Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

o kokia prasmė saugotis, juk jei pastosi iki procedūros, tai tik valio :)

mano turbūt termometras sugedo, kada bematuočiau rodo 36,4, nors atrodo tikrai jaučiu pokyčius..

Atsakyti

vis dėlto nesugedo, pasimatavau pažasty, 36,1  :huh2:​ 

Atsakyti

vis dėlto nesugedo, pasimatavau pažasty, 36,1  :huh2:​ 

Deraramos, as irgi maniau maniskis sugedo, nes 6 dienas po ov buvo ta pati temperatura!

Atsakyti

Pas mane panasu, kad sian ketvirta diena ta pati bus :D Termometru virusas :D

Atsakyti

Tai man penktadieni isvis nieko nedarys, nes tik tyrimu rezultatu aptarimas ir ka daryt toliau, bet vat ka turiu omeny, kad jokiu datu paskirti nebus imanoma nezinant, ar tikrai nieko pas mane ten nera :) Panasu, kad viskas nusites iki bent sausio, nes gruodi jau nieko nebespesim. O siaip, jeigu tarkim skiria pratekamuma pvz sausiui, tai as gruodi vis dar galiu bandyti, ar jie gali liept saugotis?..

Nesuprantu kodėl reikia laukti ar yra kas ar ne. Sutariat dėl datos kitam ciklui, o jei pastoji, tai ir cancelini vizitą, paprasta :) kitaip čia niekada nesuplanuosi, juk todėl ir daro apie 11 CD, nes tada jau ir nėštumą rodo, todėl nereikia nieko saugotis, tiesiog nebelieka prasmės tyrimo ir daryt, jei pastoji :)

Atsakyti

Ai nu jo :D As jau matyt imu jaudintis, kad ieskau uodegoj slieku :D Aciu, kad taip kantriai viska paaiskinai kaip mazam vaikui :D Dievazi, tik pradedu nerimaut ir smegeneles suskysteja.

Ai, pamirsau parasyt - ryt skambucio laukiu tel. interviu. Tuoj mintinai ismoksiu viska :D

O temperatura neliko tokai pat, soktelejo virsun. Tai veidas taip kaista, kad atrodo omleta issikepciau o_O

Atsakyti
Laba diena, prieš savaitę buvau pas ginekologe dėl to kad mėnesinių nėra jau 2mėnesius, skyre ehoskopą, ten viskas gerai sakė, išrašė vaistus duphaston 10dienų, po dvi tai geriu, bet jokių požymių, kad jos prasidės nejaučiu, tik būna suskausta nugara, kaip duria..žodžiu gyvenu mažam miestely, ginekologės čia dirba bele tik.. sakė jei neatsiras ateit, bet ką vėl vaistus skirs, nuo jų aš pilnėju, vis tik ar verta eit, jei neprasidės kas labiausiai tikėtina ir kokius tyrimus gali paskirt? Tiesiog apetitas žvėriškas, nuotaika labai slogi, visada esu nervuota, ką daryt?? Gal yra liaudies būdų kažką sureguliuot.. verysad.gif
Atsakyti

Visu pirma kiek tau metu ir kiek sveri?

Tau gali padaryti echoskopija, paskirti hormoninius kraujo tyrimus. Paskirti kitokius vaistus.

Primeni mane paauglysteje, 16-17 m budama kvailai dietinaus, kmi buvo per mazas, menesines prapuole 9 menesiam. Db ziauriai gailiuosi, nes tai galejo turet itakos vaisingumui.

Nesvarbu tas kudumas, ziurek sveikatos. Gal tau elementariai truksta riebalinio audinio, mazai riebalu vartoji.

Arba kitas atvejis ir sutrikes hormonu balansas del kitu priezasciu.

Atsakyti
Man 23, sveriu labai daug, apie 80, ūgis nedidelis, tačiau atrodau ne taip ir prastai,ir aš kūdinausi, tačiau tai buvo 15, dabar valgau gerai ir man 14m buvo dinge pusei metu, dupastonas padejo, tačiau dabar nepadeda
Atsakyti

Man 23, sveriu labai daug, apie 80, ūgis nedidelis, tačiau atrodau ne taip ir prastai,ir aš kūdinausi, tačiau tai buvo 15, dabar valgau gerai ir man 14m buvo dinge pusei metu, dupastonas padejo, tačiau dabar nepadeda

Tegul butinai hormonus istiria. Pas endokrinologa, turbut, irgi nepakenktu.

Atsakyti

Sveikos,

Po nesekmingo IUI atsirado polipas, kuri reikia operuoti  :huh2: Zo, kai nesiseka tai nesiseka

Atsakyti

Nu se tau boba devintines! Bet lyg ir lengvute operacija, kiek zinau, gal paguos :4u:

Atsakyti