Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Progesteronas didesnis, negu mano buvo, tai turbut gerai :D Nes mano sake normalus 30.

Na tikekimes kad norma, ir kad ov ivyko. Gavau ir vitamina d, ne deficitas bet trukumas, iki normu truksta. 

Atsakyti

Tai virst 30 rodo, kad O greiciausiai ivyko. Bet patvirtint gali tik ultragarsu man atrodo.

Atsakyti

Beladona, geras prg tavo  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2017 11 23, 12:45)
<p>Vis pagalvoju kaip kitoms mūsų merginoms sekasi  smile.gif  Įdomu kaip <strong>Ten, lucci, Mama?, nefifi </strong>laikosi, ar dar beužsuka paskaitinėti forumo  smile.gif </p>

Sveika, malonu, kad prisimenat;) retai kada būnu forume, daugiau gal Stambulo temą paskaitau. Kai turėsiu gerų žinių, prasinešiu, o kolkas jau pradėsim skaičiuot 6tus nevaisingumo metus. Na, yra kaip yra;)
Sėkmės, merginos!
Atsakyti

Mergaites, progesteronas 39.39 nmol/l 7dpo ar normaliai? Prolaktinas 246,8 miu/l, normoj.

Geras prg, ir prolaktinas geras :victory2:

Dar norėjau pasiteirauti dėl iherb, muitas skaičiuojamas nuo rekių sumos, ar nuo prekių sumos kartu su siuntimu? :) Bliamba koks siuntimas brangus, pamenu kai siuntimas kainuodavo apie 2 dolerius  :blink: 

Atsakyti

Geras prg, ir prolaktinas geras :victory2:

Dar norėjau pasiteirauti dėl iherb, muitas skaičiuojamas nuo rekių sumos, ar nuo prekių sumos kartu su siuntimu? :) Bliamba koks siuntimas brangus, pamenu kai siuntimas kainuodavo apie 2 dolerius  :blink: 

Be siuntimo skaiciuojamas, subtotal suma negali virsyt 22 euru  :4u:​ 

Atsakyti

Sveika, malonu, kad prisimenat;) retai kada būnu forume, daugiau gal Stambulo temą paskaitau. Kai turėsiu gerų žinių, prasinešiu, o kolkas jau pradėsim skaičiuot 6tus nevaisingumo metus. Na, yra kaip yra;)
Sėkmės, merginos!

Labas, džiugu, kad parašei  :)  Gaila, kad dar nėra gerų žinių, taip norisi išgirsti, kad senbuvėms pasisekė  :) 

Atsakyti

Sveikos, merginos! Su penktadieniu  :yahoo: 

Issirinkom data, 06 16 bus musu diena  :wub:  

Atsakyti

Sveikos, merginos! Su penktadieniu  :yahoo:

Issirinkom data, 06 16 bus musu diena  :wub:  

Nezinau ar cia sutapimas, bet ta diena man gimdymas numatomas :) Taigi tikiuosi, jog bus ir vestuviu 'reikalas' :)

Atsakyti

Nezinau ar cia sutapimas, bet ta diena man gimdymas numatomas :) Taigi tikiuosi, jog bus ir vestuviu 'reikalas' :)

O geras! Mmm dienom dalinomes, o dabar svarbus gyvenimo ivykiai ta pacia data  :wub:  dekui uz linkejima  :4u:  kaip jauties  :nestuke​  ?

Atsakyti

Uoj gerai aš. Jei ne krūtinė ir mmm dingimas net nesuprasčiau, kad laukiuosi :) Taigi esu viena iš tų laimingujų, kurios dideliu bėdų nepatiria. Tikiuosi taip ir toliau bus :) Artimiausi giminaičiai jau žino, visi tik džiaugiasi :D

Atsakyti

Uoj gerai aš. Jei ne krūtinė ir mmm dingimas net nesuprasčiau, kad laukiuosi :) Taigi esu viena iš tų laimingujų, kurios dideliu bėdų nepatiria. Tikiuosi taip ir toliau bus :) Artimiausi giminaičiai jau žino, visi tik džiaugiasi :D

Tai ir yra kuo džiaugtis :D Anksti pasakėt, mes tai buvom nusiteikė standartines 12 sav. išlaukti, nors ir labai sunku buvo :D 

Atsakyti