Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas rytelis

 

Mickut,ka tu suzinojai del kojos?

Dukra lygtai zadejo usleist.bet vis dar ligoninej.. Laukia kraujo tyrimu ats,tada spres..
O mano podarbiniai planai kelis x pasikeite biggrin.gifIr dar nezinau kiek keisis biggrin.gifDabar masinoj laukiu sb-atsilaisvino vieta oas dantistus,tai jam paskambino.. O tai butu ejes tik yz 2sav..

 

Na suzinojau- na kad trombu nera, tai aisku gerai, bet kad voztuvu  nepakankamumuas, tai nelabai gerai. reiskia jie ten ne visai dirba, del to man kraujas   subega i viena puse ir negrista atgal. va todel   ir skauda. tai  kad keliausime toliau per daktarus, dabar jau pas kraujagysliu chirurga einu registruotis. bet vakar kaip tik buvo buvo drauge , kuri panasias problemas turejo su kojomis, tiek kad pas ja net 2 trombai buvo, tai ju jau ten  visus daktarus aplankius   :P  tai nemazai  naudingos informacijos gavau. va ir siryt jau  jau sedziu prie kompo, toliau skaitineju. nes taip ramiai laukti negaliu, kol daktaras priims, reikia bent vaistu ieskotis, jau kai diagnoze zinoma, tai ieskosim ir tam tikru priemoniu   :mirksiukas:  :mirksiukas:   va ir vakar - atrodo namie, sunkiai nedirbau, bet kol per daktarus palaksciau, net spejau   po echoskopo  nulekti  iki savo daktares, nors ji ten kitoj poliklinikoje net dirba,  net striukes nenusiemus lekiau prie kabineto ir kaip tik sutikau jau iseinancia is kabineto pabaigusia darba, tai  pasiseke  :ax:  sutarem, israsys siuntima, as jau bet katra diena is registraturos pasiimsiu, o vakar kai atejo ta drauge 16 al, tai isejo  jau po 21  :oh:  :oh: siaip viskas gerai, smagu, bet as issedeti negaliu  :oh:  ir vienaip koja istiesiu ant sofos ir kitaip,  ir sedziu ir rangausi ir tabletka net ikaliau. jau tik isejo , tai is karto visa issitiesiau, teko dar tablete  imti. vat negaliu taip ilgai nuleistu koju laikyti  :sad:

Nu va ka tik kovo 12 d  i Klinikas uzsiregistravau. sakyciau dar greitai, pasiseke  :P

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 08 vasario 2020 - 08:17
VA va,kai tie voztuvai nedirba taip kaip reikia ir skauda tas kojas,ir trombai susidaro,ir guziukai visokie..MAn irgi krauja ileidzia,ir jo neisleidzia...PAdare op,bet po poros metu vel skaudent pradeda..Sake,kad gali atsinaujint...
As irgi visada stengiuos kojas pakelt...Dar man labai padeda specialios kojines..Is pradziu buvau vaistinej nusipirkus-kompresines kojines arba kelionems skirtos..PAskui man gyd israse-ismatavo koja kas pora cm turbut ir parinko grynai man atitinkancia..Su tom kojinem ziema tai kasdien vaikstau,vasara-po kelnem...
Visokie tepalai tik tam kartui...

Na ka,skalbenke jau idarbinta.MB isvare i kursus visai dienai...As galvoju eit i sportklubi ar patinget biggrin.gif biggrin.gif Dar plaukus nusidazyt noriu ir paskui iki vietinio shopingyno nulekt reikia...
Atsakyti

Labas rytelis

Giega, jo, jau aiskinausi del tu kompresiniu kojiniu. Ir man ju reikes. man tie tepalai  irgi nepdeda. kiek ju visa rudeni isbandziau, 0 emociju, va tabletka ikalu, iskart pasijunta rezultatas. teks kol kas vaistus pagerti

Grazus oras uz lango, bet siandien jau namie, vakar aplaksciau kur man reikia, iki padruskes nulekiau trumpam, o siandien po namus kuitinesiuos. MB sake, kad pas ji tinginys i svecius atejo  :D  :D​ 

Atsakyti

VA va,kai tie voztuvai nedirba taip kaip reikia ir skauda tas kojas,ir trombai susidaro,ir guziukai visokie..MAn irgi krauja ileidzia,ir jo neisleidzia...PAdare op,bet po poros metu vel skaudent pradeda..Sake,kad gali atsinaujint...

ir kai kraujas negrista, pradeda vertis zaizdos, opos susidaro. tai tau  irgi tuos voztuvus operavo ar ka ten tiksliai venoms dare ?

