Įkraunama...
Įkraunama...

Cukinijos

QUOTE(Evelincik @ 2009 08 05, 13:22)
help.gif patarkit mergaites ,pirma karta kepsiu idaryta farsu aguroti,nedidukas jis,kepsiu ji laiveliu ,nepjausiu griezineliais.ar reikia oda nulupt? blush2.gif ar kose gausis man jei nulupsiu?



As tik viena karta kepiau taip cukinija, tai skuros nelupau ax.gif
Atsakyti
vakar gaminau paprasta bet tikrai labai skanu troskini su cukinija prie rukytu desreliu.
taigi kubeliais pjaustyta cukinija apkepiau sveiste su kapotais cesnakais ir sezamo seklomis.
kitoje keptuveje tuo metu svieste pakepinau trakuotas morkytes ir smulkintus svogunus. jiems apsitroskinus dar imeciau likusius smulkintus pievagrybius kelis, puse paprikos.
galu gale sumaisiau abieju keptuviu turinius, ipyliau siek tiek sultinio ir grietineles. dar turejau likusiu virtu smulkintu sparaginiu pupeliu, tai imeciau ir ju saujele.
gavosi laaabai skanu essen.gif
Atsakyti
vakar į kepamus bulvinius blynus įtarkavau cukinijos. Vyrui labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2009 08 05, 13:36)
Labai skanios salotos (nepyyykit, jei kartojuosi):
Cukiniją supjaustyti kubeliais ir pakepinti, pabaigoje įdėti česnako. Atvėsinti ir sumaišyti su pjaustytais pomidorais, įdėti žalumynų ir majonezo  essen.gif


Kaip turi gautus ta apkepus cukinija? Nes as tikriausiai kazka ne taip padariau g.gif nes kol viskas buvo atskirai tai lyg ir buvo panasu i apkeptus kubelius, bet kai viska sumaisiau is cukiniju gavosi tik kosyte verysad.gif na skonis vistiek neblogas tik nlb prekine isvaizda turejo tos salotytes doh.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif as taip pat darau thumbup.gif Laaabai skanu thumbup.gif
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 08 12, 09:40)
vakar į kepamus bulvinius blynus įtarkavau cukinijos. Vyrui labai patiko.

Atsakyti
As tingiu gaminti, bet labai megstu skaniai pavalgyti, todel jei prisiruosiu budavo kepu apvoliotas cukinijas arba darau troskinius. darbo daug (nemegstancioms virtuveje kuistis) ir po to ligai nesinori nieko gaminti.
Taciau pas drauge paragavau super paprastai pagamintas cukinijas - valgem apsilaizydami.

Taisykles:
1) supjaustoma cukinija griezineliais
2) Kepama SVIESTE (ne druskos ir jokiu prieskoniu)
2) baigus kepti apibarstoma VEGETA (jokios druskos ir keista, kad pipirai visai netinka) ir uzsidedama siek tiek grietines.

Skanu iki pasiutimo, as valgau su batonu.
Beje mes nedarom ritualu ir niekas nesiaukoja kepdamas - iskeptos keliauja is karto i keptuves ir visi tuo paciu metu valgom ir budim. Nezinau ar imanoma prikepti visai seimynai ir po to jas patiekti pravesusias. As pas drauge ir namie valgiau is karto is keptuves. Beje, Tefal keptuveje sviestas bjauriai dega, o tokioje gilioje, Maksimineje kepa thumbup.gif
Atsakyti
O mano šeimyna tiesiog dievina cukinijos ir vištienos troškinį thumbup.gif (nors šiaip rauko nosį, kai reikia valgyti cukiniją, nelabai mėgsta). Šis receptukas iš mano fantazijos, o gaminu taip:
pakepinu morkytes, svogūnus, supjaustytą gabaliukais vištienos file, tada užpilu vandens, sudedu gabaliukais supjaustytą cukiniją (nuluptą ir be sėklų), pridedu prieskonių, daug žalumynų (petražolės, krapai, bazilikai), viską troškinu, o kai baigia troškintis, užpilu grietinėle. Valgom su bulvėm ar bulvių koše. Labai lengvai ir greitai gaminasi, o laižosi ir vyras, ir vaikai, visiems tinka. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2009 08 05, 14:22)
help.gif patarkit mergaites ,pirma karta kepsiu idaryta farsu aguroti,nedidukas jis,kepsiu ji laiveliu ,nepjausiu griezineliais.ar reikia oda nulupt? blush2.gif ar kose gausis man jei nulupsiu?


