmile:  :4u:  Va, norėjai iki vasaros atidėti, bet kažkas nenorėjo jokių atidėjimų ir atėjo dabar  :D  :D

Vaikas visas į mamą, pasiplanuoja kaip jam reikia :wub:

Atsakyti

Vyrui dar nesakiau. Rytoj jo gimtadienis, supakuosiu testą prie dovanos :D  šiandien džiaugiuosi viena :wub: Mintys tokios, kad aš negaliu patikėti. :wub: Toks tarpas tarp paskutinių santykių ir O. Nežinau, ko vyras užgėrė, kad plaukikai šitaip ilgai išlaukė :D Pasidariau dar vieną testą, tai iškart ryškėja, nėra jokių abejonių. Akis svilina ryškuolis. Dvejoju tik dėl darbo. Pradėsiu dirbti jau 12 savaičių, gal jau matysis. Reikės pasakyti praktiškai iškart pradėjus darbą. Motinystės atostogų gausiu absoliutų minimumą, nes išėjau iš savo seno darbo, tai nutrūko darbo stažas, neišdirbsiu kiek reikia. Tai vėl dvejonės. Na, turbūt kaip ir visos dvejoja, panikuoja. Rytoj pakalbėsim su vyru :wub:
Jefimija, juk reik 12 men per 24 menesius motinystes stazui. Tai negi nebus tiek?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beladona: 02 gruodžio 2017 - 12:32

Jefimija, juk reik 12 men per 24 menesius motinystes stazui. Tai negi nebus tiek?

Aš ne Lietuvoje, tai man kitaip. Reikia 8 mėnesių prieš išeinant į dekretą, man net 6 nesigaus :D

Atsakyti