Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Giega o kokia dabar ispanijoj temperatūra kad maudynėms taviškis ruošias?
Atsakyti
Musu pusej diena 20-22,nakti apie 12-14..Bet ten jura net ziema siltesne buna,nei Baltija rugpjucio men biggrin.gif
KAi pernai lapkricio pabaigoj buvom,MB jau tada ilindo issimaudyt biggrin.gif Ir drauge isoko mirksiukas.gif Buciau ir as varius,bet tos dienos pamaise..Aisku nesiturski ten valandom biggrin.gif biggrin.gif Daugiau atrakcija biggrin.gif
Atsakyti

Labas  rytas

ALmost- sveik greiciau  :4u: 


Lauke koks pavasaris wub.gifwub.gif

Sekmadieni +9, o pirmadieni net iki + 11 pranesa  :wub: 

As tai vandenine.. Tikrai maudycuaus mirksiukas.gifNoooooors... Ta Baltija salta jura.. Tai...

as irgi tokia  :P  tai kad palaikyciau tau kompanija  :D . Ir tikrai surizikuociau  kad ir dabar  Ispanijoje isokt i jura. kaip sakai trumpam pasitaskyti  :D  :D​ 

Atsakyti

Labukas

Kaip visasa-penktad butinai kokiu nesamoniu ptideda.. Turiu 17h delivery.. Eisiu tartis su kuom nors,jad uz mane pristatytu..
Atsakyti

Sveikos! :) su meilės diena visas! :4u: mylėkite ir būkite mylimos :wub: ar kažkaip minėsite? mes nedarom šios dienos kažkokios labai ypatingos, bet ir tikrai nesakom, kad tai eilinė diena, kad nepaminėsim, nes mes už gyvenimo šventimą! tai vakare midijų ir žuvies troškinys, aš vakar vegan tortą pagaminau, atsidarysim vyno ir va taip leisim vakarą :) 

Graži šiandien diena pas mus, saulėta ir pagaliau vėjas aprimo, tai popiet dar su tėvais pasikavinti nulėksim :rolleyes: 

Atsakyti
Sveikos, mes su draugais eisim į kavinukę ir prie saksofono muzikos paminėsim draugų 3 m santuokos sukaktį ir tuo pačiu šią progą smile.gif aišk pavalgysim ir tiek tos šventės smile.gif vyrai tarias kaip pratęsimą darys pas tą jaunavedį, bet bus matyt. Aš tai visai jau tingiu ten...
Atsakyti

Sveikos, mes su draugais eisim į kavinukę ir prie saksofono muzikos paminėsim draugų 3 m santuokos sukaktį ir tuo pačiu šią progą 

Va kaip faina! :bigsmile: man jau vien saksofono muzika skamba labai romantiškai ir jaukiai :wub:​ 

Atsakyti

SIandien mus valanda anksciau isleido, tai spejau dar i SAVA uzvaziuoti, sio bei to vakarienei nusipirkau. nes siandien dar ir MB vardadienis, tai vat  norejosi kazka  skaniau ant stalo  pasideti  :) o oras koks   fainas lauke :bigsmile:  pavasaris tiesiog  :wub:​ 

Atsakyti

Oras tikrai nerealus! popiet išlekėm su tėvais pasikavinti, tai vaje apsukom ratą ir nesinorėjo grįžti į darbą :bigsmile: 

Mickute, ką gaminsi skanaus? sveikinimai TB :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Grizo MB,  gavau roziu, biskeli dar isleke su  reikalais,  sake grisdamas dar uzsuks  sampano parnesti, tai as vat kaip tik stala pasiruosiu, as jo dar nepasveikinau, lai galvoja, kad pamirsau  :P 

Atsakyti

Mickute, ką gaminsi skanaus? sveikinimai TB :mirksiukas:​ 

Dekui  :aciuks:  nieko negaminsiu- viskas pirkta - zuvis kepta,vytintas kumpelis,  virtas liezuvis, misrainiu pora. ir alaus jam nupirkau kazkokio ivairesnio paragavimui. jis pas mane alaus megejas  :ax:​ 

Atsakyti
Nesenai grizau,greit skalbima ijungiau,zuvi kept uzstaciau-ai,supjausciau gabalais biggrin.gif
Daiktus baigiu susidet,tuoj MB gris ir leksim i svecius mirksiukas.gif As kaip ir Vogue,specialiai valentinkes nesvenciu,bet kad jau iskrito penktadienis,o dar i svecius vaziuojam,tai taip ir atsvesim biggrin.gif

Siandien labai daug geliu veziau biggrin.gif Del to ir tu siuntiniu daug buvo..O dar turejau vakarini siuntini,gerai,ji atidaviau kitam,kuris ilgai dirba..Is jo paemiau pora anktyvu siuntiniu,del kuriu jis turi pirmyn atgal vazinet,o as vis tiek nuo ten pradejau mirksiukas.gif Va kaip graziai pasidalinom biggrin.gif

Atsakyti