Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

QUOTE(FoxLady @ 2017 11 15, 10:34)
O nuo kada galima darytis HCG tyrima ir ar duoda atsakyma ta pacia diena? biggrin.gif


Nusiramink gi, tik pirmas mėnuo 4u.gif teoriškai HCG tyrimas jau turėtu rodyti apie 10dpo bet buna visaip 4u.gif o ar atsakymas bus ta pačia diena priklauso nuo to kur darysi, anteja man atrodo tikrai ta pačia diena duoda žinot mirksiukas.gif

Kudlota, ačiū už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latina*12: 15 lapkričio 2017 - 09:56

O nuo kada galima darytis HCG tyrima ir ar duoda atsakyma ta pacia diena? biggrin.gif

As dariausi ryte, po pietu atsiunte. Dariausi turejusia buti mmm diena, bet manau galima ir anksciau siek tiek

Atsakyti
QUOTE(Latina*12 @ 2017 11 15, 09:55)
Nusiramink gi, tik pirmas mėnuo  4u.gif

Nesidarysiu, tik siaip idomu buvo biggrin.gif
skauda nugaros apacia, kaip mm diena, bet dar ankstoka, veluoja daznokai bet anksciau prasideda jau itin retai.. Mane ta nezinomybe zudo doh.gif viskas ok jei ir nesilaukiu, tiesiog nepakenciu nezinojimo, nerandu sau vietos..
Atsakyti

Aš už, jeigu tik Kisulita pati sutinka :)

Ok, jeigu kitos neprieštarauja  :4u:​ 

Atsakyti

Mergaites,gavau amh... 0.038... sedziu ir asaros byra pacios..... gaila kad laiko neina sustabdyt...

Laiko nesustabdysi, bet gali kaip įmanoma geriau išnaudoti dabar turimą laiką  :4u:  Bandyk vitaminais gerinti kokybę, pasikoreguok mitybą, nestresuok, mankštinkis  :)  Aš irgi dabar bandau grįžti į mankštas  :D​ 

Atsakyti

Merginos, reikia patarimų  :)  Mano plaukus apsėdo velnias - elektrinasi baisiai  :huh2:  Ir drėkinantį šampūną naudoju, didelį kiekį kondicionieriaus naudoju, po to naudoju hidrolatą su keliais lašais aliejaus ir tepu nenuplaunamą kondicionierių, ir vis tiek baisiai elektrinasi  :blink: 

Atsakyti

Merginos, reikia patarimų  :)  Mano plaukus apsėdo velnias - elektrinasi baisiai  :huh2:  Ir drėkinantį šampūną naudoju, didelį kiekį kondicionieriaus naudoju, po to naudoju hidrolatą su keliais lašais aliejaus ir tepu nenuplaunamą kondicionierių, ir vis tiek baisiai elektrinasi  :blink:

Gal daug sintetikos nešioji?

Atsakyti

mm nelaukiu sestadieni, siandien pasidariau Ameritek testa, neparode net vaiduokliuko.. Dar turiu ankstyvaji RapiPreg, ryt vel bandysiu biggrin.gifdoh.gif

Gal palauk mm dieenos, negadink tiek testuku. Man pvz su pirmaja net mm diena nerode net vaiduoklio, ner ko skubet ir nervus gadintis  :4u:

Man mm turetu buti siaip sekmad.-pirmad. , bet testa darysiu tik pirmadieni ryte  jei nesulauksiu anksciau mm.

Atsakyti

Merginos, reikia patarimų  :)  Mano plaukus apsėdo velnias - elektrinasi baisiai  :huh2:  Ir drėkinantį šampūną naudoju, didelį kiekį kondicionieriaus naudoju, po to naudoju hidrolatą su keliais lašais aliejaus ir tepu nenuplaunamą kondicionierių, ir vis tiek baisiai elektrinasi  :blink:

Mano ir ziauriai elektrinasi, bet man visada taip buna rudeni ir ziema

Atsakyti
QUOTE(Ispaikyta @ 2017 11 16, 00:31)
Gal palauk mm dieenos, negadink tiek testuku. Man pvz su pirmaja net mm diena nerode net vaiduoklio, ner ko skubet ir nervus gadintis  4u.gif . </p><p>Man mm turetu buti siaip sekmad.-pirmad. , bet testa darysiu tik pirmadieni ryte  jei nesulauksiu anksciau mm.</p>


Bet tai bliamba aš dabar galvoju pamačius jūsų pavyzdį unsure.gif tarkim aš bučiau is tu kurioms mm diena testas dar nerodo.. nutraukiu visus vartojamas vaistus ir jei butu kažkoks kibimas, yra tikimybe kad pabėgs? Nu nesamone ka.. bet ryt bus 13-ta diena po IUI, gal gi kraujas jau parodytu jei kazkas būtų unsure.gif
Atsakyti

Gal daug sintetikos nešioji?

Na lyg ir ne, ir šukas medines naudoju :) Megztų rūbų dar net nespėjau užsidėti, nes dar nėra taip šalta, bijau pagalvoti kas tada bus  :unsure:​ 

Atsakyti

Mano ir ziauriai elektrinasi, bet man visada taip buna rudeni ir ziema

Man ankščiau būdavo, bet nenuplaunamas live clean kondicionierius šią problemą išprendė, tai nė trupučio nebuvo elektrininosi... Bet pasibaigė tas gėris, o pirkti jo niekur neberandu, naudoju vis kitokius nenuplaunamus, bet va, nieko gero, praeitais metais elektrinosi žiemą kažkiek, šiais jau rudenį pradėjo ir jau rimtai  :unsure:​ 

Atsakyti