Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pranešėte tėvams apie ketinimą tuoktis?

Man pasipirso ir as kita diena mamai parodziau ziedeli smile.gif O MB mama su sese dar nieko nezino, nors mes jau pusantro menesio susizadeje ir jau ieskomes vietos, viska planuojame, mano gimines, siaip draugai jau visi zino smile.gif Na, nenoriu as pranesti busimai anytai, nenori ir MB. Dar kazkaip ir nesusitinkam..Tik mano mama priekaistauja, kad jai nepasakom. Ai, cia mano tevai finansuos vestuves, tai cia mano ir mano seimos reikalas. O ji ir siaip neskatina tuoktis musu, tai net nenoriu ir sakyti.
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2006 10 23, 19:22)
Man pasipirso ir as kita diena mamai parodziau ziedeli smile.gif  O MB mama su sese dar nieko nezino, nors mes jau pusantro menesio susizadeje ir jau ieskomes vietos, viska planuojame, mano gimines, siaip draugai jau visi zino smile.gif Na, nenoriu as pranesti busimai anytai, nenori ir MB. Dar kazkaip ir nesusitinkam..Tik mano mama priekaistauja, kad jai nepasakom. Ai, cia mano tevai finansuos vestuves, tai cia mano ir mano seimos reikalas. O ji ir siaip neskatina tuoktis musu, tai net nenoriu ir sakyti.

ui, ar nebus atvirkštinės reakcijos tuomet blink.gif doh.gif nes anyta gali supykti. O kodėl sužadėtinis nenori sakyti?
Atsakyti
na o mes tai kai sumastem tuoktis tai nuvezem pareiskimus lotuliukas.gif kai mane vyras parveze namo jau turejau lankstinuka su data kada mes tuokemes biggrin.gif mano mama suregavo normalei taira gerai to ir tikejosi...o vat tetis? doh.gif mama jam sako eiks mes tau turim kaika pasakyti 4u.gif as jam ir parodziau be zodziu jis man sako kas cia?o as jam atsakiau paziurek biggrin.gif jis atsiverte ir pasake jus ka rimtai? gala vainikavo asaros jo wub.gif na o vyro tevai tai normalei pasake jai jau taip nusprendet tai taip ir darykit... drinks_cheers.gif aisku buvo toks klausimas gal is reikalo? bet mes atsakem ne... 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu nezinau, gal nepasakysim taip aiskiai jai, kad jau seniai cia planuojam, tai gal pavyks taip pateikti, kad cia naujiena smile.gif O kodel jis nenori sakyti, todel, kad jo mama sako - draugaukit, draugaukit, bet nesizenykit. Ir kazko peikia savo sunu..Ai, keista kazkokia ji. Bet siaip kai bendrauja paprastai tai maloni ir draugiska.
Papildyta:
QUOTE(elij`a @ 2006 10 24, 20:53)
ui, ar nebus atvirkštinės reakcijos tuomet blink.gif  doh.gif nes anyta gali supykti. O kodėl sužadėtinis nenori sakyti?


pamirsau is pradziu cituoti smile.gif
Atsakyti
Mes tai irgi kalbėjom su mano tėvais, kad jau ketinam tuoktis, tai nebuvo staigmena didelė...Tik kartą, kai buvom nuvažiavę jų aplankyti, išvažiuojant tėvams mestelėjau, kad kitąkart atvažiuosim tada, kai man pasipirš, tada nešim pareiškimus...Tai jau kai vėl pasirodėm jų kieme po poros savaičių, viskas jiems paaiškėjo... ax.gif
O vat uošviams mano tai buvo šokas šioks toks...Jie nieko neįtarė, tai buvo labai jau didelė staigmena... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2006 10 25, 18:08)
Niu nezinau, gal nepasakysim taip aiskiai jai, kad jau seniai cia planuojam, tai gal pavyks taip pateikti, kad cia naujiena smile.gif O kodel jis nenori sakyti, todel, kad jo mama sako - draugaukit, draugaukit, bet nesizenykit. Ir kazko peikia savo sunu..Ai, keista kazkokia ji. Bet siaip kai bendrauja paprastai tai maloni ir draugiska.
Papildyta:
pamirsau is pradziu cituoti smile.gif

