Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Jefimija, aciu:) Nera jie visiskai tragiski, bet kartais turi kazkoki idomu prieskoni - net nezinau kas ten jauciasi. Ir buna gerokai per saldus - bent man. Pvz grietinini-citrinu krema darant tai nesijaucia, nusigesina, bet maskarponei nenorejau to naudot, nes butu buve britkiai saldu.

FoxLady, pasiziurek internete receptu neblogu yra, as teisiog susiradau recepta ir juo tiesiog remiausi truputi. Nemoku pagal receptus. Zelatinos dejau - tiesiog ziurejau ant kiek skyscio reik, tai kiek maziau dejau, kad nebutu zele. Jei gerai atsimenu, pas mane buvo 500g maskarpones, 250ml jogurto, pagal skoni cukraus pudros ir citrinos sulciu. Isplakiau, sumaisiau zelatina (brinkinau apelsinu sultyse). Issiplakiau 400ml grietineles ir dali jos imaisiau i krema. Persipjoviau biskvita, istepiau spanguoliu dzemu, skiestu apelsinu sultim. Tada kiek reikejo pertepiau didziaja kremo dalim, o likusi sumaisiau su likusia plakta grietinele ir aptepiau - kad isorinis kremas butu maziau maskarpones, o daugiau toks purus, plaktos grietineles - tik su trupuciu skonio. Apmeciau visokiom vynuogem, braskem, cukraus pudra - ir gerai gavos viskas :) Ir purus, ir dregnas, ir gaivus toks.

Ovuliacinis jeigu teigiamas buvo lapkricio 3, tai oculiacija greiciausiai buvo kazkuria diena nuo 3 iki 5 apytiksliai. Kartu su bt labiau matosi - testas rodo kad tuoj tuoj bus, o bt patvirtina, kad va- jau ivyko.

O pas mane nieko nesimato. Buvo toks paryskejimas, iki teigiamu nedaejo, dabar vel. Tikiuos, kad cia tik mano LH banguoja kaip pasiutes, o ne kad eilini karta praziopsojom ovuliacija. Gruodzio 1 ar tai 2 i klinika konsultacijai, aptart tyrimu rezultatu ir galvot, ka daryt. Tai greiciausiai pratekamuma ziures. Nenoriu juodai jokiu tokiu dalyku, tai saviski biski prie sienos priremus menesio pradzioj sakau - pirkt OT? Uzsiimsim RIMTAI reikalu? Pamiksejo, pamiksejo, nu sako joooo, turbut... Sakau, tai gal ne turbut, nes nenoriu pinigu i bala mest. Tada papasakojau, ka daro per pratekamumo tyrimus, tai toks issigandes sako - gerai butu to isvengt :D Tai va vykdau savo pasizadejimo dali - bandau sugaudyt O :D Bet jau maigo kazkur toj daly, tai gal ir nepraziopsojau.

Atsakyti

Turejau nusipirkusi 3 ovuliacijos testus, teigiamas buvo treciasis lapkricio 3d., tai reiskia kad 4d turejo ivykti ovuliacija? Kokiomis dienomis reikejo atlikti nd? ax.gif
Siandien 31cd, visus testus jau buvau isgadinusi tai siandienai nebeliko lotuliukas.gifrytojui nusipirkau easy test

Kaip ir Guzikas jau atsakė, tai po teigiamo testo O įvyksta per 48 val., tai galėjo ir 4 d. būti, ir 5 :) Nd geriausia manau buvo 2 arba 3 d. atlikti  :) 

Tai dabar apie 14-15 dpo turėtų būti, tai jeigu nėra artėjančių mm ženklų, tai manau, kad čia geras ženklas  :)  Lauksim testuko rezultatų  :D​ 

Atsakyti

Nenoriu juodai jokiu tokiu dalyku, tai saviski biski prie sienos priremus menesio pradzioj sakau - pirkt OT? Uzsiimsim RIMTAI reikalu? Pamiksejo, pamiksejo, nu sako joooo, turbut... Sakau, tai gal ne turbut, nes nenoriu pinigu i bala mest. Tada papasakojau, ka daro per pratekamumo tyrimus, tai toks issigandes sako - gerai butu to isvengt :D Tai va vykdau savo pasizadejimo dali - bandau sugaudyt O :D Bet jau maigo kazkur toj daly, tai gal ir nepraziopsojau.

