Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 170 TEMA (Lapkritis)

Labai brangiai ima uz siuntima  :huh2:​ 

Atsakyti

Labai brangiai ima uz siuntima  :huh2:​ 

As su paprastu pastu, yra 3 pasirinkimai juk. Tai prisidejau iki 22 eur ir siuntimas gavos 1.2 eur.

Atsakyti
mm turetu buti kita sestadieni (O ivyko praeita sestad), neiskentusi pasidariau ankstyvaji Ameritek testa - neparode net vaiduokliuko :/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 12 lapkričio 2017 - 10:45

mm turetu buti kita sestadieni (O ivyko praeita sestad), neiskentusi pasidariau ankstyvaji Ameritek testa - neparode net vaiduokliuko :/

Anksti dar labai, dar net implantacija galejo neivykti

Atsakyti

mm turetu buti kita sestadieni (O ivyko praeita sestad), neiskentusi pasidariau ankstyvaji Ameritek testa - neparode net vaiduokliuko :/

Man rodos ankstoka dar. Man vaiduoklį metė pora dienų iki mmm, kitoms išvis tik vėluojant pradeda rodyti ką nors. Taip kad ramiai, nepanikuok, labai jautriai pergyveni. Suprantu, kad pirmas mėnuo, daug spirgėjimo yra, man irgi norėjos bėgiot sysiot ant testų dar laikui neatėjus, viskas suprantama, bet tiesiog labai nusivilti paskui gali. 

Atsakyti

Dabar man sm iherb reklamas meto :D

Atsakyti

Sveikos! 

Dabar man sm iherb reklamas meto :D

:lol: tau gerai, man kazkokia reklama su plastine (ar estetine) chirurgija meto. Ir kur beeini tai iskart ant viso ekrano... 

Siandien paskutine tinginiavimo diena... Ech... Kaip gerai butu dar pora menesiu taip patinginiauti...

Atsakyti

Dabar man sm iherb reklamas meto :D

Išsivalyk slapukus, nebemėtys :D

Atsakyti

Išsivalyk slapukus, nebemėtys :D

Prasau placiau, nes man telefono ekranas irgi reklamom uzmetytas buna vos SM isijungiu

Atsakyti

Sveikos! Parnešu visoms planiukėms sveikus ir drūtus virusiukus! (Spalvos dar nežinau) :wub: :wub: :wub:

Atsakyti
QUOTE(MeilesVaikai @ 2017 11 13, 16:31)
<p>Sveikos! Parnešu visoms planiukėms sveikus ir drūtus virusiukus! (Spalvos dar nežinau) wub.gif wub.gif wub.gif</p>


Jeee, labai džiaugiuosi wub.gif 4u.gif aš gaudau, nes man labai reikia.. jau pradedu is isisvajoti, kad gal pavyko wub.gif
Atsakyti

Sveikos! Parnešu visoms planiukėms sveikus ir drūtus virusiukus! (Spalvos dar nežinau) :wub: :wub: :wub:

:wub: 

Jeee, labai džiaugiuosi wub.gif4u.gifaš gaudau, nes man labai reikia.. jau pradedu is isisvajoti, kad gal pavyko wub.gif

kada NT gadinsi?

idomu kaip Ceroc sekasi? :hm:

Atsakyti