Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Sveikutes 4u.gif na aš gi nekantruole ax.gif paimiau ta savo testuka ir pagadinau dar, bet kad nevykęs kažkoks.. galiojimas jo iki 2017.12.. tai spalva iki tikslo labai ilgai ėjo, pati kontroline juosta labai neryski.. o pats išplaukęs blink.gif

P.s. Ta pati latina ten 4u.gif

My Webpage
Atsakyti

Latina, pojuciai kazkokie yra?

As niekaip negaliu negalvoti, kazkaip nepavyksta man sikart uzsimirsti  :rolleyes:

Atsakyti

Latina, aš kažką lyg ir įžiūriu :hmm: kartok rytoj, ir sudėk juos šalia, vieną prie kito :)

MV, didžiuliai sveikinimai!! :wub: :wub:  lengvo laukimo! (ir prisiduok į susiplanavusių sąrašiuką, man į až :) ).

O mes nusprendėm, kad stabdom iki vasaros pradžios, dėl mano darbo. Pradėsim tyrimus, tik nežinau, kaip su jais bus, nes nenoriu pradžioje dažnai atsiprašinėti iš darbo :hmm:

Gal kuri norėtų perimti temos gamybą? Kad pas mus tokia tradicija, jog temos gamintojos visada pastoja, tai nenoriu būti ta, kuri nei pati ėda, nei kitam duoda :D

Atsakyti

Latina, aš kažką lyg ir įžiūriu :hmm: kartok rytoj, ir sudėk juos šalia, vieną prie kito :)

MV, didžiuliai sveikinimai!! :wub: :wub:  lengvo laukimo! (ir prisiduok į susiplanavusių sąrašiuką, man į až :) ).

O mes nusprendėm, kad stabdom iki vasaros pradžios, dėl mano darbo. Pradėsim tyrimus, tik nežinau, kaip su jais bus, nes nenoriu pradžioje dažnai atsiprašinėti iš darbo :hmm:

Gal kuri norėtų perimti temos gamybą? Kad pas mus tokia tradicija, jog temos gamintojos visada pastoja, tai nenoriu būti ta, kuri nei pati ėda, nei kitam duoda :D

Gal Kisulitai grazinkime sita reikala ? 

Atsakyti

Gal Kisulitai grazinkime sita reikala ? 

Aš už, jeigu tik Kisulita pati sutinka :)

Atsakyti
Kudlota, man nuolat spazmuoja pilvo apačia, kartais ties kiaušidėm, kartais ties viduriu.. skauda strėnas, galva kartais svaigsta, paskausta.. viduriai pakieteje, bet kaip požymio nelaikau, nes visada iki mm buna taip..
nuo vakar geriu magni, nes labiausiai pilvo skausmas neramina unsure.gif

O dėl testu vienas šalia kito, nusprendžiau nelaikyti ir vis išmetu, kad mažiau analizavimo butu ir savęs griauzimo ax.gif
Atsakyti
As testa ismetu po 5-10min, juk raso kad praejus siam laikui grieztai nebesivadovauti.
Ryt gadinsiu viena rolleyes.gif
Atsakyti

Mergaites,gavau amh... 0.038... sedziu ir asaros byra pacios..... gaila kad laiko neina sustabdyt...

Atsakyti

Latina, kazkas yra, bet nezinau kaip ir vertint sitas juosteles. Bent man jos daznai tokius rodo,bet gal pas mane naturaliai hcg kazkiek yra. Lauksim tesinio :)

Beladona, gal daktarai ka nors patars... Jamk balioncika :4u:  Laikykis.

Atsakyti
QUOTE(Nuozmusis Guzikas @ 2017 11 14, 18:40)
<p>Latina, kazkas yra, bet nezinau kaip ir vertint sitas juosteles. Bent man jos daznai tokius rodo,bet gal pas mane naturaliai hcg kazkiek yra. Lauksim tesinio smile.gif
</p><p></p><p>Beladona, gal daktarai ka nors patars... Jamk balioncika 4u.gif  Laikykis.
</p>


Matai, cia Violos testas išardytas ax.gif savu laiku jie buvo labai giriami 4u.gif

Beladona imk 4u.gif palaikau..
Atsakyti

Latina- as esu akla pries miniatiurinius vaiduoklius, bet tavo matau!!!

Beladona-  :4u:​  bet gal dar su ivf imanoma kazka  padaryti :hm:

Atsakyti

Dekui, mergaites, uz balioncikus  :wub:  ivf... manau tik su donorinem... na tikesimes stebuklo, juk buna ju, gal dar pavyks... ketvirtadieni pas gine, ziuresiu ka sakys...

Atsakyti