Va va, dabar papildoma motyvacija atsirado  :D  Lauksim gerų rezultatų  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2017 11 19, 22:44)
Kaip ir Guzikas jau atsakė, tai po teigiamo testo O įvyksta per 48 val., tai galėjo ir 4 d. būti, ir 5 smile.gif Nd geriausia manau buvo 2 arba 3 d. atlikti  smile.gif </p><p>Tai dabar apie 14-15 dpo turėtų būti, tai jeigu nėra artėjančių mm ženklų, tai manau, kad čia geras ženklas  smile.gif  Lauksim testuko rezultatų  biggrin.gif

Nd buvo 1, 3 ir 4. Biski nervuojuosi kad reikejo ir 5 biggrin.gif
Rytdienai uzsirasiusi is seniai jau pas gine, tikiuosi nepramus mm ant to laiko biggrin.gif nes pozymiu jau vos ne savaite yra, labiausiai nepatinkantis - nugaros apacios skausmas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 19 lapkričio 2017 - 23:12

Va va, dabar papildoma motyvacija atsirado  :D  Lauksim gerų rezultatų  :D​ 

 

Na, jeigu O jau netycia ivykus, tai rezultatu isvis jokiu nebus :D

 

FoxLady, tai normaliai dar ND, pilnai gali but derliaus :D Ir va kaip sako - jei nera dar, tai gal geras zenklas :)

Atsakyti

Tikrai ilgai neuzsitrunka su kepimu, as is vakaro iskepu ir kita diena sutepu 4u.giftik man daznai subliuksta verysad.gifkokiu santykiu dedate maskarpone su jogurtu ir ar dedate zelatinos? Kokius vaisius naudojate ziema? As paskutini karta i pertepimus dejau bananus ir rududu - labai patiko, nors siaip jau megstu gaivesnius smile.gif [b]Papildyta:[/b] Turejau nusipirkusi 3 ovuliacijos testus, teigiamas buvo treciasis lapkricio 3d., tai reiskia kad 4d turejo ivykti ovuliacija? Kokiomis dienomis reikejo atlikti nd? ax.gif Siandien 31cd, visus testus jau buvau isgadinusi tai siandienai nebeliko lotuliukas.gifrytojui nusipirkau easy test
Jei dedu jogirta zelatina visada dedu. As kadangi esu Airijoj tai pas mane tiek vasara tiek ziema eina i tortus avietes melynes braskes , o jei konservuotu tai visada darau su persikais. Labiausiai megstu maskarpones tortus bet kartais ir neatsisakau saldesniu. Kada subliuksta? Kepant ar jau po ? 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ispaikyta: 20 lapkričio 2017 - 00:00
Subliuksta isemus is orkaites.. Kaip siubliusko ir mano viltys, 32cd 16dpo testas neigiamas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 20 lapkričio 2017 - 06:39

Subliuksta isemus is orkaites.. Kaip siubliusko ir mano viltys, 32cd 16dpo testas neigiamas verysad.gif

Kol mm nėra, tol vilties yra  :)  Kai kuriom būna ir vėliau išryškėja  :)​ 

Atsakyti
11.23 - Kudlota nelaukia mmm
11.30 - Beladona nesulauks mmm
12.06 - Guzikas nelaukia mmm
12.09 - Malvinija nelaukia mmm
12.09 - deraramos nelaukia mmm
12.14 - Ispaikyta nebelaukia mmm
12.20 - FoxLady nelaukia mmm

Niekaip negaliu patiketi, kaip as nepastojau is pirmo karto??? blink.gif lotuliukas.gif
Visi ir pigiausi ankstyvieji testai yra geri, nei vienas nesuvaiduokliavo rolleyes.gif
Atsakyti

11.23 - Kudlota nelaukia mmm
11.30 - Beladona nesulauks mmm
12.06 - Guzikas nelaukia mmm
12.09 - Malvinija nelaukia mmm
12.09 - deraramos nelaukia mmm
12.14 - Ispaikyta nebelaukia mmm
12.20 - FoxLady nelaukia mmm

Niekaip negaliu patiketi, kaip as nepastojau is pirmo karto??? blink.giflotuliukas.gif
Visi ir pigiausi ankstyvieji testai yra geri, nei vienas nesuvaiduokliavo rolleyes.gif

Va va, as irgi sakau, jei nieko nera tai nieko ir nerodo. As irgi jokiu vaiduokliu nesu maciusi  :oh:​ 

Atsakyti

Kudlota, kaip tu ? gal jau apsysiojai koki testuka ? 

Atsakyti

Niekaip negaliu patiketi, kaip as nepastojau is pirmo karto??? blink.giflotuliukas.gif
Visi ir pigiausi ankstyvieji testai yra geri, nei vienas nesuvaiduokliavo rolleyes.gif

Nenusimink, pasistengsit su vyru kitą ciklą ir pavyks :D

Atsakyti