Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

kaip nusiteikusios savaitgalį? aš šianakt sapnavau, kad II pamačiau, nors suvokiau, kad man tik ką tik ov buvo :D su savuoju vis dar darbuojamės, neva 13-18 cd yra mano fertility langas. Apsiskaičiavau per skaičiuoklę tame countdowntopregnancy puslapy, bet paskui atradau, kad kitos skaičiuoklės tam pačiam psl porą dienų atgal paslenka vaisingas dienas, ar ov datą viena diena nukelia  :hmm: taip nenoriu prasidėt su tais ov testais.. Bet jei šį mėn neužkibs, gal tikrai reiks parsisiųst visą maišą, nes gal grybaujam vis aplink :D arba pasitaikys koks anovuliacinis ciklas kaip tyčia.. Niekad nežinosi, kur šuo pakastas.

Temp taip įdomiai laikosi, tiek vakare, tiek ryte 36,4. Bet aišku nematuoju reguliariai, tik šiaip pasitikrinu.

Nors pojūčiai tokie, kad ov jau buvo gal užvakar. Bet jau nebepasitikiu savim šiuo klausimu  :angel_not: 

Laukiu, kol ir maniškis ateis kartu į salę sportuot, jau aprangą užsisakė :D reikia abiem sveikiau gyvent, daugiau judėt, sveikiau maitintis ir mažiau stresuot :) 

Atsakyti

taip nenoriu prasidėt su tais ov testais.. Bet jei šį mėn neužkibs, gal tikrai reiks parsisiųst visą maišą, nes gal grybaujam vis aplink :D arba pasitaikys koks anovuliacinis ciklas kaip tyčia.. Niekad nežinosi, kur šuo pakastas. Temp taip įdomiai laikosi, tiek vakare, tiek ryte 36,4. Bet aišku nematuoju reguliariai, tik šiaip pasitikrinu.
Aš tai siūlyčiau pamėginti parsisiųsti OT, gal įneš aiškumo į planavimus  :)  Na kai temperatūra nesekama nuolat, tai nėra daug naudos, nes nematyti bendro vaizdo, kyla ar ne  :)​ 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 25 lapkričio 2017 - 12:33

Deraramos, imkit OT. As su jais pamaciau, kad mano liuteinine faze dazniausiai ilgesne nei standartines 14d, tai vadinas praziopsodavom.

Atsakyti
As si kart nematuoju BT nedarysiu OT, aplamai gal pertrauka darysim. Maniskiui su sveikata kazkas. Padare tyrimus su inkstais labai blogai , nedaug truko jog butu "atsisake", paskambino daktare vos ne nakti gavus atsakymus tyrimu. Zodziu, nekokios nuotaikos...tai si menesi paliksim taip, o paskui matysim. 
Atsakyti

As si kart nematuoju BT nedarysiu OT, aplamai gal pertrauka darysim. Maniskiui su sveikata kazkas. Padare tyrimus su inkstais labai blogai , nedaug truko jog butu "atsisake", paskambino daktare vos ne nakti gavus atsakymus tyrimu. Zodziu, nekokios nuotaikos...tai si menesi paliksim taip, o paskui matysim. 

Na kai tokia situacija, tai suprantama, kad reikia pertraukos. Sveikara svarbiausia. Tegul kuo greičiau atsigauna vyras ir tada tęsit planavimus  :4u:​ 

Atsakyti

o dėl ko taip vyrui?  :unsure: yra kokia priežastis ar taip iš niekur? :blink:​ 

Atsakyti
QUOTE(Nuozmusis Guzikas @ 2017 11 25, 19:00)
<p>Deraramos, imkit OT. As su jais pamaciau, kad mano liuteinine faze dazniausiai ilgesne nei standartines 14d, tai vadinas praziopsodavom.
</p>

Nieko nesupraratau, prasiau aiskiau biggrin.gif
As si cikla kazkaip labai tiksliai noreciau pasiplanuoti ax.gif
Atsakyti

FoxLady, geriausia būtų planuotis su ov testais.

Liuteininė fazė - tai tarpas tarp ov ir sekančių mmm, įprastai apie 14 d.

