Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pranešėte tėvams apie ketinimą tuoktis?

tą pačią dieną, kai sumąstėme iškart ir pranešėm, vyras nuvarė su gėle pas mano mamą ir pasakė, kad nori mano rankos, tai mama atsakė nesupratusi kad čia rimtai viskas, pasakė jam: o kojos nenori blink.gif nu ir reakcija mano vyrelio buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2007 05 07, 11:47)
tą pačią dieną, kai sumąstėme iškart ir pranešėm, vyras nuvarė su gėle pas mano mamą ir pasakė, kad nori mano rankos, tai mama atsakė nesupratusi kad čia rimtai viskas, pasakė jam: o kojos nenori  blink.gif  nu ir reakcija mano vyrelio buvo  lotuliukas.gif



thumbup.gif mamos pasakymas thumbup.gif
Mes rytoj nesam pareikimus ir apie tai niekas nezino. Net nezinau kaip cia pasakyti reikes g.gif
Atsakyti
QUOTE(panelytė @ 2007 07 02, 21:46)
thumbup.gif  mamos pasakymas  thumbup.gif
Mes rytoj nesam pareikimus ir apie tai niekas nezino. Net nezinau kaip cia pasakyti reikes g.gif


o mes pranesem saviesiems, tuomet kai MB man pasipirso smile.gif
pasipirso spali o vestuves buvo geguze smile.gif
tevai labau dziaugesi, kad pranesem laiku smile.gif
kad nereiks staigiai kiseniu ploninti, o palaipsniui pasitaupyti ir pasiruosti sventei gales smile.gif
mes pranesem iskilmingai smile.gif
padarem romantiska vakariene anytai ir sesurui, saldainiai sampanas ir geros emocijos smile.gif
anyt abe galo dziaugesi smile.gif thumbup.gif o maniesiems teveliams vakarienes padaryti nepavyko (nebuvo laiko), bet irgi buvo sampano, saldainiu ir t.t. wink.gif ir daug dag graziu emociju smile.gif
nes MB mano teveliu paklause ar sutinka atiduoti mane jam i zmonas smile.gif
tevai buvo apstulbe smile.gif ir tik tevas sugebejo islementi nu tai gerai smile.gif
lotuliukas.gif po to visi juokemes, bet tuo momentu buvo tikrai daug nerimo smile.gif
Atsakyti
O mes tai viena vakara gulejom lovoj, sugalvojom, kad gal reikia jau tuoktis, issirinkom data, kita diena paskambinom tevams ir pranesem, kad uzteks taip gyvent, kursim seima biggrin.gif ir is karto ispejom, kad as nesilaukiu lotuliukas.gif bet siaip visi laimingi buvo, nes senai jau kartu esam, tad palaipsniuj prie to ir ejom wub.gif
Atsakyti
mes tai tiesiog nunesem pareiskimus, gryze pasakem pirma darugo tevams, nes kadangi gyvenam pakolkas kartu su jeis, o paskui po kiek laiko vaziavom pas maniskus, isgerem sampano ir t.t. bet iki sios dienos maniskai tevai dar negali patiketi kad isteku greit


user posted image
Atsakyti
Na mes kai nusprendem tuoktis pradejom organizuoti svente ir tevams pranesem iteikdami pakvietimus. Musu tevai nebuvo dar pazystami tarpusavi nors jau 5 metus gyvenam kartu su MB,tai pakvietem i restorana visus, uzsakem sampo na ir pranesem apie vestuves. Tai abieju mamos net apsiasarojo is laimes nes jau ilgai lauke vestuviu smile.gif
Atsakyti
mano brangiausias man pasipirso pries pusmeti, tai tecio pirmas klausimas buvo ar dar nepadavem pareiskimu! biggrin.gif tai visi kaip ir lauke kada jau cia! smile.gif tai mes spalio pradzioj padavem ir tevams pranesem taip: paskambinom ir paskaitem kas parasyta ant atviruko(lapuko) kuri dave rotuseje! thumbup.gif tai mano tevelis susirupines is kart pradejo dantis tvarkytis, nes anksciau neprisiruosdavo. o dabar kai atrodys kai dukteri per baznycia ves be dantu...?! smile.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(**SM** @ 2007 05 07, 11:47)
tą pačią dieną, kai sumąstėme iškart ir pranešėm, vyras nuvarė su gėle pas mano mamą ir pasakė, kad nori mano rankos, tai mama atsakė nesupratusi kad čia rimtai viskas, pasakė jam: o kojos nenori  blink.gif  nu ir reakcija mano vyrelio buvo  lotuliukas.gif

nju sauni tavo mamyte! thumbup.gif busimaji zenta is koto isverte!!! thumbup.gif
Atsakyti
savo mamai pranesiau viena,nes manasis amzinai kuom nors uzsiemes... :/ o ji pati pasake teciui...aisku dar bande patarti palaukti dar metus ir pan... doh.gif biggrin.gif bet pareiskimai jau buvo nunesti thumbup.gif o MB tevams pranesem kartu, nuvaziavom sekancia diena po pareiskimu ir pasakem, kad yra proga mazam baliukui ax.gif lotuliukas.gif Na manau nieko nenustebinom, nes visi nutuoke kad planuojam vestuves rolleyes.gif
Atsakyti
man tai labai juokinga buvo, ir šiaip bijojau pasakyt,sugalvojom prie Kūčių stalo pasakyt, mamos reakcijos nebijojau, o va tėvo tai šiek tiek kvailai baugino ir dėl to juokas ėmė,
atvažiavus per Kalėdas buvo pas tėvą draugas atėjęs, tai negi prie jo sakysi, teko laukti kol išeis,
tada pradėjau sakyti ir juoktis blink.gif ir nelabai rišlūs sakiniai gavosi, bet suprato blush2.gif o tėvas iš kart davė komandą: kad tik nuo rugpjūčio vidurio datą rinktis (nu toks jau tete tas, reik klausyt jo), o po to atskaitė paskaitą apie seksą tai MB aš ir mama raitėmės iš juoko, na mano tėtis labai senovinis žmogus ir nors žino, kad su MB jau daugiau kaip metai kartu gyvenam...
Atsakyti
mes tevams pranesem po kuciu vakarienes smile.gif istraukem buteli bei vokeli kuriame buvo idetas kvietimas kuriame buvo irasytas eilerastis apie suzadietuves smile.gif jo mama nuo mano zodziu bei perskaiciusi eilerastuka net susigraudino ir asara isspaude smile.gif o savo tevams as nieko neruosiai nes mes kartu gyvenam tai jie ir tai viska zinojo nes nugirdo kaip mes snekejome su vaikinu smile.gif
Atsakyti
Mes abu draugaujame 9,5metu, gyvename kartu apie 6metus. Tevai patys musu klausinejo ka galvojam apie vestuves. Todel kai praneneme sia zinia, buvo dziaugsmo rolleyes.gif
Atsakyti
mama suprato, kai neradau gimimo liudijimo ...ir teko jos klaust kur lotuliukas.gif
Atsakyti