Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

VID2611 kodukas. Ziurek, kad subtotal nebutu daugiau kaip 22 eurai, siuntimo neskaiciuoja. Ka pirksi?

Aj, šiaip kosmetikos nusipirksiu, leave-in kondicionierių plaukams, veido prausiklį, šampūną  :)​ 

Atsakyti
30CD, 14DPO, sugadinti 4 skirtingi testai, nei vienas nesuvaiduokliavo, neaptiko nei laselio HCG.. Siandien isbandziau easy test, labai fainas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 18 lapkričio 2017 - 09:14

Mergaites, šiandien buvau pirmam pasimatyme! 8 savaitės ir 6 dienos, su vyru matėm plakančią širdutę! Įdomus jausmas, kažkaip nesitiki, kad čia mano pilvuke taip! :wub:  Nešu jums virusiuką ir nuoširdžiai linkiu visoms čia esančioms sulaukti mažylių ! :)

Atsakyti

Guzike- su torto diena!!!!  :4u:  Linkiu sekanciais metais kepti torta su leliuku ant ranku! 

Atsakyti

Guziko tortadienis? Sveikinimai!  :wub:  :4u:

Survagiki, kaip faina, saugok savo zirniuka  :wub: 

FoxLady, man irgi taz easy testukas toks superinis, butu smagu ji teigiama pasilikt atminciai  :wub: 

Mergaites, noriu paklaust, ar esate tyrusios vit d ? Isskaiciau kad esant jo trukumui sunku pastoti, kokybe kiausialasciu irgi nukencia ir kas idomiausia kad esant jo trukumui amh rezultatai buna klaidingai zemi. Lt net 90 proc gyventoju turi vit d trukuma. 

Mano folis ovuliavo, bkt jau vakar pakilo. 

Atsakyti
As pradzioje vasaros dariausi vitamino D tyrima, norma berods nuo 75, pas mane buvo 34. Nuo to laiko kasdien geriu 1000 stiprumo, reikes neuzilgo pakartoti tyrima rolleyes.gif
Atsakyti

Beladona, mano vit D visada žemas, jeigu negeriu Vit D. Geriu 1400 IU žiemą vasarą. 

Atsakyti

Survagiki, sveikinimai! Lengvo laukimo 😍

Atsakyti

Survagiki, sveikinu :) Gaudom, gaudom viruselius :)

Crazy bee, beladona - aciu :)

Atsakyti

Beladona, mano vit D visada žemas, jeigu negeriu Vit D. Geriu 1400 IU žiemą vasarą. 

As dabar tik nesenai difolin pradejau gert, na ir elevit komplekse kazkiek yra vit d. Ir viskas. Zuvies nevalgau, kiausiniu irgi nelabai. Kazi kiek jo pas mane yra. Pasidarysiu ketvirtadieni tyrima. 

Atsakyti

Mergaites, šiandien buvau pirmam pasimatyme! 8 savaitės ir 6 dienos, su vyru matėm plakančią širdutę! Įdomus jausmas, kažkaip nesitiki, kad čia mano pilvuke taip! :wub:  Nešu jums virusiuką ir nuoširdžiai linkiu visoms čia esančioms sulaukti mažylių ! :)

Kaip miela

30CD, 14DPO, sugadinti 4 skirtingi testai, nei vienas nesuvaiduokliavo, neaptiko nei laselio HCG.. Siandien isbandziau easy test, labai fainas smile.gif

Nu kol mm nera dar vilties yra, lai penktas testukas tegul atnesa vaiduokliuka

Atsakyti

Retkarciais, kai proga buna. Bet biskvitus perku. Arba si karta - biskvito mixa naudojau. Nelabai dar pasitikiu savo jegom pati kept, buvau bandzius - tokia lepioska gavos, kad siaubelis :D

Galiu duot paprasto biskvito receptuka. Nemanau jog gali kas nors su juo neiseiti :-D

Atsakyti