Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Paburbesiu  :rolleyes:

Kolege prisipazino kad laukiasi, as puoliau sveikinti. O ji visai to vaiko nenori, netyciukas. Aiskina kad neplanavo, kad dabar viskas stoja, kad vaiku ji turi (2) ir t.t. Zo, uzsirase kazkokiam baisiai brangiam tyrimui ir jei nors mazas procentas kad kazkas negerai, ji tikrai darys aborta.  :blink: Nu likau be zodziu. Cia zmogus bet ka padarytum kad tik pavyktu, jai net stengtis nereikejo ir va... “Apdirbineju” dabar kad viskas bus gerai ir kad uzaugins ir sita vaikuti. Tikiu kad myles ju vaikuti kai gims, bet dabartines mintys tai pribloske

Et, išmokau, kad tokiais atvejais geriausia nesikišti ir leisti žmonėms patiems priimti geriausią jiems sprendimą... Nes žiūrint iš savo varpinės atrodo vienaip ir mes nežinome kokioje stuacijoje iš tiesų yra tos moterys ir kaip jos jaučiasi :)

Atsakyti

Siandien buvau echo, 13 cd, vakar vakare ot buvo teigiamas, mate foli 17 mm, tai tureciau ovuliuot greitu laiku. Uzsiimsiu kokybes gerinimu, dairaus kur i joga eit, akupunktura  pabandyt, gal ir atsius mums dar Dievas stebukla  :wub:

Nu va,folius augini, ovuliacija vyksta :) Pastojusi jau buvai, tai turi ir vėl pavykti :wub:

Aš tai turiu atsisiuntusi apps'ą pocket yoga, yra treniruotės trumpesnės ir ilgesnės, yra pradedančiosioms ir patyrusioms, tokia nebloga programėlė :)

Atsakyti
Aš dar kaip tik vakar gavau patarimą bandyti akupunktūrą. Labai prigyrė pažįstama vieną kliniką Kaune, nes po tos klinikos pastojo jos draugės dukra. Ji buvo po chemoterapijos, Lietuvoje medikai nedavė jokių šansų, ta moteris važiavo konsultuotis ir į užsienį, Vokietijoje tedavė 1 % tokiam įvykiui. Ir viskas pavyko natūraliai, po akupunktūros. Tokie pavyzdžiai įkvepia, galvoju, kad ir aš nueisiu pasibandyti.

Mes įsitaisėm naminį gyvūnėlį, tai įnešė į namus kiek linksmybių. Naminius gyvūnus vis atidėdavom ateičiai, kai bus vaikų. Gavosi toks absoliučiai spontaniškas sprendimas, kuriuo dabar džiaugiamės
Atsakyti
QUOTE(Malvinija @ 2017 11 16, 14:24)
Mes įsitaisėm naminį gyvūnėlį, tai įnešė į namus kiek linksmybių. Naminius gyvūnus vis atidėdavom ateičiai, kai bus vaikų. Gavosi toks absoliučiai spontaniškas sprendimas, kuriuo dabar džiaugiamės

Koks gyvunelis laksto po jusu namus? bigsmile.gif
As alpstu del katinu, bet vyras labai grieztas gyvunu klausimu namuose..
Atsakyti

Koks gyvunelis laksto po jusu namus? bigsmile.gif
As alpstu del katinu, bet vyras labai grieztas gyvunu klausimu namuose.

Akupunktura ir mane labai sudomino.... tik kad man atrodo Klaipeda totalus kaimas sioj srityj  :oh:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beladona: 16 lapkričio 2017 - 15:38

Nu va,folius augini, ovuliacija vyksta :) Pastojusi jau buvai, tai turi ir vėl pavykti :wub:

Aš tai turiu atsisiuntusi apps'ą pocket yoga, yra treniruotės trumpesnės ir ilgesnės, yra pradedančiosioms ir patyrusioms, tokia nebloga programėlė :)

Kisulita, dekui, parsisiusiu paziuresiu... nors man reik prieziuros ir kompanijos, kiek meginau namuose sportuot ar mankstintis, nu neina man... nors del tikslo but  :nestuke  manau galima viska padaryti  :wub:​ 

Atsakyti

O man ožka gydytoja sako pasidaryk testą (12 diena po IUI) jei neigiamas tai nutrauk vaistus ir važiuok pas mane.. blink.gifbliamba, patarimai tai ka aš zinau unsure.gif
O man vartojant papildoma prg ir estrofema dėl gleivines gali pačios mm prasimušti? unsure.gif

O kodel neturetu? As kaip suprantu, kad jei jau uzsikabina ir nesivysto, tada gal ir nepramus. 

