Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Sveikos :) va ir po viso savaitgalio, kažkaip greit pralekė, tai net neužsukau, visur po truputį laiką leidom :) 

Tai va šeštadienį išlekėm i miestą, į šventę, tai vaje kiek žmonių, kiek žmonių :blink: tikrai labai daug ir faina, kad su oru pasisekė, nelijo ir dar tokio vėjo nebuvo :) prisivaikščiojom, o po to prie jūros ruonių laukėm ir nors niekada aš neinu stebėti, bet šįkart viskas kitaip, MB sugalvojo, kad nori save išmėginti, tai reikėjo palaikyti :) man tai žiūrint jau silpna darėsi, negalėčiau ir nenorėčiau :D po visko ramiai namuose vakarojom, nes grįžom jau tik vakarop. 

Sekmadienis toks įprastas, buvom truputį pasivaikščioti, po to namuose tvarkinėjomės, maistą ruošemės ir va tiek žinių. 

Vėjas, tai eina načiort. Baisulingas. Dar lyja, tai vienu žodžiu :unsure: 

Dėl oskarų, labai džiaugiuosi dėl Džokerio aktoriaus, kitaip ir neturėjo būti :) 

Mickute, na bent kažkas aiškiau, bent tiek :4u: 

Giega, mačiau per žinias kas pas Jus darosi :huh2: 

V-rine, kas per duonos tortos? ten gal toks užkandinis su sūriu? esu lyg foto mačiusi internete :) 

Atsakyti
Aš šiandien tingiu. Dirbu tik už save, kolegė po ligos grįžo. Tai ko galiu nedaryt ir nedarau, vž ilsiuosi smile.gif Kitą dieną pasidirbsiu, gal įkvėpimas bus didesnis smile.gif Ir taip gera ant širdies smile.gif tik nežinau ką vakarienei gamint, svarbiausia kad ryt vyrui įsidėt į darbą pietums ko būt. Taip tai košės kokios pravirčiau ir būkit sotūs ir sveiki smile.gif

Vogue taip, va tokį. Apačioj duona kepta(2 kepaliukai) su sūriu, viršuj viskas kas matosi.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 10 vasario 2020 - 14:30

Kas valgo tokius dalykus, tai tikrai labai faina ir liuks idėja :rolleyes:  :)​ 

Atsakyti
Tai šiaip valgymui kasdienai tikrai negaminčiau. Bet kai progai tai... nors pati laukdama svečių sau taipogi nesigaminčiau. Per daug terlionės smile.gif
Atsakyti
Na,kiek maciau,tai tik kelias isverstas tvoras ir saku pakritusiu..Arba jau viskas aptvarkyta,arba Londone nebuvo dideliu nuostoliu...PAs mane kieme tai tik uzdangalas nuo barbekines nupustas...Ai,drauge mate,kaip staigiai i gatve ispute siuksliu konteineri,masinos staigiai stabde ir aisku kelios viena kitai i rura ileke...
Truputi ramesnis,bet vejas vis dar nemazas...O ir lyt lygtai bando..

Man grazu tie duonos tortai..Bet as irgi nezaisciau sau biggrin.gif O kadangi fantazijos neturiu,tai ir kitiems nekepciau tokio torto biggrin.gif Geriausiu atveju duonos pakepciau biggrin.gif
Atsakyti

po darbu. ryte pas mus ir lyjo, o kai vaziavom i darba, tai ir sniego padrebe. dar vakare grizoms, tai prie namu ne visur istirpe. ir vel pila  lietus  :mirksiukas: kukuliu  mesos prisiviriau, dar  patroskinsiu sparaginiu pupeliu,  liuks man bus   pietums i darba 

Atsakyti

Labas rytelis 

Atsakyti
Labas rytas,
Apniūkė ir šlapia smile.gif

Šiąnakt sapnavau kad knygą skaičiau. Keistas sapnas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 11 vasario 2020 - 08:59
Labukas

Vis dar vejas pas mus.. Pagal tempa tai 6, bet jutimine kaip -1 blink.gif

Darbuko siandien nemazai,kokia 15h baigsiu.. Galetu visada vienodai but biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2020 02 11, 09:06)
Darbuko siandien nemazai,kokia 15h baigsiu.. Galetu visada vienodai but biggrin.gif



vienodai kaip vakar ar vienodai kaip šiandien? smile.gif

pas mus šiandien vėjo nebėr, šiaip ramu taip...ir nebelyja smile.gif

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 02 11, 06:55)
vienodai kaip vakar ar vienodai kaip šiandien? smile.gif

pas mus šiandien vėjo nebėr, šiaip ramu taip...ir nebelyja smile.gif

Vidurkis biggrin.gif Galetu po 100 kasdien but.. Vakar buvo 80,siandien 120..
Atsakyti

Sveikos :) na ir orelis, vaje vaje :rolleyes: vėjuota, lietinga, drėgna, nemalonu visiškai :B 

Darbuojuos, dabar kavinsiuosi ir tiek žinių :) vakare su draugute tiksiuosi paplepėti, tai liuks labai :angel_not: o šiaip dar tik antradienis, bet jaučiuosi kaip penktadienį, kažkaip nepailsėjus jaučiuosi arba pati nesuprantu kas man yra :hmm:​ 

Atsakyti