žinok labai panašu į mano anytą. blush2.gif triukšmo neišvengėm. Bet gal viskas thumbup.gif bus
o ji peikia sūnų? g.gif o man sakė, kad aš per prasta...na gal čia kiekvienai mamai savo pelėdžiukas geriausias. Manau 4u.gif Bet dabar man anyta labai šypsosi, lyg ir viskas gerai. Tik skauda širdį prisiminus, kiek prišnekėjo ir pridarė prieš vestuves verysad.gif
Atsakyti
O mums tevai pranese,kad laikas tuoktis mums biggrin.gif Istikruju tai niekam nebuvo naujiena.Visi jau ir taip seniai lauke sio pranesimo.Tad niekas ir nenustebo.Zinoma,tik aplinkiniai nustebo.
Atsakyti
Nunešėm pareiškimus, o po kokio mėnesio pranešėm per vieną baliuką. Kai dabar pagalvoju, tai net juokas ima apie tą dieną, taip buvo nedrąsu ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
Ilgai nesakėm, bet kai prisireikė žiedus gamintis, teko tėvų prašyt aukso ir prisipažint apie ketinimus blush2.gif
Atsakyti
Mūsų vestuvių jau daugėlis tikėjosi, nes vis klausinedavo "KADA" biggrin.gif O mes nieko nesakydavom.
Norint pareiskimą paduoti reikėjo gimimo liudijimu, o maniškis buvo pas mamą tai kai paklausiau jos kur jis iškart suprato ax.gif Ir tepasakė kad ji o ir tikėjosi jau 4u.gif MB mama tai labai idomiai sureagavo... Nes pasakė kad negerai pranešėm (reikėjo atvažiuoti savaitgalį, iškilmingiau tai pranešti), bet po to pradėjo džiaugtis lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes tai mano tėvam nutarėm kovo 11 d. pranešt, nuėjom, kaip priklauso, su torčiuku, šampanu... smile.gif Mano mama iš karto - „Ką švęsim?“ smile.gif Mes - „O kovo 11 d. ar Jums ne šventė“ smile.gif Paskui sakė mama, kad pirma mintis buvo, kad anūkas gal jau pakeliui, o apie tai, kad susiruošėm susituokti, tai kažkaip mintis nekilo smile.gif
O būsimojo tėvams, per Velykas pagal tą patį scenarijų pasakėm smile.gif
Kažkaip ir vieni, ir kiti laabai ramiai reagavo - sveikinam, ateisim, padėsim kuo galėsim ir tiek... smile.gif Tik dabar, kai trys mėnesiai beliko, tai isterikuot kartais pradeda, tada ir aš iš paskos... Tik maniškis toks ramus, niekas Jo iš vėžių neišmuša smile.gif
Atsakyti
mes parodeme ta lanksinuka, kur duoda metrikacijos biure. mano mamos pirmieji zodziai buvo "vajetau kaip reikes suliekneti" biggrin.gif Tetis tai patenkintas sedejo, paskui iki nakties aptarinejom linksmai. O uosviai tai kitaip sureagavo: uosvis labai apsidziauge, o anyta tai nelabai, lyg nieko nebutume pasake, apskritai ji labai keistai elgesi: nesidomejo ruosa, o per vestuves buvo susiraukusi, man labai gaila buvo savo vyro, jam apmaudu turejo buti matyti "susisukusia" mama, ji net nesusirinko priziuku, kur pirsliai dovanojo ir isvyko anksciau nei kiti sveciai verysad.gif , labai keista jos reakcija, galvociau, kad neitinku as, bet ji visad sakydavo, kad labai gera marti, kad visad laukia sveciuose ir pan. g.gif
Papildyta:
Dabar galvoju, ko gero jai demesio truko, nes jau ipratusi, kad tik ji pirmam plane visada, bet kaip nesuvokti, kad vis delto vestuves tai ne jos unsure.gif
Atsakyti