Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Guzikai kaip ir mmm- po 12 nakties jau nauja diena.

Beladona, nuostabu del vestuviu!!

Mudu si men varom 6 dienu maratona. Pagal skaiciuokle paskaiciavau vaisingas d. Spec bandom, nes itariu vis neuztaikem ant ov. Siandien po myliuko ir kb pasirode. Darbuosimes toliau dar kelias d, visai smagu :D

Atsakyti

Deraramos, nepritrinkit mazolių tik :D

Atsakyti
Mums pirmaji menesi buvo labai sunku psichologiskai daryti tai kai REIKIA unsure.gif visai viskas kitaip.. Na bet tikiuosi antraji menesi bus paprasciau biggrin.gif
Atsakyti

Deraramos - tikrai, atsargiai - as vis dar nepaeinu :lol:

Atsakyti

Ka jau tiek isdarinet reikia :D

Atsakyti

Tai va, kad teoriskai nieko TOKIO :D Nezinau, kaip cia taip gavosi :D Senai tokio bajerio nebuvo, nuo santykiu pradzios kazkur :D

Atsakyti

Prisispaudziau citatu ir dingo kazkur visos. As kazkaip kai sulaukiu mmm ima nervai ir neinu i foruma kelias dienas. Paskui ipabaiga mm pareinu :-D gerai jog nedaug priraset.

Visom kurios sulauke mmm po  :4u: 

Beladona, super del vestuviu.

As kita sav.mazai dirbu , tai yra vilcu si menesi pasidarbuoti :-D. Mergaite pastoviai praso seses, sirdis plysta, jog nieko del to negalim padaryti ir pagreitinti... bandysiu dar pora ciklu ir jei nieko sausi eisiu pasidaryt tyrimus. Pasiziuresim kaip ten kas. 

Po pirmo gimdymo turejau du valymus del neatsidalinusios placentos , tai daktaras minejo jog del to ateity gali buti problemu su pastojimu, as kazkaip i tai nesigilinau , bet dabar vis pagalvoju o gal.... 

Del biskvito, kadangi as ju daug kepu ir neturiu laiko nieko vesinti, tai tik iskepa ir traukiu lauk , niekas nesukrinta, nes jei jis iskepes , tai iskepes, nera kam kristi  :rolleyes: 

Del svilimo per auksta temperatura, arba jei orkaite sena gali tureti dar itakos. As pvz angliskus sviestinius biskvitus kuriuos reikia laaabai ilgai kepti uzdengiu kepimo popierium. 

Atsakyti

Mums pirmaji menesi buvo labai sunku psichologiskai daryti tai kai REIKIA unsure.gifvisai viskas kitaip.. Na bet tikiuosi antraji menesi bus paprasciau biggrin.gif

Taip taip, iš pradžių taip būna daug kam, ypač kai nežinai kada O ir norisi pagauti, tai reikia darytu nd, kad tik pagauti  :)  Bet vėliau jau bus lengviau atsipalaiduoti, bent jau man vėliau buvo daug lengviau, nors ir žinojau, kad vis nepavyksta  :4u:​ 

Atsakyti

Vis pagalvoju kaip kitoms mūsų merginoms sekasi  :)  Įdomu kaip Ten, lucci, Mama?, nefifi laikosi, ar dar beužsuka paskaitinėti forumo  :)​ 

Atsakyti

Vis pagalvoju kaip kitoms mūsų merginoms sekasi  :)  Įdomu kaip Ten, lucci, Mama?, nefifi laikosi, ar dar beužsuka paskaitinėti forumo  :)​ 

Aha, aš irgi šiom dienom pagalvojau, kaip joms sekasi. Tendrė irgi seniai buvo užsukusi.

Atsakyti

Mergaites, progesteronas 39.39 nmol/l 7dpo ar normaliai? Prolaktinas 246,8 miu/l, normoj.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beladona: 23 lapkričio 2017 - 20:11

Progesteronas didesnis, negu mano buvo, tai turbut gerai :D Nes mano sake normalus 30.

Atsakyti