Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Aciu ;) Kazkaip idomiai sikart, keli patepliojimai per visa diena ir tiek. Tik skaudena nugara. Visa diena lastau darbe i tulika “tikrintis”. Tikiuosi kad sianakt nieko nesulauksiu  :ax:

O testuką bandei apsysioti?

Atsakyti

Receptuose dazniausiai raso, kiek laiko kepa. Tai bent jau du trecdalius to laiko geriau nedaryt dureliu. As mazdaug 10-5min iki to nurodyto laiko pradedu tikrint.

O nebūna, kad prisvyva viršus pyrago?  :)  Man gan dažnai gaunasi taip, kad kepant kiek recepte parašyta pradeda svilti pyrago viršus  :unsure:​ 

Atsakyti

Kazkaip idomiai sikart, keli patepliojimai per visa diena ir tiek. Tik skaudena nugara. Visa diena lastau darbe i tulika “tikrintis”. Tikiuosi kad sianakt nieko nesulauksiu  :ax:

O paprastai prieš mm būna nugaros skausmai?  :)  Laikom špygas, kad čia būtų implantacinis patepliojomas  :4u:​ 

Atsakyti

O testuką bandei apsysioti?

Dar ne

O paprastai prieš mm būna nugaros skausmai?  :)  Laikom špygas, kad čia būtų implantacinis patepliojomas  :4u: 

Kartais buna, man pagrindinis mmm rodiklis buna slaunies skausmas, deja ir dabar jis yra

Atsakyti

O nebūna, kad prisvyva viršus pyrago?  :)  Man gan dažnai gaunasi taip, kad kepant kiek recepte parašyta pradeda svilti pyrago viršus  :unsure:​ 

Buna, kaip tik vakar taip nutiko :D Nes tesla sudejau ne i ta forma ir ne i ta orkaite - gavos elementas prie pat, kai iskilo. Jeigu daznai tokei dalykai buna, tai nusipirk platesne forma - per storas gaunasi, tada isore dega, o vidus zalias buna. Ir/arba zemiau biski dek. Bet siaip su platesne forma turetu susitvarkyt ta problema.

Ryskeja, ryskeja, OT ryskeja! Vis tik nepraspoksojau gal. Vakarykstis labai ryskus, bet dar ne teigiamas, tai greit buvo traukiami is spintos nerinukai, batukai, kad pasitikt brangiausiaji :D Va uz valandos kokios eisiu vel testo darytis - gal ir teigiamas bus :D Viltis sugrizta :D Bet kazkokie keisti testai. Testine linija gaunasi siaura labai su "seseliu" :D Ir visi tokie. Gaidena kazkokia.

Atsakyti

Kartais buna, man pagrindinis mmm rodiklis buna slaunies skausmas, deja ir dabar jis yra

Na dar nėra mm, tai dar reikia palaukti  :)​ 

Atsakyti

Buna, kaip tik vakar taip nutiko :D Nes tesla sudejau ne i ta forma ir ne i ta orkaite - gavos elementas prie pat, kai iskilo.

Ryskeja, ryskeja, OT ryskeja! Bet kazkokie keisti testai. Testine linija gaunasi siaura labai su "seseliu" :D Ir visi tokie. Gaidena kazkokia.

Aš youtube mačiau, kad folija reikia uždengti, tada irgi neturėtų svilti viršus  :hmm:

Valio, tai laikas darbuotis  :D  Buvo ir man tokių testukų, bet "veikė" gerai, tik truputį išplaukusi buvo juostelė  :)​  

Atsakyti

Nezinau del folijos. Gal ir suveiktu, bet gali ir kondensatas laset atgal ant pyrago ir virsus slapias gautis. Bet negaliu tvirtint - nebandzius.

Nezinau, kazkokia shyza - OT maziau ryskus, nei vakar. Tai temperaturas toliau ziuriu, ar vakariniai pakarsciavimai atsiras. Nes arba vakar keisti skausmai reiske O, arba vel uzryskes :D

Atsakyti

11.30 - Beladona nesulauks mmm
12.06 - Guzikas nelaukia mmm
12.09 - Malvinija nelaukia mmm
12.09 - deraramos nelaukia mmm
12.14 - Ispaikyta nebelaukia mmm
12.20 - FoxLady nelaukia mmm

Siryt su viltim issilupau testuka ir nuejus i wc radau “siurpriza”  :sad: Testuka vis delto pasidariau-baltas. Nuotaika siandien siaubinga, asaros akyse, darbe teisinuosi i aki ikritusia blakstiena... 

Kolkas i sarasiuka nesirasau, nes IUI daugiau tikriausiai nebedarysim, IVF daryti pinigu neturim. Jei susikaupsiu, uzsirasysiu hormonu tyrimams ir tada kazka spresiu.

Atsakyti

11.30 - Beladona nesulauks mmm
12.06 - Guzikas nelaukia mmm
12.09 - Malvinija nelaukia mmm
12.09 - deraramos nelaukia mmm
12.14 - Ispaikyta nebelaukia mmm
12.20 - FoxLady nelaukia mmm

Siryt su viltim issilupau testuka ir nuejus i wc radau “siurpriza”  :sad: Testuka vis delto pasidariau-baltas. Nuotaika siandien siaubinga, asaros akyse, darbe teisinuosi i aki ikritusia blakstiena... 

Kolkas i sarasiuka nesirasau, nes IUI daugiau tikriausiai nebedarysim, IVF daryti pinigu neturim. Jei susikaupsiu, uzsirasysiu hormonu tyrimams ir tada kazka spresiu.

Kudlota, kaip gaila  :angel_sadangel: laikykis  :4u:   :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

As vel pirma sarasiuke  :oh: 

O mes su MB vakar nusipirkom vestuvinius ziedus ir pradedam planuot vesele  :ax:  tuoksimes is meiles, ne is reikalo  :D  gal iki veseles ir reikalas atsiras  :wub:​ 

Atsakyti

Susidubliavo  :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beladona: 22 lapkričio 2017 - 09:11