Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pranešėte tėvams apie ketinimą tuoktis?

Maniškis tai džentelmeniškai iš pradžių paprašė mano tėčio sutikimo, o tik paskui pasipiršo ax.gif Tai kai aš alpdama iš laimės atskubėjau pranešti, mama su tėčiu tik šypsojosi, nes jau dieną prieš mane viską žinojo biggrin.gif
Atsakyti
musu tevai tai jau pora metu lauke ir galvojo kada TAI ivyks. ir kai pasakem, kad nunesem pareiskimus, tai sako: nu ir aciu Dievui, seniai reikejo! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Boguze @ 2008 11 06, 22:23)
musu tevai tai jau pora metu lauke ir galvojo kada TAI ivyks. ir kai pasakem, kad nunesem pareiskimus, tai sako: nu ir aciu Dievui, seniai reikejo!  thumbup.gif


musu situacija panasi, nes mano mama jau labai jaudinosi, kaip cia - gyvenam kartu jau virs 2 metu, o ne santuokoj lotuliukas.gif tai prase kad vos nunesim, tai kad iskart pranesciau, bet mes padarem viska padoriai smile.gif , nusipirkom sampano ir nuvaziavom is pradziu pas mano tevelius, o po to pas jo ir pasakem ax.gif
Atsakyti
Mums gavosi juokingai, biški neapgalvotai pasielgiau, bet argi ant tokių džiaugsmų galvojasi? blush2.gif

Kol visus surinkom, visi ir taip viska suprato. rolleyes.gif

Kadangi gyvenu toli nuo tėvų, bendraujam skaipu. Aš nesulaukusi dienos, 5 ryto tėvų laiku parašau mamai žinutę, kad prashom i skaipą tą ir tą valandą su tėčiu kartu. Atrašė lakonišką "OK", galvoju susitiksim, ijungsim kameras ir pranešim.
Ateina laikas, žiūrau, kad mama namų skaipą pasijungė, o tėtis darbe (irgi savo skaipe). mad.gif Pyktis ima, juk aiškiai parašiau, SU TĖČIU KARTU.

Tai man per skaipa sako, "Tai gi mes abu skaipe, ko dar nori?".
Sakau, "Noriu, kad abu būtumėt prie vieno kompo, laaaaabai reikia".

Tėvas susirinkime, pyksta, kad aš jį namo varau. Sakau "nu gi skubus reikalas". O kaip pasakėm, tai buvo matyt, kad jie ir taip suprato. Dar iš tos žinutės 5 ryto biggrin.gif
Atsakyti
Mes buvome nutarę, kad priimtiniausias būdas mums pranešti - per šeimynišką vakarienę įteikti kvietimus. Tai taip ir darėme, bet mano mama susiprato anksčiau tongue.gif
Sėdime, vartome žurnalą Žmonės...vasara, vestuvių metas, daug foto...mama sako: koks grazus kostiumo, kaklaryšio ir batų derinys...MB entuziastingai sutiko: man irgi tokio reikia! Va, žiūrėk, taip ir darysim... doh.gif
Tai taip ir padarėm lotuliukas.gif Beje, mano suknutė buvo irgi panaši.
Žodžiu, pora kaip iš žurnalo tongue.gif
Atsakyti
tejom pas savo tevus ir pasakem taip paprastai mes zenijames... ax.gif mama i asaras tete irgi vos ne bet nieko nurimo greit. smile.gif
Atsakyti
musu abieju tevai tikejosi, o vyro mama net ragino ji greiciau pasipirsti, nors mane macius buvo tik viena karta smile.gif pasipirso jis man sestadienio vakara, tai galvojom pratemsim iki kito savaitgalio, nuleksim pas mano tevus i pirtele su sampanu ir graziai pranesim. bet brangiausiajam mano jau pirmadienio vakara nusibodo laukti, ir sako davai pranesam rytoj. tik vienas toks dalykas - as dirbu normaliom darbo valandom, nuo astuoniu iki penkiu, o jis nuo 15 val iki 23-24val., o tevus galim kartu pamatyti arba savaitgali arba kelios minutes iki 7 val ryto. tad ir teko vargseliui mano keltis anskciausiai, ir visam uztinusiam prasyti mano rankos. net ko taip anksti kelesi pamirso is to jaudulio, mikcioti pradejo, tad man pirmai teko pakisti tevams po nosis ranka su ziedeliu lotuliukas.gif bet viskas baigesi laimingai, su sudrekusiom akim ir siltais tevu apkabinimais thumbup.gif
Atsakyti
o mano vienai pazistamai tai draugas pasipirso palangoj ( o ji siauliete), tai ji parase mamai sms ,,mama, as isteku'' smile.gif
Atsakyti
Šitas galvos skausmas dabar kamuoja ir mane g.gif MB sako, kad reikia pasakyt mano mamai, o jau visi kiti iš jos sužinos lotuliukas.gif Juokais čia žinoma biggrin.gif Galvoju, kad vėlykos ne už kalnų (mėnesiukas), tai per jas būtų šaunu abiejų tėvus kartu kaip nors suorganizuot ir parodyt tarkim tą lapuką ar žurnaliuką kur duota civilinėj metrikacijoj (dar tik eisim ten, tad nežinau tiksliai ką ten duoda), tai va, ten užrašyta būna data.. Paduotume tėvams na maždaug "pavartykit kai ką" blink.gif nes žodžiais mes nepasakysim, aš esu verksnė, MB neiškalbus biggrin.gif
Kaip darot/darėt jūs?
Atsakyti
Mes šeimos šventės metu, truputį įkalę drinks_cheers.gif "ant drąsos" pasakėm mano tėvams, kad planuojam už poros mėn. tuoktis, dar tada nebuvom nei pareiškimų nunešę, nežinojom datos. Ir su JO šeima lygiai taip pat išėjo po kelių dienų. smile.gif Visi buvo patenkinti, džiaugės už mus, kaikas sakė, kad jau seniai reikėjo biggrin.gif
Atsakyti
draugo tevai zinojo is anksto, nes dar kartu su mama jis lakste man ziedo ieskodamas, o mano tevam, labai paprastai pranesem, buvo vis dar Kaledos, uzsukom vakare su vyno buteliu, sypsomes, zvalgomes, prie stalo nesedam kaip isbadeje (kaip paprastai darom), mama laksto, kas jau vyksta, tetis juokias, kad jau kazko mums reikia.. taip ir pranesem zinia, tevai lengva dziaugsminga soka gavo, bet jau lauke musu pranesimo apie ketinima tuoktis smile.gif
Atsakyti
Oi merginos, grazu cia pas jumis, pas mane kitokia patirtis....
Pirma tai.....kai MB pasake, mano teciui, kad ruosiasi man pasipirsti ir pamacius mano tevo reakcija, nu tipo....durnelis, tai net mano mamai nieko ir nesake, kad ruosiasi man pirstis......keisti tie mano tevai......bet ju nepakeisi......
O del pranesimo apie vedybas mano tevams...tai sakau per velykas prie stalo pasakysime kad tuoksimes...pasakysime laika, data ir kada kur atvaziuoti.....
O manojo tevai tai uz valandos po pasipirsimo suzinojo, puole skambinti, sveikinti ir apie vestuves jie jau zino, nes teko bilietus uzsakineti i LT smile.gif...tai va, tokia mano patirtis.....
Net nzn kokia mano tevu reakcija bus kai pasakysime kad tuoksimes..... toks jausmas, kad bus dzin.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mopsyte: 29 kovo 2011 - 12:58