Atsakyti
Ov visada buna ciklo viduryje? Mano ciklas svyruoja iki 4 dienu, tai tais menesiais kai jis ilgesnis ir Ov buna veliau?
Uzpraeita menesi ciklas buvo 28d, o praeita 31d ir Ov testas teigiamas buvo 15CD. Tai Ov turejo buti kaip ir 16cd rolleyes.gif
Santykius turejom ir 15 ir 16 nu ir kaip taip neuzkibt biggrin.gif
Atsakyti

Ov visada buna ciklo viduryje? Mano ciklas svyruoja iki 4 dienu, tai tais menesiais kai jis ilgesnis ir Ov buna veliau?
Uzpraeita menesi ciklas buvo 28d, o praeita 31d ir Ov testas teigiamas buvo 15CD. Tai Ov turejo buti kaip ir 16cd rolleyes.gif
Santykius turejom ir 15 ir 16 nu ir kaip taip neuzkibt biggrin.gif

Va butent apie tai mano postas ten ir sako. Nebutinai bus vidury, ir greiciausiai nebus. Cia vadovelinis variantas tik, kad O 14cd ir ciklas trunka 28d.

Pvz is mano ciklu info:

Ovuliacija man ivyksta belekada tarp 16cd ir 20cd.

Liuteinines fazes pasvyruoja nuo 12 iki 15 dienu.

Ciklai svyruoja nuo 20 iki 35 dienu.

Jeigu ciklai ilgi, tai galimi variantai - Ovuliacija ivyksta velai ir/arba liuteinine faze yra ilgesne. O gali but ciklas standartinis 28 dienos, bet O ivyksta kokia 11-12 cd ir antra faze gaunasi ilga, o jus tikites ovuliacijos pvz 15cd ir paveluojat su nd - ypac jei reciau buna. Na, pagauni minti jau turbut :)

Tai vat imi, rasais info ir seki, pamatia desningumus. Programeliu visokiu yra - labai padeda. As va savo statistika is Fertility Friend issitraukiau. Dar naudoju pTracker, bet kazka sprendziu is ju abieju, ne viena labai tiksliai neparodo. (Nors si menesi vieningai nusprende, kad ovuliacija man buvo 17cd :D Pirmasyk abi programeles sutaria situ klausimu :D )

Va dabar rasydama apsidziaugiau kaip - sita info kokiu nepilnu metu ar kazkas pns, bet per sita perioda situacija su ciklais zymiai pegerejo, negu kad buvo ciklai nuo 27 iki 45 sienu, ar panasiai kazkas.


Kokia keista diena sian. Ryte sokt is lovos reikejo, nes maista atveze parduotuve. Isvaziavo - priguliau ant sofos nes galva skaudejo - beldimas i duris. "Seimyna" musu nusprende mane iki galo su praejusiu dasveikint su torciuku, sampe ir dovanom :D As kaip visada susinepatoginus :D Pamacius dovanas beveik apsiverkiau - gavau molberta ir akriliniu dazu - dazai kaip tik baiginejos ir negalejau test savo paveikslo, o molberto jau pati dairiausi, nes ypac su didesnem drobem ziauriai nepatogu ant grindu raiciotis :D

Pabuvom, pagerem kavos, sampes, isleidom - as vel ant sofos, nes salta. Tai pamenu, tik kad pa gavau nuo saviskio, kai apie puse 4 i darba isejo. Smigau visiskai ir atsibudau puse 8 - telefonas issikroves issijunges, puse kaciu ant manes sugule miega ir sildo, o as isvis nesigaudau nei laike nei nieko :D Dabar tik valgyt ziauriai noriu. Ir miego vel :D Kazkoks ziemos miegas uzpuole. Brrr.

Atsakyti
Tai kiek turi kaciu??! biggrin.gif
As mm stebeti turejau dvi programeles, tai ju nurodoma Ov diena ir Ov testo rezultatai atitiko ax.gif nes naujas tel, tik keliu menesiu ciklai ivesti tai pataike
Atsakyti

Man retkarciais atitinka. Su temperaturom kartu aiskiau vistik.

6 turim :D

Atsakyti