Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pranešėte tėvams apie ketinimą tuoktis?

QUOTE(Salomeja @ 2005 11 30, 19:43)
nu cia  mane ne taip supratot jei manot kad tevam nesakysim nes pinigu neduos. tiesiog noriu pasakyt , kad musu atveju tevai kaip ir kiti sveciai, todel ir suzinotu kartu su visais kitais pakviestaisiais. beje cia tik teaoriniai pasvarstymai, nes kartais man atrodo , kad mes is vis niekad nesizenysim:))


As tai nemanau, kad jei tevai bus kaip sveciai, tai juos kartu su visais reikia pakviest. Bet juk jie TEVAI. g.gif na bent jau man tiek vyro, tiek mano tevai yra tikrai daug svarbesni uz svecius...
Atsakyti
na siaip tevai tevams nelygu....smagu kaip tevai rupinas, augina, miles kupini vaikams...o buna ir kitaip...tada nezinau ar jie jau verti tokios pagarbos ir viso kito...
Atsakyti
o mes jau 5 mėn. vis progos tėvams pasakyti nerandam blush2.gif tylim...
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2005 12 07, 01:19)
o mes jau 5 mėn. vis progos tėvams pasakyti nerandam  blush2.gif tylim...


ohoho... as tai vos istveriau kelias dienas nepasakius, jau nekalbu apie menesius bigsmile.gif
Atsakyti
kuo ilgiau tempi, tuo noras pasakyti vis mažėja wink.gif o dabar pilna kitų rūpesčių...
Atsakyti
man tai nesumazetu, as vis tiek negaleciau tiek laukti. Na, bent jau savo tevams nepasakius, nes visi kiti zmogeliai kazkaip nera tokie svarbus ir jiems galeciau nesakyt... ax.gif
Bet turbut kaip kam...
Atsakyti
AS IRGI TAIP NOREJAU SAVO MAMAI PASAKYTI, IR NEKANTRAVAU KADA JI PASKAMBINS MAN , TAI PASAKIAU PO SAVAITES. bigsmile.gif jI LABAI APSIDZIAUGE thumbup.gif tIK DEJA TETIS MANO DAR NEZINO, NE KOKIE MUSU SANTYKIAI SU JUO, TAI NET NEZINAU KADA PASAKYSIU, TRUPUTI GAILA, KAZKADA BUVO KITAIP verysad.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]
Atsakyti
as tai irgi negaleciau ilgai laukti, kad pasakyti tevams. na as tai tokia plepute...maniskis tai toks siek tiek kitoks. tevams uzsimine kad kazkas bus, bet viska tiklsiai pasakys kaip grysim, per musu visu vakariene su jo tevais ir mano, na ir jo sese bus, bei mano brolis su antrom pusems!
Atsakyti
...kad nėra ką čia labai ir pasakoti smile.gif po 5 metų draugystės (gyvenimo kartu) visi tik to ir telaukia (jau kokius tris metus apie tai šneka g.gif)...
kadangi abu beturim tik mamas, tai nusivesim į kokį restoraną, tada bandysim apstulbinti visokiais neregėtais nematytais valgiais, gėrimais ir...naujienomis biggrin.gif
Atsakyti
nepamenu ar nepasakojau dar... tongue.gif taigi savo mamai pasakiau viena. tiesiog is kalbos isejo, tokiu vienu labai jautriu momentu apsikabinus ji man sako, nepaleisk, buk tu su juo visada... tai as ir pasakiau kad pasipirso... smile.gif
teciui telefonu pranesiau tongue.gif
o juokingiausia jo mamai, kai pirkti kompa ruosemes, stovejom ant saligatvio kaune pries bmsa ir snekejom... nu tipo jinai sako, tai ka darysit su tuo kompu, kartu nusipirke, jeigu issiskirsit, draugas sako, nesiskirsim, nu jinai dar kazka, as pajutus pokalbio krypti galva nulenkiau. ir jis pasake, ji ir liko be amo smile.gif visiems kitiems pacios mamos pranese smile.gif
Atsakyti
Mano tėvai irgi žino, kai tik nešėm dokumentus, viską išpasakojau. Bet vis dar sako, kad tik gandus girdėjo, nes niekas jų dar nepaprašė mano rankos. O maniškis jau toks, kad nežino, nei ką sakyti, nei kaip tai padaryti. Aš vis sakau savo tėvams, kad jei maniškiui reikės mano rankos prašyti, tai galiu iš vis neištekėti. O jie matyt kažkokį pasitenkinimą jaučia, kad mums reikia tai "išstenėti". Tai va jau du mėnesiai, kai pareiškimai nunešti, o oficialiai pasakyti vis dar neišeina. g.gif
Atsakyti
maniskis tevams pranese kad pasipirso, tai jo mama is laimes apsiverke...
o as svaikiams emailu parasiau, tai irgi daug sveikinimu sulaukiau!

pas mus tai visi viskuo dziaugias...niekas niekam koju seimoj nekaiso ir neaiskina..vieni kitu pasirinkima gerbiam..
Atsakyti