Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Labas, merginos,

buvau dingus, nes teko su dukryte pagulet ligoninej, pasigavo kazkoki vemimo virusa  :huh2: Siandien tik grizom. Prabegom permeciau ka priraset.

Guzikai, su praejusiuuuu  :ploja2: prisidedu prie visu linkejimu.

Matau vel as pirma sarasiuky, vakar buvau issigandus, radau kraujo, bet labai nedaug, siandien vel svaru tad tikiuosi kad cia buvo implantacinis nors ir ne tamsus kaip visur raso.  Siandien 26 cd ir 12 po iui. Pojuciu visiskai nulis, vakar jauciausi kaip pries mmm. Nezinau ar ryt gadinsiu testuka, noriu dar pagyventi viltim. Iskart po iui buvo tvirtas jausmas kad pavyko, po kokios savaites neapleido mintys kad nieko gero nesigaus, vakar buvo truputi panikos, siandien laikau kojas suspaudus  :lol:

Atsakyti

Aciu, Kudlota :)

FoxLady, tai gal karsta trauki is orkaites?

Atsakyti
Na truputi pradarau orkaite ir palieku atvesti..
Kokie yra patys patys pirmieji vaisingumo tyrimai? rolleyes.gif zinau kad man dar nereikia, bet jau pradeda viskas idomu darytis
Atsakyti

Kokie yra patys patys pirmieji vaisingumo tyrimai? rolleyes.gifzinau kad man dar nereikia, bet jau pradeda viskas idomu darytis

Vyras turetu pasidaryti spermograma. Jei viskas ok, tada reik apsilankyt pas ginekologa, pasidaryt tepinelius. Tada jau gydytojas paskirtu tolimesnius tyrimus.

Atsakyti

FoxLady, pradzioj reik palikt kuriam laikui orkaitej, nedarant dureliu. Ir siaip pyragam tas kazkiek galioja, bet biskvitam - grieztai - dureliu nedarinet be didelio reikalo. Jie labai reaguoja ir temperaturu pasikeitimus, triuksma ir panasu brieda :)

Atsakyti

FoxLady, pradzioj reik palikt kuriam laikui orkaitej, nedarant dureliu. Ir siaip pyragam tas kazkiek galioja, bet biskvitam - grieztai - dureliu nedarinet be didelio reikalo. Jie labai reaguoja ir temperaturu pasikeitimus, triuksma ir panasu brieda :)

Rimtai, ir pyragams šitas galioja?  :blink:  Va kodėl mano pyragai sukrenta  :D  Ok, reikės bandyti nedarinėti, bet sunku, nes reikia pabadyti jį su dantų krapštuku, kad žinoti ar iškepė  :D​ 

Atsakyti

Na truputi pradarau orkaite ir palieku atvesti..
Kokie yra patys patys pirmieji vaisingumo tyrimai? rolleyes.gifzinau kad man dar nereikia, bet jau pradeda viskas idomu darytis

Manau, kad vyrui spermograma, moteriai fsh, lh, tth, e2, prl apie 3-4 ciklo dieną ir 7 dpo prg  :)​  

Atsakyti

Rimtai, ir pyragams šitas galioja?  :blink:  Va kodėl mano pyragai sukrenta  :D  Ok, reikės bandyti nedarinėti, bet sunku, nes reikia pabadyti jį su dantų krapštuku, kad žinoti ar iškepė  :D​ 

Receptuose dazniausiai raso, kiek laiko kepa. Tai bent jau du trecdalius to laiko geriau nedaryt dureliu. As mazdaug 10-5min iki to nurodyto laiko pradedu tikrint.

Atsakyti

Pradejo teplioti ir nugaros apacia skaudena  :cry2:  :cry2:  :cry2:

Atsakyti

Pradejo teplioti ir nugaros apacia skaudena  :cry2:  :cry2:  :cry2:

Ech... imk balioncika  :4u:​ 

Atsakyti

Kudlota, gaila :4u:

Pradėjau judinti savo tyrimų reikalus. Radau pagaliau kliniką, kuri dar nėra apkrauta iki tiek, kad nebepriima naujų pacientų, ryt ryte skambinsiuos, bandysim patekti :yahoo:

Atsakyti

Ech... imk balioncika  :4u: 

Aciu ;) Kazkaip idomiai sikart, keli patepliojimai per visa diena ir tiek. Tik skaudena nugara. Visa diena lastau darbe i tulika “tikrintis”. Tikiuosi kad sianakt nieko nesulauksiu  :ax: 

Atsakyti