Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai: mieliniai, miltiniai...

Blyneliai su rikota
Šaltinis: Stilius, 2004.02.20

20 blynų:
660 ml pieno
3 kiaušiniai
300 g miltų
Druska, cukrus
Įdaras:
120 g rikotos
40 g cukraus
cinamonas

Į iškeptus blynus dėti rikotą ištrinta su cukrumi ir cinamonu. Į keptuvę, kurioje kepsime blynus (po 3-4) su įdaru, įberti 3 šaukštus cukraus, įdėti 80 gr sviesto ir įpilti 40 ml brendžio. Kepti, kol cukrus ištirps ir blynus gražiai apgaubs karamelė. Taip daryti su kiekviena porcija blynų. Patiekdami blynus šalia jų į lėkštę įpilkite ir šviežių su cukrumi trintų aviečių ar kitų uogų.
Atsakyti
Mano vyriskis ir zemaitiskus baisiai megsta.
As irgi verdu nuluptas bulves ir trinu kaip kosei tik vietoj krakmolo visad miltus dedavau g.gif Gal su krakmolu kuo nors skiriasi?
O idara irgi kartais is slapiankes,kartais su grybais darau. Kartais ir darzoviu - morkyte,cesnako pora skilteliu,svogunas ir paprikos,prieskoniu. Viska smulkiai ir pakepini keptuveje arba pakepinus dar galima permalt mesmale.
Atsakyti
QUOTE
oi dziaugiuosi atradus si skyreli!  Dabar tai jau gaminsiu, o mano draugas tikrai megsta skaniai pavalgyti. Pabandysiu ta idariuka su farsu(zaliu). O koks padaziukas geriausiai tiktu? 

1. sviestas tirpditas ir grietine kartu.
2.sampinjonu keptu su sviestu ir grietine,svoguniukais.
3.Spirguciai su svogunais ir grietine.
4.Keciupas picai.
o toliau jusu fantazija.......Skanaus.
Atsakyti
Noreciau paklaust,visos raso tik cukraus i tesla dedat.o kodel nededat druskos,juk neskanu vien su cukrum huh.gif
Maciau tik bea parase recepta su druskite,man asmeniskai skanu kada pats blinas su druska be cukraus,juk idaras ir taip saldus.Juk turi but kazkoks kontrastas........ g.gif
Atsakyti
Man labai patiko blyneliai su medumi ir graikiskais riesutais. Reikia iskepti paprasciausius lietinius blynus, aptepti medumi (jei kietas medus, patirpinti idejus indeli su medum i kita inda su vedanciu vandeniu), susukti, apvarvinti sauksteliu medaus, pabarstyti smulkintais graikiskais riesutais. Labai paprasta ir skanu.
Atsakyti
LABAI SKANU LIETINIAI SU GRIKIAIS (NET KEISTA), GRIKIUS ISVIRTI IDETI SVIESTO, IDETI VIRTO PJAUSTYTO KIAUSINIO SUVINIOTI I BLYNA IR VALGYTI SU GRIETINE.
Atsakyti
Šiandien kaip tik kepsiu lietinius su vištienos file+daržovės.
Reikės :lietiniai blynai
vištienos file gabaliukas,paprika,poras,marinuotas agurkas,krapai,prieskoniai,grietinėlė truputį.
Viską supjaustyti gabaliukais ir pakepini.Į lietinius dėti ydaro,supakuoti kaip laišką pamirkyti i kiaušinio plakinį ir į džiuvėsėlius,kepti ant lėtos ugnies kol apskrunda.
Išmaišyti grietinę ir adžikos padažą(jis labai aštrus,kas neragavot),ir patiekti su blyneliais.Niekuom nesiskiria nuo meksikietiškos fatajos. thumbup.gif thumbup.gif --Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
QUOTE (Pauga @ 2004 03 19, 16:14)
Šiandien kaip tik kepsiu lietinius su vištienos file+daržovės.
Reikės :lietiniai blynai
vištienos file gabaliukas,paprika,poras,marinuotas agurkas,krapai,prieskoniai,grietinėlė truputį.
Viską supjaustyti gabaliukais ir pakepini.Į lietinius dėti ydaro,supakuoti kaip laišką pamirkyti i kiaušinio plakinį ir į džiuvėsėlius,kepti ant lėtos ugnies kol apskrunda.
Išmaišyti grietinę ir adžikos padažą(jis labai aštrus,kas neragavot),ir patiekti su blyneliais.Niekuom nesiskiria nuo meksikietiškos fatajos. thumbup.gif thumbup.gif --Resize_Images_Alt_Text--

Skamba niam niam kaip skaniai.....ale biski terliones yra g.gif Bet jauciu reiks kada pabandyt wink.gif
Atsakyti
as tai darau taip:
kiausiniai(nemazai)
miltai(kad butu normalus tirstumas
pienas(arba vanduo,jei neturiu)
kefyras(butinai)
grietines kokius pora saukstu
cukrus(man tai reikia nemazai)
viska sumaisau kad butu mase panasaus tirstumo kaip grietine,truputi skystesne,ir i ta mase dar ipilu pora saukstu aliejaus,tada neprilimpa prie keptuves
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 04 18, 21:16)
as tai darau taip:
kiausiniai(nemazai)
miltai(kad butu normalus tirstumas
pienas(arba vanduo,jei neturiu)
kefyras(butinai)
grietines kokius pora saukstu
cukrus(man tai reikia nemazai)
viska sumaisau kad butu mase panasaus tirstumo kaip grietine,truputi skystesne,ir i ta mase dar ipilu pora saukstu aliejaus,tada neprilimpa prie keptuves

[QUOTE] O ar reikia kuom nors keptuve tepti, jei i tesla aliejaus pili?
Atsakyti
QUOTE (Danguole55 @ 2004 04 18, 21:31)
O ar reikia kuom nors keptuve tepti, jei i tesla aliejaus pili?

as netepu,bet buna tokiu keptuviu,prie kuriu visvien limpa,kad ir i tesla aliejaus pili(mano mociute tokia turi),tai ji ant sakutes apsivynioja merliuka,ji pavilgo i alieju,ir pries pilant tesla,pateplioja keptuve.
Atsakyti
QUOTE (Danguole55 @ 2004 04 18, 20:25)
Turiu forma cirviniam blynam. Nu tokia su kuria reik kepti ant ugnies, ne elektrine. Gal kas zinot kaip padaryti tesla tiem cirviniam blynam? As kazkada dariau tai tik prilipo prie keptuves ir nieko neisejo. Gal tesla netiko. Padekit! sad.gif

As tai darau paprasta, kaip blynams. Pora kiausiniu, pieno, cukraus, miltu ir aliejaus i tesla ipilu, kad nepriliptu. Kartais baltymus atskirai isplaku. Darau skystoka, nes pastebejau, kuo tirstesne, tuo vidus blogiau iskepa. Pabandyk, jei per tirsta bus, dar pieno ipilu.
Atsakyti