Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Beladona, 

viena mergina IVF temoj turėjo 2 nesėkmingus IVF ir AMH buvo sumažėjęs labai, po antro ji pradėjo vaikščioti į akupunktūrą ir jos skaičiukai pakilo, kad ir kaip neįtikėtina tai būtų :) ir dar su trečiu IVF pastojo po visų procedūrų. Kas žino, gal verta pabandyti :) nenukabink nosies :wub:

Latina, aš dar tikiuos ne pabaiga čia :)

Atsakyti

Bet tai bliamba aš dabar galvoju pamačius jūsų pavyzdį tarkim aš bučiau is tu kurioms mm diena testas dar nerodo.. nutraukiu visus vartojamas vaistus ir jei butu kažkoks kibimas, yra tikimybe kad pabėgs? Nu nesamone ka.. bet ryt bus 13-ta diena po IUI, gal gi kraujas jau parodytu jei kazkas būtų
Kraujo tyrimas aisku parodys. Kalba, kad paprastas testas vaiduoklio gali nerodyt :) O jei mmm nesulauksi, tai ir nutraukt vaistu nereikia skubet.
Atsakyti

Bet tai bliamba aš dabar galvoju pamačius jūsų pavyzdį unsure.giftarkim aš bučiau is tu kurioms mm diena testas dar nerodo.. nutraukiu visus vartojamas vaistus ir jei butu kažkoks kibimas, yra tikimybe kad pabėgs? Nu nesamone ka.. bet ryt bus 13-ta diena po IUI, gal gi kraujas jau parodytu jei kazkas būtų unsure.gif

Man sake, kad kol nesulaukiu mmm vaistu nenustoti vartoti, nesvarbu kad ta diena testas neigiamas. O jei ju isvis nesulauki tai ir vartoji iki sekancio vizito pas gydytoja.

Atsakyti
O man ožka gydytoja sako pasidaryk testą (12 diena po IUI) jei neigiamas tai nutrauk vaistus ir važiuok pas mane.. blink.gif bliamba, patarimai tai ka aš zinau unsure.gif
O man vartojant papildoma prg ir estrofema dėl gleivines gali pačios mm prasimušti? unsure.gif
Atsakyti

Man po IUI dufastona sake gerti arba iki mmm arba iki 6 savaites vizito.

 

Plauku elektrinimosi ziemom niekaip neissprendziu ir as. Gelbsti tik kuodas. Dabar kai kasdien lyja-nesielektrina :)

Atsakyti
QUOTE(Ispaikyta @ 2017 11 15, 23:31)
Gal palauk mm dieenos, negadink tiek testuku. Man pvz su pirmaja net mm diena nerode net vaiduoklio, ner ko skubet ir nervus gadintis  4u.gif Man mm turetu buti siaip sekmad.-pirmad. , bet testa darysiu tik pirmadieni ryte  jei nesulauksiu anksciau mm.

Oj testai tai maziausia ka galiu padaryti, tad jau sisioju kasdien biggrin.gif Siandien 28CD (iprastai buna 29-31d.) sugadintas Clear Choice 10miu jautrumo, vaiduokliukas neatsirado.
Sakoma, kad jei testas anksti parodo, bus mergaite, jei velai - berniukas, bet jusu patirtis paneigia sia teorija ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 16 lapkričio 2017 - 08:33
Kudlota, ačiū 4u.gif
Atsakyti

Paburbesiu  :rolleyes:

Kolege prisipazino kad laukiasi, as puoliau sveikinti. O ji visai to vaiko nenori, netyciukas. Aiskina kad neplanavo, kad dabar viskas stoja, kad vaiku ji turi (2) ir t.t. Zo, uzsirase kazkokiam baisiai brangiam tyrimui ir jei nors mazas procentas kad kazkas negerai, ji tikrai darys aborta.  :blink: Nu likau be zodziu. Cia zmogus bet ka padarytum kad tik pavyktu, jai net stengtis nereikejo ir va... “Apdirbineju” dabar kad viskas bus gerai ir kad uzaugins ir sita vaikuti. Tikiu kad myles ju vaikuti kai gims, bet dabartines mintys tai pribloske

Atsakyti

Beladona, 

viena mergina IVF temoj turėjo 2 nesėkmingus IVF ir AMH buvo sumažėjęs labai, po antro ji pradėjo vaikščioti į akupunktūrą ir jos skaičiukai pakilo, kad ir kaip neįtikėtina tai būtų :) ir dar su trečiu IVF pastojo po visų procedūrų. Kas žino, gal verta pabandyti :) nenukabink nosies :wub:

Taip, aš irgi skaičiau tokių istorijų, kad akupunktūra ir skaičiukus pakėlė, ir pastoti padėjo :) šiaip logiška, kad AMH pakyla, pagėrėjus kokybei. Kaip jau rašiau, AMH rodo ir kiekį, ir kokybę. Gali turėti daug prastų, arba mažai, bet gerų, ir skaičiukas bus vidutiniškai geras.

Atsakyti

Meiles vaikai, Jefimija, Kisulita ir visos kitoms po  :4u: uz palaikyma. Siandien buvau echo, 13 cd, vakar vakare ot buvo teigiamas, mate foli 17 mm, tai tureciau ovuliuot greitu laiku. Uzsiimsiu kokybes gerinimu, dairaus kur i joga eit, akupunktura  pabandyt, gal ir atsius mums dar Dievas stebukla  :wub: 

Atsakyti

Meiles vaikai, Jefimija, Kisulita ir visos kitoms po  :4u: uz palaikyma. Siandien buvau echo, 13 cd, vakar vakare ot buvo teigiamas, mate foli 17 mm, tai tureciau ovuliuot greitu laiku. Uzsiimsiu kokybes gerinimu, dairaus kur i joga eit, akupunktura  pabandyt, gal ir atsius mums dar Dievas stebukla  :wub:

Ką siūlo gydytojai?

Atsakyti

Ką siūlo gydytojai?

Jefimija, pas gine po darbo, ryte tik echo padare ;) tai ziuresiu ka sakys... 

Atsakyti