Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Va taip va, likimo ženklas, kad nereikia jokių planavmų atidėjimų :D

Man kažkaip atrodo, kad čia iš tų atvejų, kai planavimas kelia tokį stresą, kad užriša visus kiaušintakius :D tai kaip dabar planuoti neplanuojant? :hmm: :D

Atsakyti

Tikiuosi gera sarasiuka partempiau

11.18 - FoxLady pirma karta nelaukia mmm
11.23 - Kudlota nelaukia mmm
11.30 - Beladona nesulauks mmm
12.06 - Guzikas nelaukia mmm
12.09 - Malvinija nelaukia mmm
12.09 - deraramos nelaukia mmm

12.14 - Ispaikyta nebelaukia mmm

Atsakyti

Sveikos, prieš kelis mėnesius užsiregistravau ir pradingau.. Tai va dabar su džiugesiu prisiduodu! :yahoo: Vakar pamačiau II! skleidžiu ir jums virusiukus apsikrėsti. Paskaičiavau, kad apie 1.5 metų planavom. :4u:


Pridėta:

Atsakyti

Man kažkaip atrodo, kad čia iš tų atvejų, kai planavimas kelia tokį stresą, kad užriša visus kiaušintakius :D tai kaip dabar planuoti neplanuojant? :hmm: :D

Tiesiog, nesisaugokit ir viskas :D  Kaip mes darom, "praleidžiam" šitą ciklą, bet dar nė karto nenaudojom jokių apsaugų :lol: Net nežinau kelinta ciklo diena šiandien, sėdžiu kaip grybukas ir nežinau ar jau buvo ta O, ar dar tik bus  :D 

Atsakyti

beladona, primink savo iherb nuolaidos koduką :D Ir iki kokios sumos reikia pirkti, kad muito mokesčio nereiktų mokėti, 22 eur.? :D 

Atsakyti

Sveikos, prieš kelis mėnesius užsiregistravau ir pradingau.. Tai va dabar su džiugesiu prisiduodu! :yahoo: Vakar pamačiau II! skleidžiu ir jums virusiukus apsikrėsti. Paskaičiavau, kad apie 1.5 metų planavom. :4u:

Sveikinimai :wub: :4u:

Atsakyti

beladona, primink savo iherb nuolaidos koduką :D Ir iki kokios sumos reikia pirkti, kad muito mokesčio nereiktų mokėti, 22 eur.? :D 

VID2611 kodukas. Ziurek, kad subtotal nebutu daugiau kaip 22 eurai, siuntimo neskaiciuoja. Ka pirksi?

Atsakyti

Tiesiog, nesisaugokit ir viskas :D  Kaip mes darom, "praleidžiam" šitą ciklą, bet dar nė karto nenaudojom jokių apsaugų :lol: Net nežinau kelinta ciklo diena šiandien, sėdžiu kaip grybukas ir nežinau ar jau buvo ta O, ar dar tik bus  :D 

Skaičiuot gi moku, tame bėda 😂 man O būna 11-13 cd, tai nori-nenori žinau. O ir simptomus atpažįstu. Žodžiu, be šansų 🤣

Atsakyti

Ispaikyta, implantaciniam tepliojimas nera velu. Implantacija, kiek skaiciau, paprastai 6-12dpo, o tepliojimas gali but po implantacijos veliau truputi, nes kol nuteka viskas. Del to daznai merginos implantacini supainioja su prasidedanciais kraujadieniais, nes paterlioja menesiniu diena, ar pora dienu pries numatomas.

Miegucio, sveikinu su II :) Lengvo nesiojimo.

As daraus ovuliacinius, bet kolkas nieko idomaus nesimato. Nieko zodziu nebezinau. O dabar einu kept biskvito maskarpones tortui. Galvojau galvojau, ir sugalvojau, kad noriu. Nors daug nervu kainavo ir vos visko nepalikau parduotuvej, nes tiek trikdziu. Jauciuos nenusipelnisu to torto.

Atsakyti

Ispaikyta, implantaciniam tepliojimas nera velu. Implantacija, kiek skaiciau, paprastai 6-12dpo, o tepliojimas gali but po implantacijos veliau truputi, nes kol nuteka viskas. Del to daznai merginos implantacini supainioja su prasidedanciais kraujadieniais, nes paterlioja menesiniu diena, ar pora dienu pries numatomas. Miegucio, sveikinu su II :) Lengvo nesiojimo. As daraus ovuliacinius, bet kolkas nieko idomaus nesimato. Nieko zodziu nebezinau. O dabar einu kept biskvito maskarpones tortui. Galvojau galvojau, ir sugalvojau, kad noriu. Nors daug nervu kainavo ir vos visko nepalikau parduotuvej, nes tiek trikdziu. Jauciuos nenusipelnisu to torto.
Gal ir ne per velu , bet jau man pareina mmm. Manau rytoj sulauksiu viso fontano  :-( 

kepi tortukus? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ispaikyta: 18 lapkričio 2017 - 00:52

Sveikos, prieš kelis mėnesius užsiregistravau ir pradingau.. Tai va dabar su džiugesiu prisiduodu! :yahoo: Vakar pamačiau II! skleidžiu ir jums virusiukus apsikrėsti. Paskaičiavau, kad apie 1.5 metų planavom. :4u:

Sveikinimai

Atsakyti

Gal ir ne per velu , bet jau man pareina mmm. Manau rytoj sulauksiu viso fontano  :-( 

kepi tortukus? 

Retkarciais, kai proga buna. Bet biskvitus perku. Arba si karta - biskvito mixa naudojau. Nelabai dar pasitikiu savo jegom pati kept, buvau bandzius - tokia lepioska gavos, kad siaubelis :D

Atsakyti