Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

o dėl ko taip vyrui?  :unsure: yra kokia priežastis ar taip iš niekur? :blink:​ 

Kol nepabaigs visu tyrimu dar neaisku. Sportuojantis jis pas mane, tai gali but nuo visu papildu gali but nuo spaudimo nes labai aukstas, nuo bet ko istikruju. Ir vandens per mazai geria ir nuovargis nes dirba nakti ir neissimiega. Nu zodziu daug priezasciu labai. Tai dabar nuo visko "dieta" . dave du menesius atsistatyt, tai ziuresim ar kas bus geryn ar kaip.jam jau seniau ligoninej be priezasties tikrino echo inkstus bet nieko jam nesake , o va dabar jau kai didziausi skausmai, tada eina privaciai, nes pas airius ligoninej pro pirstus viska paziuri. Tiria nuo visko bet nieko neranda.. ai dar plius labai didele mazakraujyste nors maitinas sveikai, prisiziuri, bet zodziu. .. aisku ligoninek irgi to nieks nemate. 

Atsakyti

Ov visada buna ciklo viduryje? Mano ciklas svyruoja iki 4 dienu, tai tais menesiais kai jis ilgesnis ir Ov buna veliau?
Uzpraeita menesi ciklas buvo 28d, o praeita 31d ir Ov testas teigiamas buvo 15CD. Tai Ov turejo buti kaip ir 16cd rolleyes.gif
Santykius turejom ir 15 ir 16 nu ir kaip taip neuzkibt biggrin.gif

Pas mane , tai pvz O svyruoja. Vie a syki buna kokia 14cd kita kart net 17 d, nors ciklas beveik visada trunka 27-28dienas

Atsakyti

Ujej, Ispaikyta, zinau ka mazakraujyste reiskia - labai slykstus reikalas... O inkstu problemos isvis baisoka ir pagalvot. Laikykites, vyras tegu ilsisi, kiek imanoma. Dave biuleteni? Dar toks laikas, kai ilsetis, atsipalaiduot sunku pries sventes. Stiprybes jums :4u:

Atsakyti

Guzikai, kaip tau reikalai del darbo? :4u:

Visom lengvos ir produktyvios savaites!

Atsakyti
Guzikai, 6 kates blink.gif Kaip nusprendete tiek auginti? 4u.gif
As dievinu ir alpstu del katinu, tai man tobula butu 2 auginti biggrin.gif
Atsakyti

Parnešu sąrašiuką:

11.30 - Beladona nesukauks mmm

12.05 - Kisulita nelaukia mmm

12.06 - Guzikas nelaukia mmm

12.09 - Malvinija nelaukia mmm

12.09 - deraramos nelaukia mmm

12.14 - Ispaikyta nebelaukia mmm

12.20 - FoxLady nelaukia mmm  

 

Įsirašiau ir aš, kažkaip negaliu nusiraminti, vis išlenda viltis, kad gal...  :4u:  Nors net nežinau ar per O užtaikėm  :hmm:   [b]beladona, [/b]kaip tu, kokie pojūčiai artėjant mmm dienai?  :)    

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 27 lapkričio 2017 - 12:12

Pataisau sąrašiuką:

12.01 - Beladona nelaukia mmm

12.05 - Kisulita nelaukia mmm

12.06 - Guzikas nelaukia mmm

12.09 - Malvinija nelaukia mmm

12.09 - deraramos nelaukia mmm

12.14 - Ispaikyta nebelaukia mmm

12.20 - FoxLady nelaukia mmm  

Pojuciai kaip visada, beveik nescia  :D   :nestuke o realiai nieko nesitikiu si cikla. Neturiu nei vieno nt  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Deraramos, ketvirtadieni ir penktadieni skambinau recruitment veikejai - nedasiskambinau. Maniskis sian i hr uzbegs pasiaiskint, ar numeris nepasikeite ir kuriom tiksliai jin dienom buna.

FoxLady, ka zinau, tiap gavos. Laiku nesterilizavom vienos - gavos vietoj 4 6, bet dabar visos sutvarkytos ir rami galva. Kazmaip normaliai viskas. Visos tvarkingos, tai ramu.

Gerai kad susiziurejau kalendoriu. Kazkaip svietesi, kad ateinanti pirmadieni i VK, nes visi vizitai pirmadieni buvo. O pasirodo penktadieni :D Reikes testa pasidaryt del visa pikta. Klausimas, ar net esant kam nors taip anksti parodytu, bet del visa pikta. Kad nebutu paskui - paskiria koki tyrima ir isplauna viska lauk :D

Atsakyti

Reikes testa pasidaryt del visa pikta. Klausimas, ar net esant kam nors taip anksti parodytu, bet del visa pikta. Kad nebutu paskui - paskiria koki tyrima ir isplauna viska lauk :D

Oj, penktadienį kažin ar ką rodys, jeigu pastojai, ankstoka dar  :hmm:  Nuėjus į kliniką paminėk, kad esi galimai nėščia, jeigu kažkurių procedūrų bus negalima, tai neskirs  :D​ 

Atsakyti

Tai kad tas "galimai nescia" realiai kiekviena menesi. Nu bet man kazkaip atrodo, kad jie neskirs nieko, kol neaisku niekas. HCG gali paskirt, kad isitikint. Nes kazkaip nujauciu, kad man pratekamumo tyrimas nusimato.

Atsakyti

Tai kad tas "galimai nescia" realiai kiekviena menesi. Nu bet man kazkaip atrodo, kad jie neskirs nieko, kol neaisku niekas. HCG gali paskirt, kad isitikint. Nes kazkaip nujauciu, kad man pratekamumo tyrimas nusimato.

Pratekamumą daro iki O, tad dabar penktadienį jau nedarys, turėsit susitarti konkrečią datą, kad būtų iki O :)

Atsakyti

Pratekamumą daro iki O, tad dabar penktadienį jau nedarys, turėsit susitarti konkrečią datą, kad būtų iki O :)

Tai man penktadieni isvis nieko nedarys, nes tik tyrimu rezultatu aptarimas ir ka daryt toliau, bet vat ka turiu omeny, kad jokiu datu paskirti nebus imanoma nezinant, ar tikrai nieko pas mane ten nera :) Panasu, kad viskas nusites iki bent sausio, nes gruodi jau nieko nebespesim. O siaip, jeigu tarkim skiria pratekamuma pvz sausiui, tai as gruodi vis dar galiu bandyti, ar jie gali liept saugotis?..

Atsakyti