Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

na tikrai, Lietuvoje jau lyja manau kokis 11 mėnesių .... kiek galima?
Atsakyti

na tikrai, Lietuvoje jau lyja manau kokis 11 mėnesių .... kiek galima?

Bet aš tikrai nepamenu kada buvo tokia lietinga žiema arba tikrai nebuvo :)​ 

Atsakyti
Sakau,jad Lietuvoj lyja daugiau,nei uk biggrin.gif
Siandien visai grazus oras,jei ne tas vejas biggrin.gif

Na as jau po darbu mirksiukas.gif Verdu plovo imitacija,nes su vistiena biggrin.gif
Atsakyti

na tikrai, Lietuvoje jau lyja manau kokis 11 mėnesių .... kiek galima?

nu dar tikrai ne  :D kaip greit pamirsom kokia buvo sausa vasara. kaip sakem, kad grybu nebus siemet, kaip daug kur suliniai isdziuvo, pas mano bendradarbe tai tik apie naujus metus atsirado pagalia nuo vasaros vanduo sulinyje  :oh:

Bet aš tikrai nepamenu kada buvo tokia lietinga žiema arba tikrai nebuvo :)​ 

Cia jau ziema net liezuvis nesiveria pavadinti  :(​  slapias ruduo 

Atsakyti

Vis susigundau kokiais polieviais puslapiais biggrin.gif Nu jie ismeta tokiu graziu rubu,kur zinomuose nerandu.. Tai va,susigundziau tokua maudimke,uzsisakiau,po geru 2men,kai jau du emailus parasiau,gavau biggrin.gif Nu medziaga,pasiuvimo kokybe dar gera,ne puiki,bet pakanksmai gera.. Beeeet,kaip ji uzsidet biggrin.gif Kazkaip netaip dirzeliai susiuti biggrin.gif
Siust atgal bijau,kad neatgausiu pinigu.. Reiks kazkaip sumastyt perdaryt tas sleikutes..
Atsakyti

Labas rytelis

Nu ir  lyjo per visa nakti  :blink:​ pliaupe tiesiog 

 Beeeet,kaip ji uzsidet biggrin.gifKazkaip netaip dirzeliai susiuti biggrin.gif

Nesikabinek cia prie dirzeliu  :D  :D 

Atsakyti
Sveikos gyvos,
nu gal ir teisingai Mickutė rašo, vasara sausa buvo...bet kai dabar lyja lyja ir lyja tai atrodo kitaip ir nebebuvo...

Man reikia uždaro maudomo (baseinams pvz), kaži nėr kur akcijų iš lt puslapių. Iš užsienio nesiųsiu, nes kai aukšta a gali tekti grąžinti, tai vienos bėdos..
Atsakyti
Labukas

Kaip treciadieniui buvau nusiteikus,kad kau nedaug darbo bus.. O siandien dar daugiau nei vakar biggrin.gif

Vientisa maudimke turiu is River Island.. Kokybe siaip sau,bet i baseinus gerai.
Atsakyti

Sveikos, damos :) savaitės vidurys, visai liuks :rolleyes: 

Jokia naujiena, jei parašysiu, kad rytas lietingas, kad vėjuotas, bet neburbu, nes ko ko, bet oro nepasirinksim juk, taigi viskas gerai :) 

Vakar labai prastai jaučiausi, matyt kojas pašaliau, tai taip inkstus skaudėjo, kad visą vakarą pragulėjau beveik, nei pasisukt, nei paeiti normaliai. Vonioj šildžiausi, bet nepadėjo, tai kažkaip kentėjau be vaistų, o šiandien jau tikrai geriau :) esu seniai turėjusi stiprų inkstų uždegimą, tai va tik kojas pašalu ir reaguoja :huh2: 

Maudymyką išvis tik turiu vieną, vientisą iš Adidas, toks sportinis labiau, į baseinus/pirtis liuks :rolleyes: 

Atsakyti
Vogue,o jus daznai sezono metu nueinat i jura maudytis? Nes kaip sako-kuo arciau juros,tuo reciau maudais biggrin.gif
Atsakyti
apie pajūrį kalbant- tai norėčiau stintų smile.gif atveždavo autobusiukas vis, dabar antra savaitė nebeatveža, tikriausiai per stintų šventę visas išgaudė ir išpardavė.... iš Norfos nenoriu pirkt, nes jau labai ten smulkios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 12 vasario 2020 - 14:41

Vogue,o jus daznai sezono metu nueinat i jura maudytis? Nes kaip sako-kuo arciau juros,tuo reciau maudais biggrin.gif

Kazkaip man atrodo, kad ji nelabai   :P nes jau  buciau uzpavydejus tu daznu pasipliuskenimu  :D 

Atsakyti