Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pranešėte tėvams apie ketinimą tuoktis?

perskaiciau keleta jusu istoriju... vienos liudnokos,kitos linksmos ... musu tai viskas paprastai,jokiu dideliu ceremoniju nerengem..mes jau daug metu gyvenam kartu,dar daugiau draugaujam,tai abeji teveliai prieme tai kaip ''to ir tikejomes'' biggrin.gif ...greitai pranesem visiem,visi dziaugsmingai prieme sia zinia,tuoj prasidejo visas planavimas biggrin.gif
Atsakyti
Mes kažkaip net nepranešinėjom, žinojo, kad esam susižadėję, o po kokio pusmečio nuo sužadėtuvių pradėjom planuot savo šventę, tai tėvam pasakydavom, kad apžiūrėjom tokias ir tokias vietas, galvojam apie tokią ir tokią datą ir pan. Jokių iškilmingų pranešimų, kad va, dabar jau planuojam vestuves, tikrai nebuvo.
Atsakyti
O mes nors ir draugaujam seniai ir gyvenam jau senokai, bet norisi kažkaip tai gražiau pranešti, o ne lyg tarp kitko "o žinot, mes ženijamės rugsėjį" arba "kviečiam jus į balių rugsėjį" biggrin.gif dar laiko yra, tad galvosiu dar...
Atsakyti
Man pasipiršo gruodžio 14 d, o tėvams nusprendėme pranešti per Kalėdas biggrin.gif
Mano tėvai ir sesė su šeima sureagavo nerealiai - puolė sveikinti ir labai nuoširdžiai džiaugėsi thumbup.gif Na o iš MB pusės, tai tėvai gana santūriai sutiko, tačiau pasveikino, giminės buvo susirinkę, tai labai džiaugsmingai priėmė šitą žinią, o MB brolis pavydo sceną iškėlė (kadangi jis vyresnis ir dar nesiruošia vesti), tai buvo "labai linksma", kai vieni žmonės mus sveikina, o kiti brolį guodžia doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fatela: 30 kovo 2011 - 08:35
Čia žiūriu dauguma po pasipiršimo ir ėmėt planuot vestuvės 4u.gif o mes kažkaip dar palaukėm kokius tris mėnesiukus.. apie pasipiršimą tėvams irgi nesakėm, pasakysim db viską iškart kai jau viskas yra aišku smile.gif
Atsakyti
Mes neplanavom taip pat greit tuoktis. MB pasipirso geguzes 4 diena. Kai grizom geguzes 8 diena per tecio gimtadieni tada pranesem, kad susizadejom, atsventem dvi progas. smile.gif Galvojom tada supazindinti tevus, bet nesigavo. Tai sumastem, kad per Kaledas su kalakutu einam pas MB tevus, susipazinti, atsvest drauge Kaledas na ir is konteksto isejo, kad, kiba, kadangi jau tevai ejo su kalakutu, tai jau nori mane "prakisti". Liepe issirinkti data, kada norime ir kur norime tuoktis. Pradziai svarstem apie geguzes 7 diena, bet pagalvojom, kad gali buti salta dar. Tai taip ir gavosi, kad dabar liepos 30 diena atsoksim savo vestuves. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoduke`: 31 kovo 2011 - 08:55
Nu va kaip tėvų paspyrėti ėmėt ir suplanavot savo šventę biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Savo mamai ati kazkaip nesmagiai pasakem nes labai bijojau....O va anytai ...Anyta uzkviete ant cepelinu . Nu sakom su vyru gera proga pasakyt..... Suvalgem viena porcija cepelinu, isgerem, suvalgem antra porcija cepeliu isgerem.......o mes niekaip negalim , kalbos uzvest. Tada anyta pradejo: zinot mano sesuo tuoj bus mociute ( o as ir laukiausi , ji to dar nezinojo) ir kikena sesuo bus mociute ...bus mociute.....Nu kalba prasidejo apie vaikus ..tai tarem zodi.....po viso jau pokalbio anytos draugas oi kikeno... kazkas ir bus mociute kazkas ir bus mociute lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Ramune": 14 balandžio 2011 - 19:09
Mano mama ramiai reagavo,nes jau seniai draugaujame. Iskart po mano gimtadienio pamate suzadetuviu ziedeli ir jai net klausimu nekylo tik pasveikino, o planuoti pradejome iskart biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2011 04 14, 22:15)
Mano mama ramiai reagavo,nes jau seniai draugaujame. Iskart po mano gimtadienio pamate suzadetuviu ziedeli ir jai net klausimu nekylo tik pasveikino, o planuoti pradejome iskart  biggrin.gif

Va va, man jau pernai vasarą pasispiršo, bet vestuvių neplanuojame šiuo metu, tačiau mama kartą prasitarė, kad jau seniai "tą įtartiną mano žiedą aptarė su seneliais" biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi man pasipirso mano gimtadienio diena (tiksliau nakti iskart po virnakcio), tai kiek veliau ta pacia diena per gimtadieninius pietus su mano seima ir pranesem smile.gif O MB tevai jau zinojo apie busima pasipirsima gal pries savaite ir zieda mate. Reakcija is abieju pusiu buvo "tikrai jau??? blink.gif ", nors vis pasigirsdavo komentaru, kad ko cia MB laukia su tuo pasipirsimu, kad per ilgai "nedraugautume", vystytume santykius aukstesniu lygiu... biggrin.gif
Atsakyti
Svarbiausia kad as net neitariau, kad man pasipirs, o vat mano sesuo iki suzadetuviu gal kelis menesius jau zinojo, nes mano busimam vyrui patyliukais buvo davus mano zieduka, kad tas dydi suzinotu biggrin.gif
Atsakyti