Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pranešėte tėvams apie ketinimą tuoktis?

papasakosiu ir as savo istorija smile.gif
pranesem siemet per kaledas.
taigi nusipirkom sampano buteli, taures, jas graziai papuosem, sudejom i deze atgal - nes kaip tik reikejo 6. parasem kvietimus tevams, broliams, seserims. kaledu ryta ejom pas mano tevus, tai pasakem, kad musu dovanos siemet kitokios ir draugas pasake, kad nusprendem susituokti. na as apsiasarojau, mama irgi. tada isgerem sampana.
na o vakare jau keliavom pas draugo tevus. visi keitemes dovanomis, o mes patys paskutiniai irgi iteikem dovana - papuostas taures, kvietimus ir sampana. tevai labai apsidziauge ir apsipyle asaromis smile.gif sese irgi ilgai asarojo smile.gif na o as pas draugo tevus labai jaudinausi, kai reikejo isimti taures ir iteikti kvietimus - tai labai rankos drebejo.. smile.gif labiau nei savo tevams pranesant blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blondiaa: 08 vasario 2012 - 14:05
Mes nieko nepranešinėjom biggrin.gif kadangi draugavome ir tiesiog iš šnekų jau visi žinojo, kad tai bus greitu metu, kai pasibaigsiu mokslus, tai jis man pasipiršo ir tiek. Aš tą patį vakarą apsirodžiau mamai žieduką, jo tėvai irgi žinojo jau, tai poto tik šiaip atvažiavo į svečius, pasėdėjom, pašnekėjom visi, bet be jokių pranešimų ir pomapstikų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 02 10, 16:29)
Mes nieko nepranešinėjom  biggrin.gif  kadangi draugavome ir tiesiog iš šnekų jau visi žinojo, kad tai bus greitu metu, kai pasibaigsiu mokslus, tai jis man pasipiršo ir tiek. Aš tą patį vakarą apsirodžiau mamai žieduką, jo tėvai irgi žinojo jau, tai poto tik šiaip atvažiavo į svečius, pasėdėjom, pašnekėjom visi, bet be jokių pranešimų ir pomapstikų  4u.gif

Man taip natūraliai labiausiai ir patinka thumbup.gif
Atsakyti
Kai pranesem mano mamai, tai jinai nelabai ir nustebo, iskarto eme vadzias i rankas biggrin.gif reikia to, ano biggrin.gif na o kai pasakem mano teciui, tai jam ir asaros nuredejo, tryne aki, ale kazkas ikrito lotuliukas.gif bet po to pasveikino, apkabino, pabuciavo, o MB pasake "o tu dar gerai pagalvok" lotuliukas.gif lotuliukas.gif na aisku juokais cia biggrin.gif
MB tevai apsidziauge, tik mama pergyvena, kad keliame gan dideles vestuves, sako geriau jau i kelione isvaziuotume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2012 02 10, 15:38)
Man taip natūraliai labiausiai ir patinka  thumbup.gif

drinks_cheers.gif na man juokinga.. pasiperša, o tada kelia ten čiut ne `sužadėtuvių balių`, kad visiems pranešti, pompastiškai visi nutyla ir jaunieji pasisako lotuliukas.gif arba šiaip ten daro cirką, dovanėles, visokias užuominas, dar nesamonių prigalvoja lotuliukas.gif filmus primena, pasikartosiu cirkas. Čia kaip ir pažindinimai su šeima, ten surengia kokią šventę ir specialiai laukiamas ir pristatomas vaikinas/mergina lotuliukas.gif absurdas, šito ir nebuvo, ačiū dievui tiek su mano tėvais, tiek su jo susipažinom atsitiktinai, kai mano tėvai grįžo mums bežiūrint filmą, o jo pirmą kartą irgi kažkaip panašiai pamačiau, tiesiog užsukome pas jį kažko pasiimti atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 02 12, 16:09)
drinks_cheers.gif  na man juokinga.. pasiperša, o tada kelia ten čiut ne `sužadėtuvių balių`, kad visiems pranešti, pompastiškai visi nutyla ir jaunieji pasisako  lotuliukas.gif  arba šiaip ten daro cirką, dovanėles, visokias užuominas, dar nesamonių prigalvoja  lotuliukas.gif  filmus primena, pasikartosiu cirkas. Čia kaip ir pažindinimai su šeima, ten surengia kokią šventę ir specialiai laukiamas ir pristatomas vaikinas/mergina  lotuliukas.gif  absurdas, šito ir nebuvo, ačiū dievui tiek su mano tėvais, tiek su jo susipažinom atsitiktinai, kai mano tėvai grįžo mums bežiūrint filmą, o jo pirmą kartą irgi kažkaip panašiai pamačiau, tiesiog užsukome pas jį kažko pasiimti atrodo  g.gif


