Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Sveikos 4u.gif

Siandien 13 dpIUI, 14 dienų po ovitrelio.. deja HCG 1.05 cray.gif tikrai jau be šansu.. nutraukiu siandien visus vaistus kaip gydytoja sakė ir laukiu kol ateis mmm cray.gif
Gaila be proto, paluzau psichologiškai, net darbe zliumbiau.. gal pavasarį link vasaros sugalvosim kazka.. bet kažkaip linksta širdis prasytis ivf, bus jau 4,5 metu kaip nieko cray.gif
Išeinu vėl is visu forumu, tiesiog, pamirštu viska iki kol atsigausiu..
Sėkmės mergaites jums 4u.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif

Siandien 13 dpIUI, 14 dienų po ovitrelio.. deja HCG 1.05 cray.giftikrai jau be šansu.. nutraukiu siandien visus vaistus kaip gydytoja sakė ir laukiu kol ateis mmm cray.gif
Gaila be proto, paluzau psichologiškai, net darbe zliumbiau.. gal pavasarį link vasaros sugalvosim kazka.. bet kažkaip linksta širdis prasytis ivf, bus jau 4,5 metu kaip nieko cray.gif
Išeinu vėl is visu forumu, tiesiog, pamirštu viska iki kol atsigausiu..
Sėkmės mergaites jums 4u.gif

Laikykis, Latina  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti
Stiprybes Latina console.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif

Siandien 13 dpIUI, 14 dienų po ovitrelio.. deja HCG 1.05 cray.giftikrai jau be šansu.. nutraukiu siandien visus vaistus kaip gydytoja sakė ir laukiu kol ateis mmm cray.gif
Gaila be proto, paluzau psichologiškai, net darbe zliumbiau.. gal pavasarį link vasaros sugalvosim kazka.. bet kažkaip linksta širdis prasytis ivf, bus jau 4,5 metu kaip nieko cray.gif
Išeinu vėl is visu forumu, tiesiog, pamirštu viska iki kol atsigausiu..
Sėkmės mergaites jums 4u.gif

Ech  :sad:  laikykis mergyt! Zinau kaip skauda sirdute kai duzta viltys... Greiciau agsigauk ir sugrizk! Tikiu kad kitas kartas bus laimingas! O dar labiau linkiu, kad neprireiktu to kito karto  :friends:​ 

Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2017 11 16, 15:26)
Koks gyvunelis laksto po jusu namus? bigsmile.gif
As alpstu del katinu, bet vyras labai grieztas gyvunu klausimu namuose..


Šuniukas pas mus smile.gif. Vyras mano myli gyvūnus, labiau už mane buvo suinteresuotas jo atsiradimu namuose smile.gif

Latina*12, labai liūdna dėl tokių prastų naujienų, laikykis unsure.gif
Atsakyti
Mylet ir mano myli, bet jis pedantas, jam plaukai ir kt gyvunu keliama netvarka kelia panika biggrin.gif Turint vaiku nori nenori teks isgyvendinti ta pedantiskuma, ir labai tikiuosi kad paauges vaikutis paprasys kaciuko lotuliukas.gif
Siandien 29CD, apsisiotas RapiPreg testas, pagarsejes vaiduokliskumu, bet juostele balta balta... Rytojui turiu Easy test rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 17 lapkričio 2017 - 10:08

Latina, labai gaila :4u:  Ar galvojat apie IVF?

 

Kudlota, dėl kolegės, tai pasakysiu taip. Labai suprantu, kad jos tokie pasakymai ir kategoriškumai tave žeidžia. Bet ji nėra asmeniškai atsakinga už tavo ar kitų moterų netektis ar sunkumą pastoti, taigi argumentas "va ji šitaip ir anaip kalba, o kiek yra moterų, kurioms nesiseka" yra paprasčiausiai neteisingas. Jos gyvenimas, jos sprendimai. Kiekvieno žmogaus situacija yra kitokia, su savom bėdom. Visada sakau, kad nepavydėkit narkomanams ir alkoholikams lengvo pastojimo, jų gyvenimo jūs tikrai nenorite gyventi.

