Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Labas vakaras!  :4u:

Kaip miela, kad prisimenat! Uzsuku paskaityti cia retokai...geda, tikrai. Bet tai tikrai nereiskia, kad apie Jus nepagalvoju  :wub:  Pas mus siam fronte nieko naujo...

Labuka, seniai matyta  :D  Gaila, kad nieko naujo, jau trūksta temutėje teigiamų testukų  :) 

Gera girdėti, kad optimistiškai nusiteikusi, pamenu kai draugė pas mane verkdama atbėgo, nes jai rado guziuką, stresavo iki tyrimų, o vėliau paaiškėjo, kad cista ir be reikalo tiek nervų  :)​ 

Atsakyti

Kisulita, kaip tu ? Kada planuoji koki testuka apsysiot ? Ar matuoji bkt ? 

Aš tai jau siautėju  :D  Pajutau kažką krūtinėje vakar ir šiandien, kažką panašaus, kai buvau pastojusi, tai vsio, ramybės nėra  :D  Bt nematuoju, vieną dieną pasimatavau ir vsio, pasimatuosiu prieš mm, pažiūrėti nukrito ar ne  :)​ 

Atsakyti

Aš tai jau siautėju  :D  Pajutau kažką krūtinėje vakar ir šiandien, kažką panašaus, kai buvau pastojusi, tai vsio, ramybės nėra  :D  Bt nematuoju, vieną dieną pasimatavau ir vsio, pasimatuosiu prieš mm, pažiūrėti nukrito ar ne  :)​ 

Ooo, tai gal geras zenklas! 

 

Man atsoko vienu ypu beveik visu nagu lakas, nu ner gyvenime taip buve. Kolege sako, jai taip buvo kai ji laukesi. Ech... butu gerai.... bet kad mano bkt voliojas jau prie raudonos linijos  :cray:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beladona: 30 lapkričio 2017 - 14:04

Nu ka, moteros, greit zygiuosiu i assessmenta. Laikykit kumstukus, spygutes ar dar ka nors :D

Nosis sian uzsikruvino. Nelabai suprantu, kas darosi. Ir peristaltika nevyskta, antrasyk sia savaite. Jauciuos kaip akmenu uzgrauzus, bet nieks neuzkieteje :huh2:

Atsakyti

Nu ka, moteros, greit zygiuosiu i assessmenta. Laikykit kumstukus, spygutes ar dar ka nors :D

Nosis sian uzsikruvino. Nelabai suprantu, kas darosi. Ir peristaltika nevyskta, antrasyk sia savaite. Jauciuos kaip akmenu uzgrauzus, bet nieks neuzkieteje :huh2:

Sekmes, Guzikeli, laikom laikom viska ka reikia suspausta! 

Atsakyti

Laikau kojas sukryziavus :D

Kiek marianu temoje  :wub: 

As siandien irgi laaabai idomiai (daugiau prastai) jauciuos.

Idomu, ar labai blogai vonioj guleti pacioj nestumo pradzioj? As taip megstu..

Atsakyti

Atsakyti

As jau namuciuose operacijos. Jauciuosi gerai, skausmo jokio, nekraujuoju tik truputi tepa. Operacija truko apie pusvalandi, gydytojas sake polipas buvo didelis. Per 4 dienas polipas padvigubejo, matyt mano gimda palankesne visom sitom nesamonem labiau nei nestumui.

Atsakyti

Laikau kojas sukryziavus :D

Kiek marianu temoje  :wub:

As siandien irgi laaabai idomiai (daugiau prastai) jauciuos.

Idomu, ar labai blogai vonioj guleti pacioj nestumo pradzioj? As taip megstu..

As gulejau tiek pirma nestuma, tiek dabar. Tik as nesileidziu labai karsto vandens (nors MB sako, kad karstas, bet man atrodo, kad jis vesus) 

As jau namuciuose operacijos. Jauciuosi gerai, skausmo jokio, nekraujuoju tik truputi tepa. Operacija truko apie pusvalandi, gydytojas sake polipas buvo didelis. Per 4 dienas polipas padvigubejo, matyt mano gimda palankesne visom sitom nesamonem labiau nei nestumui.

Dziugu, kad jauties gerai :)

Atsakyti

Merginos, ar bus pakeitimų pirmame puslapyje?  :) 

Nėštukės, prisiduokit per kiek laiko susiplanavote ir kada numatomas gimdymas  :D​ 

Atsakyti

Ooo, tai gal geras zenklas! 

Man atsoko vienu ypu beveik visu nagu lakas, nu ner gyvenime taip buve. Kolege sako, jai taip buvo kai ji laukesi. Ech... butu gerai.... bet kad mano bkt voliojas jau prie raudonos linijos  :cray:

Nežinau, nemanau, kad tai kažką reiškia, manau, kad ir vėl pradedu į kiekvieną simptomiuką įsijausti  :D  Testukų neturiu ir nėra kur nusipirkti, tai sėdėsiu ir graušiuos nagus iki kitos savaitės  :D 

O tu testukų nesidarei?  :)​ 

Atsakyti

As jau namuciuose operacijos. Jauciuosi gerai, skausmo jokio, nekraujuoju tik truputi tepa. Operacija truko apie pusvalandi, gydytojas sake polipas buvo didelis. Per 4 dienas polipas padvigubejo, matyt mano gimda palankesne visom sitom nesamonem labiau nei nestumui.

Džiugu, kad viskas sėkmingai praėjo ir savijauta gera  :4u:  Kada leido vėl pradėti planuoti?

Atsakyti