o man grazu tokie "cirkai". specialiu baliu nerengem, paprasciausiai prisitaikem prie artimiausios sventes ir jos metu pasakem tiek vieniem, tiek kitiem, nes net nezinau, kaip maniskiai butu sureagave, jeigu trumpam uzbegam i namus ir sakau: "as cia raktu pasiimti, buvau palikus, beje... cia mano vaikinas, mes tuokiames". gal as ir per daug sureiksminu vestuves, bet kadangi planuose jos yra tik vienos, tai norisi kiekviena smulkmena atsiminti (neispuciant), o ne viska daryti taip kaip ryte gerti kava, eiti i darba, gaminti valgi ir t.t.
Atsakyti
Na niekas nemanau, kad ir su uzbegimu pasako cia mano busimas vyras biggrin.gif pasakiau, kokios buvo pirmos pazintys su abieju pusiu tevais dar kazkada senai senai, aciu dievui pazintys be pompastikos ir irgi be visokiu cirku, taip naturaliai buvo kiekvienas atvestas i seimas ir su laiku, kai ir i balius kvieciami abu ir t.t. jau poto, bet be pradinio pirmojo cirko. Tuo labiau nebuvo grynai jau tokio uzbegom ir oi va cia mama, mano mergina, man isvis kaip dirbtinai atrodo tie pristatymai doh.gif jei jau draugauji su kakzuo, tai paprastai dar pries supazindinima su tevais, tevai jau zino kad su kazkuo draugauji, zino to zmogaus varda, daugiau maziau amziu, ka veikia ir t.t. o ten vel tie nenaturalus "cia mano mergina jonyte, cia mano mama petryte..", o dar betruksta, kad tevai imtu klausineti kiek tau metu, ka veiki ir t.t.? nu grynas spektaklis. Todel kazkaip nelabai i tema tas "uzbegau, o cia mano vyras..", kai su tevais pazintys jau normalios, bendraujama, po sventes kartu vazinejama ir t.t. ne kazkoki is gatves pirma karta atsivedi, kad taip lyginti. arba kazkiek laiko nesakyti ir "laukti progos, sventes". nu pasako zmones va jau pasipirsau/pasipirso, gal po savaites siaip eiliniu susedimu pasisneka, ima jau vestuves aptarineti ir tiek, viskas naturalu, o ne spektaklio darymas is gyvenimo filmu prisiziurejus mirksiukas.gif

taip tai svarbus ivykis, tiek vestuves, tiek suzadetuves, bet ka jis pakeis tokio, kad negersi kavos, negaminsi valgyti ir t.t.? darysi ta pati, nieko tas ziedas pasipirsimo nepakeite, tai labiau tik pakylejimas viduje, vistiek gersi kava ta ryta ir gaminsi valgyti ta ar kita vakara, bet darysi ta karta jau pakiliai, su kita nuotaika visai, tai irgi islieka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buurbuulis: 12 vasario 2012 - 16:40
QUOTE(buurbuulis @ 2012 02 12, 15:09)
na man juokinga.. pasiperša, o tada kelia ten čiut ne `sužadėtuvių balių`, kad visiems pranešti, pompastiškai visi nutyla ir jaunieji pasisako  lotuliukas.gif 
drinks_cheers.gif
Tokios pompastikos ir aš nesuprantu.Na aišku, kiekvienam savo, bet man tai kažkaip dirbtinai atrodo ir tiek.
Aš pati pasakiau labai paprastai - parodžiau tėvams žiedelį ir viskas visiems buvo aišku.

Atsakyti
Grasile, butent thumbup.gif tuo labiau jeigu pora jau normaliai laiko draugauja ir visi jau vistiek nujaucia vestuves mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai paprastai, nes vistiek jau abieju tevai lauke kada nuspresim susituokti. Visu pirma jis man pasipirso ir jau visiems buvo aisku, kad neuzkalnu bus vestuves smile.gif
Atsakyti
Kai pasakiau savo mamai, kad maniškis pasipiršo (telefonu), tai ji taip patylėjo patylėjo, pakramtė kažką. Čia taip bandė graudulį nustumt smile.gif Nes visada buvau jos mažiukė. O vyrelio mama nubraukė ašarą. O apie vestuvių datą, tai su mama jau šnekėdavomės, tai nenustebino baisiai. Tik vaikino tėvams kažkaip oficialiau pranešėm per kalėdas. Tai tėvukas visą vakarą kartojo, kad geriausia dovana. Ilgai draugaujam, gyvenam kartu, tai čia nieko baisiai nenustebinsi cool.gif
Atsakyti
Na, pas mus taip paprastai nebuvo g.gif Kaip kazkur rasiau, po savaites buvo pasipirsimas, po dvieju men vestuves, tai ir su tevais susipazinom, kai apie vestuves pranesinejom. Tik, kad nebutu infarkto tevams pamacius nematyta zmogu ir suzinojus, kad "sveiki, cia jusu marti/zentas", nutarem pirma kiekvienas atskirai, po viena, pasakyt. Nu zodziu, kol as mamai pasakiau, tai i tuoleta n kartu prisilaksciau blink.gif Ji taip paziurejo kreivai, bet nieko, sako, atvesk parodyt smile.gif Beje, dar buvom su vyru sukure istorija, kad is anksciau mes pazystami, kiek ten kas patikejo, neaisku. Atvezu savo branguji i kita miesta, dar tada su autobusu, nes biedni basi masinos neturejom biggrin.gif Kol nuo stoteles iki namu priejom, tai vyras kiekviena kampa "apruke". Bet viskas gerai buvo, gerai buvo priimtas mirksiukas.gif Atsimenu tik mamos zodzius:" matos geras vaikas, o kokie panasus jus"(iki siol, kas nepazysta, buna, kad palaiko broliu ir sese blush2.gif ).Vyras, pries pasakydamas savo tevams, pirma paliko mane kavinej, pats dar "ant drasos"padare. Po kiek laiko ateina, sako, laukia. Man sunkesne dalia teko, maza to, kad drebulys krete, tai dar visa vakara pasisodine kamantinejo nuo a iki z. doh.gif Ir ne siaip sau, o viena, vyrui uz duru liepe stovet, po to mane issiusdavo, vyra pasikviesdavo doh.gif Priciuoze jie tokie blink.gif bet nieko, jau seniai issiaiskinom ir apsibrezem savo gyvenimo zonas cool.gif
Atsakyti