Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pranešėte tėvams apie ketinimą tuoktis?

Mes tai gimimo liudijimais pasirupinom is anksto. O po to padavem pareiskimus ir kaledu palaukem dar kokias tris savaites. Na, susitarem mes, kad nesakysim, o CMB dave toki zurnaliuka apie vestuves, data uzrase... Mes ji giliausiam kampe paslepem. Ir ka jus manot? Mano brolio dukryte sugebejo ji surasti dar kita diena ir tavems parodyti lotuliukas.gif Tai as ten pasakas sekiau sekiau ir patikejo, kad dar nenunesem pareiksimu lotuliukas.gif o tada jau per kaledas su saldainiais ir sampanu pas mano ir pas jo tevelius nuejom su ziniom blush2.gif
Atsakyti
O mes kazkaip is to iskilmiu nedarem blush2.gif Ta pati vakara kai man pasipirso, paskambinau tevams ir pranesiau didziaja naujiena smile.gif O po poros dienu ir uosviai suzinojo smile.gif sampaniuko su tevais isgerem kai nuvaziavome ju aplankyti.. is viskas.. kazkaip naturaliai isejo, nes visi zinojo, kad kazkada TAI turi iyykti smile.gif
Atsakyti
O musu tevai suzinojo tai taip , sedejom su MB ir su mano sese ir jos vyru , ir jiems uzsiminem kad kazka jau mastom apie vestuves, atvaziavau pailseti i palanga , ainam sau basanviciaus gatve , skambina mama , ir jos pirmi zodziai buvo jus ka tuoktis planuojat? as sakau nu nieko dar nzn , taj ji man jai tuoksies tai tik rugpjuti (nes mociute mire tai norim kad metai praeitu) , o paskui viskas labai po biski pradejo rutuliuotis, o Mb tevai taj , mama normaliai , o tevas kazkoks buvo nepatenkintas tipo bla bla, padavem pareiskimus , MB nuejo teciui pasakyt kad vis delto mes tikrai tuokiames, sako teti vedu padavem pareiskimus.. tas sako nu tai jau kada , sako rugpjucio 9 ... tas ka???? rugpjucio 9 ???? ojetau kaip gerai pradejo ten sveikint, sako as galvojau jus cia sugalvojot jau po kokio menesio vestuves kelt lotuliukas.gif
Atsakyti
o mes paskem dar tik mano tevams si savaitgali pranesime ir jo, o vestuves po menesio.. doh.gif kadangi gyvenam kartu 7 metai tai ano teveliam anokia cia paslaptis, kaip pasijuokem poto gerdami sampana "viesa paslaptis" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif va o kaip MBmama reaguos neisivazduoju....ups.. mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes mano tevam tai kartu pasakem, nors jie jau ir patys galima sakyt labiau klausinejo "tai kada jau ta vesele" ax.gif o MB tevam tj buvo sunkoka pasakyt kazkaip, abu bijojom biskiuka, nes MB jaunesnis toks lakstunas budavo, tai galvojom kad tik priimtu kaip uz rimta unsure.gif biggrin.gif kadangi as buvau isvaziavus y LT (mes visi dabar gyvename uzsienyje: MB ir jo tevai), tai busimiems uosviams pranese "naujiena" MB smile.gif na ir va reakcija: uosviene "tai vaikai dar pasitaupykit pinigeliu biskiuka, neskubekit" ( geras "neskubekit" jau tuoj bus 2 metai kartu gyvenam biggrin.gif ), o uosvis tai sake nepasake ne zodzio, atsistojo ir isejo blink.gif tai taip ir nesupratau jis buvo "uz" ar "pries" wink.gif bet aciu Dievui viskas ciki piki, as dar gryzt buvau nespejus, o MB mama jau skambina man ir klausineja ka jau padet vestuvem reikia biggrin.gif
Atsakyti
Mes kartu gyvenam jau pora metu ir tevai kazkaip vis klausdavo apie vestuves tai kada. Bet kaip atejo ta diena kaip jiems reikejo pasakyti kad tuokemes labai jaudinausi. Kaip pasakem mano tevams tai tete ilgai tylejo o po to asarele nuriedejo. As irgi esu verksne tai tvardziausi is visu jegu smile.gif. be abejo abu dziaugesi, sveikino isgerem sampano smile.gif.
Na o draugo mama keistai sureagavo. Nei sveikino nei ka tik is kart apie reikalus kalbeti pradejo. Nors ji jau man ir drabuzelius vaikiskus buvo pradejus dovanoti smile.gif.
Dabar laukiam savo didziosios dienos ir tevai mums labai padeda ja organizuoti nes mes ne LT gyvenam.
Atsakyti
mes kartu jau 7 metai, tai praktiskai gyvenom kaip vyras ir zmona smile.gif
Maniskis padare man staigmena ir pasipirso Turkijoj, gryze pranesem visiems dziugia zynia, issovem sampaniuko... smile.gif
Atsakyti
Mes jau pora metų kartu, o mūsų tėvai dar nesupažindinti. Todėl ketiname savo vestuvių datą paskelbti per mūsų abiejų tėvų susipažinimo vakarą smile.gif
Atsakyti
mes ir norejome pranesti vyro tevams per ju sidabrines vestuves,bet nesulaukem tongue.gif labai nekantravom...o mano tevams padarem staigmena ir pranesem ta pacia diena kai nunesem pareiskimus smile.gif aisku,tevai susijaudino,bet ka noret.mes jau 5 metai kartu wub.gif
Atsakyti
Man pasipiršo - 7 metų draugystės proga, tai įvyko Druskininkuose wub.gif
Mano tėvams pranešėme grįžę iš kelionės, o jo tėvams po kelių dienų. Na o buvo viskas paprastai - nusinešėm šampano, rafaelo sladainių ir paskelbėm, kad susižadėjome rolleyes.gif
Atsakyti
O man pasipirso po 9 metu draugystes, bet jau buvome nutare, kad kaip ir laikas butu susituokti. Mano tevai sureagavo taip: nu pagaliau, jau manem , kad niekad nebesulauksim biggrin.gif , o busimieji uosviai panasiai. Gerem kava ir sampana su busimaja anyta, nes ruosemes rytdiena isvaziuot i uzsieni, lyg ir atsisveikinimas vyko. Uosvis negere, sirgo, sako antibiotikus geriu, zodziu sakom naujiena turim, sakom padavem pareiskimus tuoktis. Uosvis, kad ciupo uz taures, isipyle sampano, nu sako ta proga ir as isgersiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gandriene @ 2008 10 08, 18:03)
O man pasipirso po 9 metu draugystes, bet jau buvome nutare, kad kaip ir laikas butu susituokti. Mano tevai sureagavo taip: nu pagaliau, jau manem , kad niekad nebesulauksim biggrin.gif , o busimieji uosviai panasiai. Gerem kava ir sampana su busimaja anyta, nes ruosemes rytdiena isvaziuot i uzsieni, lyg ir atsisveikinimas vyko. Uosvis negere, sirgo, sako antibiotikus geriu, zodziu sakom naujiena turim, sakom padavem pareiskimus tuoktis. Uosvis, kad ciupo uz taures, isipyle sampano, nu sako ta proga ir as isgersiu lotuliukas.gif

Kaip nuoširdžiai sureagavo uošvis thumbup.gif Iš jo reakcijos aišku, kad tikrai labai apsidžiaugė dėl jūsų smile.gif
Atsakyti