Atsakyti
LAbukas

Uraganas pas mus-vejas siaubingas,net viena tilta uzdare-jis labai aukstas,tai bijo,kad masinu nenupustu...Tai leidzia per tuneli,ten i viena puse tiltu vaziuoji,i kita-tuneliu..Tai isivaizduojat kokie kamsciai...

Vakar Issilaike MB tuos kursus,is pradziu bijojo,kad neislaikys..Jis angliskai labai gerai sneka,bet sake,kai kuriu klausimu net neikirto,ko ten nori..Ir ne tik jis,net tikri anglai nesuprato..Bet paciam egzamine jam papuole lengvi klausimai..
As per ta laika po centriuka pasivaiksciojau,nieko nenusipirkau..Isivaizduojat-raudono nepermatomo,be visokiu pagrazinimu liemenuko niekur nera blink.gif Dar simboliskos dovaneles ieskojau..Isrinkau toki puodeli su lekstute,supakuota graziai dezutej..Bet galvoju-uzeisiu i dar viena parde,ten turetu grazesniu but...O ten is vie nieko grazaus blink.gif Ir aisku jau patingejau atgal grizt biggrin.gif
Paskui dar pas drauge uzlekiau,grizus ir sriubos isviriau,ir sushiu prisukau,ir MB kalmaru ziedu iskepiau biggrin.gif Ir i kina dar nulekem biggrin.gif Ir vakare pasidarem po kokteili ir pavakarojom prie TV biggrin.gif

Dabar ruosiames iki isparduotuviu miestelio palekt..Kaip ir nieko nereikia,bet gal ka grazaus rasiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Sekmadieniaujat 😁 aš irgi. Bet tik virtuvė užkniiiiiiiso. Iš ryto kepėm duonos tortą dukra pas draugo brolį į gimkę išsivežė.poto kepiau vištienos krosniukus,tušinau kopūstus. Vž vi kažką jei ne gaminu tai tvarkau. Dabar truputį pasėdėsiu ir eisiu į svečius kavos. Ryt į darbą. Tikiuosi kad kolegė bus grįžusi po ligos. Nes poyo dvi savqites atostogaus...fai galą gausiu..

Vogue o tu paskui savo ruonį neišplauki? Šaunuolis koks. Ir jam nešalta? Gal prieš tai kaip bėgioja ar kaip- ar atėjau įlindau išlindau ...brrrt...😁

Vėjas ir pas mus didelis. Pro langą žiūrėt labai gražu, bet lauke vėsoka
Atsakyti

aha, skaiciau, kad pas jus uraganas siaucia

Giega, o tai Jus turit katra pilietybe ?

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2020 02 09, 12:06)
<p>aha, skaiciau, kad pas jus uraganas siaucia</p><p>Giega, o tai Jus turit katra pilietybe ?</p>

Lietuviska mes turim mirksiukas.gif Kol ES buvom,tai is vis jokio skirtumo nebuvo...DAbar ziuresim..Siaip teise gyvet turim pasidare mirksiukas.gif

NA ka,nuvarem i isparduotuves..Mazajai pripirkom rubeliu bigsmile.gif Nu kaip nepirkt kai uz firmine maikute tik 5£,ne net maziau,nes jei pirkom 5 daiktus,tai dar 20% nuolaida pritaike mirksiukas.gif MB kojiniu prisirirko,dar kedus,as Guess bodi ir Karl Lagerfeld marskinius-tik 35£ bigsmile.gif
Atsakyti

tik namie prasedejau, kazka is anksto i gimtadieni kvietem, tai teko beveik po valanda prasneketi,gerai tie  sekmadieniai

Atsakyti

Labas rytelis

Atsakyti
Sveikos,
orelis ūūūūūū...ir visą dieną man darbe bus ūūūūūū...darbo dienos pabaigoj galva plyšta nuo švilpimo, ns lango rėmas truputį išlinkęs ir švilpia...
O lauke vėjas ir sniegas ir lietus. Kol atėjau darban visas paltas šlapias...
Atsakyti
Labukas

Pas mus vejas truputuka,beg tik truputuka aprimo.. Tau tik isuz,o man per ta beja vaiksciot reikua biggrin.gif

Skaiciau ryte apie Oksarus,tai kaip ir galvojau-uz geriausia vaidmeni gavo Dzokeris,nes tikrai vaidino laaaaabai gerai,bet filmas kaip getiausias tikrai netempe,tai ir negavo statuleles biggrin.gif

Einu dirbt biggrin.gif stopu nedaug,13h tureciau pasibaigt darbus mirksiukas.gif
Atsakyti