Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Prisiminiau, kad dar kazkurios is naujesniu moteru gimtadienis, pardon, nors uzmusk - nepamenu kurios. Tai sveikinu! Linkiu to paties - greit eit is susiplanavusiu :)

 

Ispaikyta, neatsisakyciau recepto :) Aciu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuozmusis Guzikas: 18 lapkričio 2017 - 16:13

Prisiminiau, kad dar kazkurios is naujesniu moteru gimtadienis, pardon, nors uzmusk - nepamenu kurios. Tai sveikinu! Linkiu to paties - greit eit is susiplanavusiu :)   Ispaikyta, neatsisakyciau recepto :) Aciu.

Beje su gimtadieniu ;-), lai kitais metais jis buna su nauju seimos nariu. 

 

Biskvito receptas.

5 kiausiniai,

200g cukraus, 

200g miltu, 

2 a.s. kepimo milteliu 

2v.s aliejaus

 

Kiausinius su cukrum plakti mikseriu kol padvigubes ar patrigubes, i mase isijoti kepimo miltelius ir miltus, ismaisyti,ant galo ipilti alieju ir ismaisyti. Gali ideti jei nori ziupsneli druskos ir vanilinio cukraus.det gali kai plaki kiausinius. As kepu tortus pardavimui , tai vanilini dedu priklausomai nuo torto, nes ne visi megsta.

Priklausomai nuo orkaites kepti padalinus i dvi dalis apie 25 min. Mano elektrine su vejeliu tai as kepu apie 20-25 min 160 temp. Su sena orkaite kepdavau 180 temp. Rinkis tokia temp.kokia mazdaug viska kepi

Atsakyti
Aciu uz recepta, bandysiu ir as ax.gif
Atsakyti

Aciu uz recepta, bandysiu ir as ax.gif

Ner uz ka :-)

Atsakyti

Skaičiuot gi moku, tame bėda 😂 man O būna 11-13 cd, tai nori-nenori žinau. O ir simptomus atpažįstu. Žodžiu, be šansų 🤣

 

Aš kai neprisiminiau kurią dieną buvo mm, tai nežinojau ir kuri ciklo diena  :D  Aišku dabar pagalvojau ir prisiminiau kada maždaug buvo, tai maždaug žinau kuri ciklo fazė, jei daugiau pagalvočiau ar ovia appsą pasitikrinčiau, tai žinočiau, bet aj, gerai ir taip  :D  

Atsakyti

Mergaites, šiandien buvau pirmam pasimatyme! 8 savaitės ir 6 dienos, su vyru matėm plakančią širdutę! Įdomus jausmas, kažkaip nesitiki, kad čia mano pilvuke taip! :wub:  Nešu jums virusiuką ir nuoširdžiai linkiu visoms čia esančioms sulaukti mažylių ! :)

Sveikinimai  :4u:  Oho, jau virš 8 sav.? Atrodo, kad tik neseniai teigiamą testuką rodei  :D​ 

Atsakyti

Guzikai, sveikinimai  :birthday2:  :dovana:  Prisidėsiu prie linkėjimų dėl šeimos pagausėjimo  :4u:​ 

Atsakyti

Aciu :)

Ispaikyta, dar kart dekui uz biskvito recepta, bandysiu sekanti po sekancio karto :) Sekanciam turiu dar viena mix'a :D Nezinau kada kitas tortas bus. Arba per Naujus Metus, arba mieliausiojo gimtadieni :D va paskutini gabaliuka tarsom su kava ryte, sakau - nori, galiu tau padaryt gimtadieniui - visas nusvito :D Bet ziuriu geriau daryt dvi dienos pries. Pernakt pastovejes dar truputi sausokas, o jau sian is ryto - tobulai viskas :D Grietinini-citrinini krema kai darau su vaisiais, tai uztenka pernakt.

Atsakyti

Aciu :)

Ispaikyta, dar kart dekui uz biskvito recepta, bandysiu sekanti po sekancio karto :) Sekanciam turiu dar viena mix'a :D Nezinau kada kitas tortas bus. Arba per Naujus Metus, arba mieliausiojo gimtadieni :D va paskutini gabaliuka tarsom su kava ryte, sakau - nori, galiu tau padaryt gimtadieniui - visas nusvito :D Bet ziuriu geriau daryt dvi dienos pries. Pernakt pastovejes dar truputi sausokas, o jau sian is ryto - tobulai viskas :D Grietinini-citrinini krema kai darau su vaisiais, tai uztenka pernakt.

Aha, butent. Kai kuriem tortam butina "subresti", jie tika padaryti neturi skonio. Iskart galima valgyt tokius kaip varskes, jogurto maskarpones, o vat tokie kaip napoleonas, medutis, snikers ir panasaus tipo turi pasistoveti. Pvz penktadieni ryte sutepiau tiramisu sveciam.vakar vakare jau buvo geras , bet siandien isvis pasaka

Atsakyti

A va butent maskarpones-jogurtinis pas mane ir buvo, ir skaityk skaniausias jis tapo po mazdaug 36h :D

Atsakyti

Su gimtadieniu, guzikai!

Kad jau apie tortus kalbam :D ar verta naudoti pirktinius lakštus? Ar jie tokie baisūs, kad geriau rizikuoti ir kepti pačiai? Labai norėtųsi, na bet negaliu prisiversti pusdieniui virtuvėje.

Atsakyti
Tikrai ilgai neuzsitrunka su kepimu, as is vakaro iskepu ir kita diena sutepu 4u.gif tik man daznai subliuksta verysad.gif kokiu santykiu dedate maskarpone su jogurtu ir ar dedate zelatinos? Kokius vaisius naudojate ziema? As paskutini karta i pertepimus dejau bananus ir rududu - labai patiko, nors siaip jau megstu gaivesnius smile.gif
Papildyta:
Turejau nusipirkusi 3 ovuliacijos testus, teigiamas buvo treciasis lapkricio 3d., tai reiskia kad 4d turejo ivykti ovuliacija? Kokiomis dienomis reikejo atlikti nd? ax.gif
Siandien 31cd, visus testus jau buvau isgadinusi tai siandienai nebeliko lotuliukas.gif rytojui nusipirkau easy test
Atsakyti