Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Labas vakaras!  :4u:

Kaip miela, kad prisimenat! Uzsuku paskaityti cia retokai...geda, tikrai. Bet tai tikrai nereiskia, kad apie Jus nepagalvoju  :wub:  Pas mus siam fronte nieko naujo... nelabai ir stengiames, gal net sakyciau kazkiek prisisaugom. Ir del darbo, ir del mano ne kokios sveikatos - niekaip neislipu is persalimu maratono, pusleline kamuoja dazniau nei bet kada gyvenime. Dar galvojam po Naujuju pradeti dairytis busto pirkimui...streso ir taip pakanka, kazkaip nesijaucia, kad butu tinkamas metas dabar. Dar teko ir onkologiam apsilankyt pirmadieni - nuo vasaros vidurio pazastyse vis guzai atsiranda, kaire krutis padidejus, nuolat skauda...o rado guziuku desinej, kur visai nieko blogo nesijaucia. Penktadieni einu ultragarsui ir mamogramai, tai jei tikrai patvirtins guziukus, teks imti biopsija. Siaip esu nusiteikus optimistiskai, nulis blogu minciu ir baimiu. Atsiprasau, kad su negatyvais as cia taip... 

Viskas bus gerai Lucci, saunuole kad esi nusiteikus optimistiskai ! Smagu, kad uzsukai  :wub:​ 

Atsakyti

Sianakt apturejau tokius keistus sapnus, tarpuose net dream within a dream. Sapnavau, kad SAPNUOJU, kad daraus nestumo testus, kad pabudus lekiu daryt, ten FR aiskiai teigiamas, o VK sakau - nesuprantu, ka cia rodo, o nebeturiu daugiau testu, jie sako tu nesijaudink, mes tau nupirksim testu. Paskui persoko i tai, kad gimdau. Ir vis tarpuose visokie keisti dalykai, keistos vietos ir tt. Ir vis kartojosi "sapnuoju, kad sapnuoju". Atsibudau visai neissimiegojus ir su skaudancia galva. Matyt stresuoju.

Skambucio del darbo taip ir nesulaukiau, o ju sistema rasineja nesamones, glitchina kaip velnias. Patys pripazista, kad jin TURETU veikt, bet neviekia. Ryt skambinsiuos is ryto klaust kame reples. Abydna, kad turejo interviu praeit taip, kad rytoj speciau i assesmenta. Dabar velnias zino kas bus, neliks vel vietu ar dar ka nors.

Atsakyti

Sianakt apturejau tokius keistus sapnus, tarpuose net dream within a dream. Sapnavau, kad SAPNUOJU, kad daraus nestumo testus, kad pabudus lekiu daryt, ten FR aiskiai teigiamas, o VK sakau - nesuprantu, ka cia rodo, o nebeturiu daugiau testu, jie sako tu nesijaudink, mes tau nupirksim testu. Paskui persoko i tai, kad gimdau. Ir vis tarpuose visokie keisti dalykai, keistos vietos ir tt. Ir vis kartojosi "sapnuoju, kad sapnuoju". Atsibudau visai neissimiegojus ir su skaudancia galva. Matyt stresuoju.

Skambucio del darbo taip ir nesulaukiau, o ju sistema rasineja nesamones, glitchina kaip velnias. Patys pripazista, kad jin TURETU veikt, bet neviekia. Ryt skambinsiuos is ryto klaust kame reples. Abydna, kad turejo interviu praeit taip, kad rytoj speciau i assesmenta. Dabar velnias zino kas bus, neliks vel vietu ar dar ka nors.

Nu Guzikai, kokie sapnai! Gal issipildys  :nestuke mb sianakt sake sapnavo mus prie juros, su maziuku, statem smelio pilis  :wub:​ 

Atsakyti

Nu Guzikai, kokie sapnai! Gal issipildys  :nestuke mb sianakt sake sapnavo mus prie juros, su maziuku, statem smelio pilis  :wub:​ 

Visai smagu butu, jei issipildytu :)

Koks mielas sapnas! O sako vyru issipildo tokie sapnai. Mum moterom tai daugiau ganas, kad mes apie tai galvojam, stresuojam, tai ir sapnuojam visokius testus :) Nors vyrai irgi turbut gerai is proto eina, tik to nerodo, nes jauciasi, kad turi ne siusint i kelnes, o mus palaikyt. Kiek is tikro jie iskencia, kai pagalvoji... O maniskis kazkada senai senai irgi sapnaves kazka tokio, nors dabar sako nepamena. Siaip sapnu neatsimena. Bet sake sapnavo, kad namo grizta, o as visa issigandu sant sofos sakau, kad nescia. Tai sake toks dziaugsmas uzliejo. Idomu siaip. Sapnavo gal pirmais ar antrais metais santykiu. Gal irgi kada nors issipildys :)

Atsakyti

paskaitinėjau pirmą puslapiuką, Beladona, tu jau turi vaikutį? nes parašyta, kad antrą planuoji :) kažkaip maniau pirmą..

Atsakyti

Sako zuvis sapnuoti nestuma reiskia.

As kai dar nezinojau kad maziulio sirdute neplaka sapnavau kad nesu zuviuka is purvino purvino candens i svaru. Pamenu kaip tas sapnas diena vis mintyse buvo, bet raminau save kad i svaru vandenuka paleidau. Gal taip mane maziulis perspejo o as nesupratau...

Ryt man polipo operacija, pamiegosiu saldziai pusvalanduka ant operacinio stalo ir tikiuosi kad daugiau nieko blogo neras. Laikykit kumscius 🙂

Atsakyti

paskaitinėjau pirmą puslapiuką, Beladona, tu jau turi vaikutį? nes parašyta, kad antrą planuoji :) kažkaip maniau pirmą..

Deraramos, mano vaikutis jau ciela pana, 17 metu  :wub:​ 

Atsakyti

Sako zuvis sapnuoti nestuma reiskia.

As kai dar nezinojau kad maziulio sirdute neplaka sapnavau kad nesu zuviuka is purvino purvino candens i svaru. Pamenu kaip tas sapnas diena vis mintyse buvo, bet raminau save kad i svaru vandenuka paleidau. Gal taip mane maziulis perspejo o as nesupratau...

Ryt man polipo operacija, pamiegosiu saldziai pusvalanduka ant operacinio stalo ir tikiuosi kad daugiau nieko blogo neras. Laikykit kumscius 🙂

Laikom laikom  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

As ir zuvis ir kriaukles tokias dideles uzvakar sapnavau :-)

laukiu kol maziukei nukris temp.tai paskaitinejau ka priraset.

Atsakyti

As ir zuvis ir kriaukles tokias dideles uzvakar sapnavau :-)

laukiu kol maziukei nukris temp.tai paskaitinejau ka priraset.

Jetau, kas gi lelkai?.. Persalo?..

Atsakyti

Tai kad tas "galimai nescia" realiai kiekviena menesi. Nu bet man kazkaip atrodo, kad jie neskirs nieko, kol neaisku niekas. HCG gali paskirt, kad isitikint. Nes kazkaip nujauciu, kad man pratekamumo tyrimas nusimato.

Na šį kart labiau esi "galimai nėščia", nes šį kart rimtai užsiėmėte šiuo reikalu  :D​ 

Atsakyti

Nu esam ir anksciau uzsieme. Tiesiog plius minus O diena pataikem si karta. Bet vilciu nesizadinu, visokius a la pozymiu ignoruoju.

Atsakyti