Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

11.03 - Beladona gal ir nesulauks mmm
11.07 - Guzikas ziures, kaip bus
11.07 - Jefimija nelaukia mmm
11.10 - deraramos nesulauks mmm
11.11 - Malvinija nelaukia mmm
11.21 - Ispaikyta nebelaukia mmm
11.23 - Kudlota nelaukia mmm


​Beladona, kaip reikalai? :) 

Atsakyti

Tai kad nera ka rodyt. Nesifotkina normaliai. Is toliau paziurejus matosi "kazkas", bet tokiu "kazko" ju tiek buvo, kad vilciu daug nededu  - net ryskesniu buvo, ir nieko :D Bet tas sutrecdaliais geras :D Siaip nufotkinau kad paziuret per inverted colours. Bet neiko ten nesimato is tikro.

http://www.countdown...alleryid=715196

Atsakyti

Na man sakė, jog paprastai O nebūna po tokių procedūrų ir tik vėliau po mm viskas susitvarko... Bet va, skaičiau, kad būna, jog merginos iš kart pastoja po operacijų net pirmų nesulaukusios, tai matyt visko būna  :) 

Siulau ryt NT padaryt, gal be reikalo mmm lauki 😉

Atsakyti

Tai kad nera ka rodyt. Nesifotkina normaliai. Is toliau paziurejus matosi "kazkas", bet tokiu "kazko" ju tiek buvo, kad vilciu daug nededu  - net ryskesniu buvo, ir nieko :D Bet tas sutrecdaliais geras :D Siaip nufotkinau kad paziuret per inverted colours. Bet neiko ten nesimato is tikro.

http://www.countdown...alleryid=715196

As nieko neizlibinu 🙄

Atsakyti

Kisulita, ryte matavai?

Jo, ryte, dar neatsikėlus iš lovos, kaip ir visada ankščiau  :)​ 

Atsakyti

11.03 - Beladona gal ir nesulauks mmm
11.07 - Guzikas ziures, kaip bus
11.07 - Jefimija nelaukia mmm
11.10 - deraramos nesulauks mmm
11.11 - Malvinija nelaukia mmm
11.21 - Ispaikyta nebelaukia mmm
11.23 - Kudlota nelaukia mmm

​Beladona, kaip reikalai? :) 

Oi merginos, nezinau... vakar bkt buvo 36.8, o syrit soktelejo iki 37.1... ff programele pastume mano ov data, tai pagal ff siandien 9 dpo... ryte biski patepliojo... tai vat ir nezinau, laukiu... kazko, bet ne mmm  :wub:​ 

Atsakyti

Na aš kol kas nematau, bet nufotografavus daug silpniau matosi tos juostelės  :)​  Tai bandyk po kelių dienų vėl ir žiūrėk, ar ryškėja :D

Atsakyti

šį mėnesį stebuklų metas  :bigsmile: 

aš Guziko teste matau dėmelę visai šalia pirmo brūkšniuko.

beje, prisipažinsiu, kad vakar sugadinau tiesiogine prasme užsilikusį Ameritek testą. Ten reikia 2 lašus įlašinti su pipete į griovelį, bet man tokie dalykai nesiseka, apsi..  :blush-anim-cl:  paprastai, todėl pavariau srove ant testo ir na jis visas baltas liko :D matyt šoką gavo vietoj 2 lašų.. Tai tuomet apšluosčiau ir išardžiau su žirklėm tą kasetę, išėmiau juostelę. Ten dar toj vietoj, kur plastmasėj būna, dvi raudonos dėmės, kaip nenuėjusios ten kur reik. Bus man testus gadint :D jau kai reikės rimtai testuotis, nusipirksiu normalių ir pagal taisykles atliksiu.

O kol kas dar 9 dienas sėdžiu rami arba laukiu mmm  :dry2:​ 

Atsakyti

Kad Ameritek, merginos sako, isvis meslas kazkoks :D Taip kad nesijaudink, sh slapimu nesugadinsi :D

Ten kur prie pat demele salia kontrolines linijos, tai man atrodo kazkoks atspindys issiliejes ar kazkas, nes realiai nera ten toj vietoj nieko. Ai nu - bus tai bus, pamatysim po savaites.

Atsakyti

Oi merginos, nezinau... vakar bkt buvo 36.8, o syrit soktelejo iki 37.1... ff programele pastume mano ov data, tai pagal ff siandien 9 dpo... ryte biski patepliojo... tai vat ir nezinau, laukiu... kazko, bet ne mmm  :wub:​ 

Tai jeigu neateis mm ryt, gal testuką?  :D​ 

Atsakyti

Tai jeigu neateis mm ryt, gal testuką?  :D​ 

Niu jei neateis penktadieni, tada sestadieni testukas  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Is kur pas moteri tiek kantrybes :D

Atsakyti