As tai visada nulupu ir kose nesigauna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerijura @ 2009 08 14, 13:48)
O mano šeimyna tiesiog dievina cukinijos ir vištienos troškinį  thumbup.gif (nors šiaip rauko nosį, kai reikia valgyti cukiniją, nelabai mėgsta). Šis receptukas iš mano fantazijos, o gaminu taip:
pakepinu morkytes, svogūnus, supjaustytą gabaliukais vištienos file, tada užpilu vandens, sudedu gabaliukais supjaustytą cukiniją (nuluptą ir be sėklų), pridedu prieskonių, daug žalumynų (petražolės, krapai, bazilikai), viską troškinu, o kai baigia troškintis, užpilu grietinėle. Valgom su bulvėm ar bulvių koše. Labai lengvai ir greitai gaminasi, o laižosi ir vyras, ir vaikai, visiems tinka. thumbup.gif

thumbup.gif Aciu uz puiku receptuka, laizesi ir mano trys vyriukai hi.gif sunglasses2.gif
Atsakyti
Visuomet gaminu vistienos krutinele su darzovemis arba grybais... Siandiena gaminau pagal si receptuka, tik dar idejau paprikos, cesnako ir grietines (vietoje grietineles) thumbup.gif Laaabai skanu 4u.gif Aciu uz puikia ideja patiekalo su cukinija 4u.gif
QUOTE(Nerijura @ 2009 08 14, 13:48)
O mano šeimyna tiesiog dievina cukinijos ir vištienos troškinį  thumbup.gif (nors šiaip rauko nosį, kai reikia valgyti cukiniją, nelabai mėgsta). Šis receptukas iš mano fantazijos, o gaminu taip:
pakepinu morkytes, svogūnus, supjaustytą gabaliukais vištienos file, tada užpilu vandens, sudedu gabaliukais supjaustytą cukiniją (nuluptą ir be sėklų), pridedu prieskonių, daug žalumynų (petražolės, krapai, bazilikai), viską troškinu, o kai baigia troškintis, užpilu grietinėle. Valgom su bulvėm ar bulvių koše. Labai lengvai ir greitai gaminasi, o laižosi ir vyras, ir vaikai, visiems tinka. thumbup.gif

Atsakyti
Iš lietuviškų užaugintų namie tų didelių cukinijų tai kepu blynus.
O mažas cukinijas gaminu kinietiškai(kinietis išmokė). Supjaustau cukiniją su visa žieve riekutėm, įkaitinu keptuvę su aliejum, druska ir čili paprika(galima ir kitokių prieskonių dar dėt). Kai keptuvė įkaista iki rūkimo, tada sumetu cukinijas ir apkepu. Jos turi likt traškios, neištižusios. Patiekiu su paprastais virtai ryžiais. Ir keptuvėj lieka toks skanus žalias cukinijų skysčio ir aliejaus padažas, kurį užpilu ant ryžių. Puikus vegetariškas patiekalas. smile.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad gaminusioms cukinijos troškinys su vištiena patiko. Dar gaminu cukinijos laivelius. Gaminasi taip:
Parinkti tinkamo dydžio cukiniją, kad nebūtų labai didelė, ar labai maža, plona. Ją perpjauti taip, kad išskobus sėklas, būtų laiveliai, cukinijos nulupti nereikia. Laivelius apiberti prieskoniais, druskyte.
Pasiruoštį laivelių įdarą:
Imu maždaug 0,5 kg faršo, 1 kiaušinį, supjaustau morkytes, svogūniukus, įdedu krapų, petražolių, prieskoniukų, kelis šaukštus grietinės, viską sumaišau.
Šios masės ,,pakraunu" į cukinijos laivelius ir pašaunu į orkaitę.
Gaunasi visai skaniai. biggrin.gif Tik mano vyrui patinka kai būna nepagailėta prieskoniukų, kad cukinija nebūtų be skonė. Pabandykit. Skanaus. mirksiukas.gif
Atsakyti