Paburbesiu  :rolleyes:

Kolege prisipazino kad laukiasi, as puoliau sveikinti. O ji visai to vaiko nenori, netyciukas. Aiskina kad neplanavo, kad dabar viskas stoja, kad vaiku ji turi (2) ir t.t. Zo, uzsirase kazkokiam baisiai brangiam tyrimui ir jei nors mazas procentas kad kazkas negerai, ji tikrai darys aborta.  :blink: Nu likau be zodziu. Cia zmogus bet ka padarytum kad tik pavyktu, jai net stengtis nereikejo ir va... “Apdirbineju” dabar kad viskas bus gerai ir kad uzaugins ir sita vaikuti. Tikiu kad myles ju vaikuti kai gims, bet dabartines mintys tai pribloske

Man atrodo kad ji tiesiog issigandus. As kai suiznojau, kad laukiuos, tai apeme panika. Galvojau ka daryt, kaip ta vaika islaikyti reiks... Tai cia gal irgi pirmine tokia reakcija...

Koks gyvunelis laksto po jusu namus? bigsmile.gif
As alpstu del katinu, bet vyras labai grieztas gyvunu klausimu namuose..

Pas mus du katinukai laksto  :ax:  

O as be gyvuno gyvent negaleciau... Turi buti bent kazkas

Atsakyti

Oj testai tai maziausia ka galiu padaryti, tad jau sisioju kasdien biggrin.gifSiandien 28CD (iprastai buna 29-31d.) sugadintas Clear Choice 10miu jautrumo, vaiduokliukas neatsirado.
Sakoma, kad jei testas anksti parodo, bus mergaite, jei velai - berniukas, bet jusu patirtis paneigia sia teorija ax.gif

Aha , pas mane mergaite ,testas buvo teigiamas tik veluojant berods 3 ar 4 dienom. Bet as jau jauciau jog laukiuos, nes toks krutines skausmas buvo jog bijojau net prisiliest. Testas sake ne, bet sirdis -taip.

Atsakyti

Et, išmokau, kad tokiais atvejais geriausia nesikišti ir leisti žmonėms patiems priimti geriausią jiems sprendimą... Nes žiūrint iš savo varpinės atrodo vienaip ir mes nežinome kokioje stuacijoje iš tiesų yra tos moterys ir kaip jos jaučiasi :)

Is vienos puses taip, bet is kitos kai moterys eina kryziaus kelius jog susilauktu, kitom tuo tarpu ant lekstutes padeta ir dar nenori. Tai sukelia dvejopus jausmus.

Atsakyti

Kraujo tyrimas aisku parodys. Kalba, kad paprastas testas vaiduoklio gali nerodyt :) O jei mmm nesulauksi, tai ir nutraukt vaistu nereikia skubet.

Butent :-)

O man ožka gydytoja sako pasidaryk testą (12 diena po IUI) jei neigiamas tai nutrauk vaistus ir važiuok pas mane.. blink.gifbliamba, patarimai tai ka aš zinau unsure.gif
O man vartojant papildoma prg ir estrofema dėl gleivines gali pačios mm prasimušti? unsure.gif

Nu nesulaukus mm jokiu vaistu nenutraukciau.

Atsakyti

Is vienos puses taip, bet is kitos kai moterys eina kryziaus kelius jog susilauktu, kitom tuo tarpu ant lekstutes padeta ir dar nenori. Tai sukelia dvejopus jausmus.

Taip, patikėk, žinau kokie jausmai apima... Ypač skaudu ir net siutas ima, kai visokie girtuokliai, narkomanai prisidaro vaikų, pagimdo ir po to gyvena iš pašalpų, vaikai pusalkaniai, neprižiūėti, o mano vaikas net neturėjo galimybės atmerkti akių.

Stengiuosi negalvoti apie tai, kaip kitoms sekasi lengvai pastoti, nors nė nebandė ir nenori, nes apima sunkūs jausmai ir po to būna, kad sugadina nuotaiką visai dienai ir išmuša iš vidinės harmonijos, ir nieko gero tai neatneša...  :( 

Atsakyti

Akupunktura ir mane labai sudomino.... tik kad man atrodo Klaipeda totalus kaimas sioj srityj  :oh: 

Butum Kaune, rekomenduociau Butvilo klinika. 

Man atrodo kad ji tiesiog issigandus. As kai suiznojau, kad laukiuos, tai apeme panika. Galvojau ka daryt, kaip ta vaika islaikyti reiks... Tai cia gal irgi pirmine tokia reakcija...

Na tikiuosi, bet net nenoriu pagalvot jei testo rezultatai bus nors kazkiek i blogaja puse. Dabar ji tvirtai nusprendus darytis aborta jei tik kas. 

Is vienos puses taip, bet is kitos kai moterys eina kryziaus kelius jog susilauktu, kitom tuo tarpu ant lekstutes padeta ir dar nenori. Tai sukelia dvejopus jausmus.

Man tai norisi aprekt ja. Man dar dabar akyse mano mazulis paskutinikart pries abrazija matytas stovi, o pagalvojus vis dar asaros kaupiasi, as jos tikriausiai niekad nesuprasiu. 

Atsakyti