Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Merginos, ar bus pakeitimų pirmame puslapyje?  :)

Nėštukės, prisiduokit per kiek laiko susiplanavote ir kada numatomas gimdymas  :D​ 

Parasiau i az

Atsakyti

Labas rytas, su pirma ziemos diena!!! 

Bildu as vel zemyn  :cray: dabar mmm nelauksiu per savo gimtadieni  :oh: 

12.05 - Kisulita nelaukia mmm

12.06 - Guzikas nelaukia mmm

12.09 - Malvinija nelaukia mmm

12.09 - deraramos nelaukia mmm

12.14 - Ispaikyta nebelaukia mmm

12.20 - FoxLady nelaukia mmm  

12.28 - Beladona nelaukia mmm

Atsakyti

Labas rytas, su pirma ziemos diena!!! 

Bildu as vel zemyn  :cray: dabar mmm nelauksiu per savo gimtadieni  :oh:

Labas  :)  Gaila, kad vėl mm atėjo... Visos viltys į naują ciklą  :4u:​ 

Atsakyti
beladona, už tas nelabąsias 4u.gif

Aš vakar ant tualetinio popieriaus pastebėjau šviežio kraujo, 5 dpo, 9 dienos iki mmm. Anksčiau nesu to pastebėjusi, daugiau jokių kitokių pojūčių. Aišku, skaitau dabar apie implantacinius pakraujavimus biggrin.gif . Stengiuosi nedėti vilčių, nes daug kartų "buvau" nėščia, bet aišku, laaabai norėtųsi, kad tai būtų tai
Atsakyti

Džiugu, kad viskas sėkmingai praėjo ir savijauta gera  :4u:  Kada leido vėl pradėti planuoti?

Nieko nesake, tiesiog kol gaivalejausi po narkozes atnese gydytojas dokus, pasake viso gero ir isejo. Kaip per migla prisimenu. Internetas raso 10 dienu pasisaugiti del infekcijos, man man uz kokiu 6-7 dienu turetu buti ovuliacija, tad tikrai tiek nelauksiu

Atsakyti

beladona, imk  :4u:

malvinija, laikom kumscius kad butu implantacinis  :mirksiukas:

Atsakyti

Nieko nesake, tiesiog kol gaivalejausi po narkozes atnese gydytojas dokus, pasake viso gero ir isejo. Kaip per migla prisimenu. Internetas raso 10 dienu pasisaugiti del infekcijos, man man uz kokiu 6-7 dienu turetu buti ovuliacija, tad tikrai tiek nelauksiu

O antibiotikų neišrašė? 

Atsakyti

O antibiotikų neišrašė? 

Nea, visiskai nieko

Atsakyti

Negaliu patikėti 

b1253bbeb758455652eadbddf1be2eeb629.jpg

Atsakyti

labas ir vėl savaitgalis :D aš nesuprantu, kur tas laikas lekia. Laukiu šventinių atostogų, bet kartu ir gąsdina, kad dar nei vienos dovanos neturiu.. Per šventes tradiciškai pas tėvus važiuosim, bet taip norėtųsi ir namie eglutę šiemet pasipuošti.. Gal katinas neprieštaraus :D 

darbe maratonas, stresas, nervai, kaip visuomet. Bet žinau, kad viskas praeina ir tas mane ramina.

pagalvojau, kad jau planuoju 4 mėnesius. Jei pastosiu šį ciklą, po to, kai sužinosiu apie nėtumą, liks tik 8 mėnesiai laukimo :) nerealu būtų po 8 mėnesių turėti vaiką, žmogutį dar vieną mūsų šeimoje  :wub:  kartu ir baimė, ir nerimas, ir širdis spurda ir nekantrumo ir džiaugsmo.

pradėjau matuotis temp ryte, nors dar ne sąžiningai tiksliai. Ir vakare pasimatuoju. Tai vakarais dvi dienas iš eilės buvo 36,5, o rytais dabar 36,8-7. Vėlgi standartiškai, kaip visuomet. Testo gadinti dar neverta, krūtinė didėja, bet dar ne jautri. Kvapai erzina, apetitas ir saldumynų noras padidėjęs, pilvą vis įdomiai paskaudena, vidurius paraižo.. Et, kaip visuomet :D 

gal kitą savaitę tai netikėtai neįprastai pradžiugins teigiamas testukas  :D​ 

Atsakyti

aš kaip mėgėja visokių skaičiuoklių, ypač antroj ciklo pusėj vis pasitikrinu :D tai noriu dar šitą parekomenduot: http://www.countdown...tor.php#results:D labai patiko mintis, kad jei pastosiu šį ciklą, pirmą kartą vaisiaus širdutę bus galima išgirsti per mano gimtadienį  :wub: 

Atsakyti

Negaliu patikėti 

Eina sau, Jefimija, čia tavo?  :bigsmile:  Eina sau, koks teigimas  :yahoo: Čia šiandien pasidarei?  :D  Aš galvojau, kad jau nebebandote pastoti  :D​ 

Atsakyti