 

Jeigu tau per sunku, tiesiog pasistenk atsiriboti nuo jos, nustok kalbėti su ja šita tema. Ir jokiu būdu neapsiimk naštos įkalbinėdama ją priimti vieną ar kitą sprendimą. Tu turi save apsaugoti taip pat nuo visų neigiamų jausmų, kuriuos tau jos situacija kelia. Tu pasirūpink savimi, o jai leisk savimi pasirūpinti pačiai.

 

O štai iš mano fronto, na koks kiaulystės dėsnis, net pikta. Šimtas metų kaip nemačiau jokių kb planuojant. Ir ką jūs sau manot, nuo šito ciklo nebeplanuojam, ir vakar kuo gražiausias kb pamačiau. :blink:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jefimija: 17 lapkričio 2017 - 13:33

Sveikos 4u.gif

Siandien 13 dpIUI, 14 dienų po ovitrelio.. deja HCG 1.05 cray.giftikrai jau be šansu.. nutraukiu siandien visus vaistus kaip gydytoja sakė ir laukiu kol ateis mmm cray.gif
Gaila be proto, paluzau psichologiškai, net darbe zliumbiau.. gal pavasarį link vasaros sugalvosim kazka.. bet kažkaip linksta širdis prasytis ivf, bus jau 4,5 metu kaip nieko cray.gif
Išeinu vėl is visu forumu, tiesiog, pamirštu viska iki kol atsigausiu..
Sėkmės mergaites jums 4u.gif

Laikykis . Sriprybes tau ir lauksim sugryztancios.

Mylet ir mano myli, bet jis pedantas, jam plaukai ir kt gyvunu keliama netvarka kelia panika biggrin.gifTurint vaiku nori nenori teks isgyvendinti ta pedantiskuma, ir labai tikiuosi kad paauges vaikutis paprasys kaciuko lotuliukas.gif
Siandien 29CD, apsisiotas RapiPreg testas, pagarsejes vaiduokliskumu, bet juostele balta balta... Rytojui turiu Easy test rolleyes.gif

Mes or turim suni , bet daugiau jau suns namie nenoreciau. Nekenciu tu plauku visur.

pass mane 25cd bet jauciu jau pareina.nuo vakar pilvo nugaros skausmas, ryte lyg tepliot bande. Matyt susirgsiu anksciau. Temp.dar nepakrito tai speju mm sulauksiu vakare arba ryt ryte.

Atsakyti
QUOTE(Ispaikyta @ 2017 11 17, 13:48)
pas mane 25cd bet jauciu jau pareina.nuo vakar pilvo nugaros skausmas, ryte lyg tepliot bande. Matyt susirgsiu anksciau. Temp.dar nepakrito tai speju mm sulauksiu vakare arba ryt ryte.

Implantaciniam tepliojimui jau per velu?
Mano siandien savijauta grynai kaip pries mm, putimo jausmas, pilvas kaip balionas, sedziu su atsegta dzinsu saga ax.gif biggrin.gif
Atsakyti

Implantaciniam tepliojimui jau per velu?
Mano siandien savijauta grynai kaip pries mm, putimo jausmas, pilvas kaip balionas, sedziu su atsegta dzinsu saga ax.gifbiggrin.gif

Per velu :-D , 12 dpo, nu as laukiu mm , kad greiciau pradet nauja cikla su naujom viltim :-D

Atsakyti

Kisulita, dekui, parsisiusiu paziuresiu... nors man reik prieziuros ir kompanijos, kiek meginau namuose sportuot ar mankstintis, nu neina man... nors del tikslo but  :nestuke  manau galima viska padaryti  :wub:​ 

Aš irgi mėgstu sportuoti sporto klube, kai yra daugiau sportuojančių :) Bet jogą daryti vienai patiko, ramu, lengva suskaupti :)

Atsakyti

O štai iš mano fronto, na koks kiaulystės dėsnis, net pikta. Šimtas metų kaip nemačiau jokių kb planuojant. Ir ką jūs sau manot, nuo šito ciklo nebeplanuojam, ir vakar kuo gražiausias kb pamačiau. :blink:

Va taip va, likimo ženklas, kad nereikia jokių planavmų atidėjimų :D

Atsakyti