Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Kaip diena? :mirksiukas: 

Mano tai įprasta, nieko įdomaus, sėdžiu susitraukus, nes šalta man šiandien kažkodėl :ax: arbatos gal kokios reikėtų atsigerti, bet spėju kavos geriau :rolleyes: kas jungiasi? ką vakarienei skanaus galvojat? pas mane tai arba šamo maltinukai, arba salotos su avinžirniais :) ir gal kokių sausainių norėčiau iškepti su riešutų sviestu :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 02 04, 07:10)

aha tikrai, papasakok nuotaikas kaip te pas jus kas ką kaip...esmėj kaip gyvenat be ES smile.gif našlaičiais nesijaučiat? (u jei kas juokauju smile.gif )



Visiskai jokio skirtumo biggrin.gif KAinos dar nesukilo biggrin.gif Ai,uosviene grizo grynai vasario 1d,iskart po brexito,tai orouoste paklause,ko cia vaziuoji,ka veiksi..Bet pasake,kad jau daug metu cia gyvena ir nieko mirksiukas.gif


NA ka,as jau po darbu..Ilgai siandien...Uzsisakius klase gyme,bet galvoju,gal neisiu,labai galva skauda...
Atsakyti

Labas vakaras! Pagaliau namuose. :) Sostinėje popiet prasigiedrijo, labai gražus oras buvo. :)

Buvau universitete, po to su keliomis kursiokėmis nuėjome papietauti ir pasišnekučiuoti, nes nesimatėm daugiau nei pusę mėnesio. :) Rytoj atšaukė rytinę paskaitą, tai galėsiu pamiegoti, nes kita bus 11 val., o vakare gymas laukia. :) 

Voque, aš prie bėgimo takelių pradžioje būnu ir likusį laiką funkcinėje zonoje. :)

 

 

Atsakyti

Aš jau ilsiuos, kažkokia ilga diena šiandien :) po darbų su drauge pasikavinti buvom, paplepėjom, grįžom pėsčiomis, tai toks visai malonus šaltukas vakare :rolleyes: 

Atsakyti

Mes jau ir namie, diena kaip diena, darbe po pietu tvarkemes, nes ryt Darbo saugos inspekcija atvaziuoja, tai biskeli ir pasiruorti reikia, grizus greit  vistienos file kepsniuku iskepiau, salotu prigaminau, biskeli uzkandom ir  islekem i svecius ant kavos  :P tai va tik  dabar namo parsibeldem  :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 04 vasario 2020 - 21:57

Labas rytelis

Truputuka pasale. bet Kaune sniego nera. va sake Kalvarijoje vakar drebtelejo. Lyg ir pajurys sulauke snieguvio ? VOque, kaip ten pas jus lauke vaizdelis ?

Atsakyti
Labukas

Fb plaukiojo vaizdelus-fal nevarykim siais metais ziemos,o tai pernai taip isvarem,kad iki siol negrizo biggrin.gif
Kazkaip atrodo,kad metu laikai pasislinko-ziema koki vasari prasideda,pavasaris-birzeli,vasara dar rugsejo men buna biggrin.gif
Atsakyti

Labas iš ryto, kūmutės  :) 

Savaitės vidurys jau, eina švilpt  :blink:  :unsure: Ir šaltukas grįžo pas mus, tikrai kažkokia keista ta žiema, visai neapsisprendus šį  sezoną  :D 

Vakar pradėjau naują sporto programą, tai kol kas pirma diena labai liuks. Kiti pratimai, tai ir įdomu, ir nauja, ir labiau patinkantys man  :D Aišku matysiu, ką sakysiu po kokių 5sav, ar vis dar taip pat atrodys  :D 

Šiandien po darbo lėksiu namo (nebent informuos, kad akinius jau pagamino, tai eisiu pasiimti). Gaminsiu vištienos kumpelius grilyje keptus su kokiom daržovėm ar kruopom, nežinau dar. Paskui turbūt knygą skaitysiu, grįžo mano įkvėpimai skaitymams  :) Tiek ir tų planų. Nieko įdomaus, nieko naujo. Nepirkau jokių suknelių kol kas šią savaitę  :D  :D  :D 

Gražios dienos visoms ir skanios kavos  :4u: 

Atsakyti

Sveikos :) orai tai tikrai permainingi ir nesuprasi ar žiema, ar ankstyvas pavasaris :rolleyes: nors va šiandien sulaukėm sniego, taip gražu visur buvo, balta, o dabar vėl sausa, vėl vėjas kyla, bus matyt kaip čia toliau :) galėtų gražus oras išsilaikyti, šventė savaitgalį, tai būtų smagu prasivaikščioti :rolleyes: 

Rytas įprastas, kažkaip greit viskas, tik neseniai pasikavinau, dirbu toliau ir tiek žinių. 

Atsakyti

pas mus grazi diena, ryte pasale -5, nuo pacio ryto saulute, sniegucio nesulaukem  :P diena greit darbe prabego, kol kas virtinuku su bulvemis issiviriau su pievagrybiu padazu . daugiau   :hmm:  kaip ir nieko naujo , va jau penktadieni vizitas pas daktare, laukiu tikrai, nes sia savaite vel darbu kruvis didesni ir vel  stipresni skausmai  :oh:​ 

Atsakyti

 kaip ir nieko naujo , va jau penktadieni vizitas pas daktare, laukiu tikrai, nes sia savaite vel darbu kruvis didesni ir vel  stipresni skausmai  :oh:​ 

Jau tikrai greičiau, bent kažkas bus aiškiau :huh2: 

Aš dar darbuojuos, pasikavinau, reikėtų iki parduotuvės ir namo :rolleyes: kažkokių planų vakare nėra, įprastai leisim. Faina, jau rytoj ketvirtadienis, tuoj ir savaitgalio sulauksim :rolleyes:​ 

Atsakyti
As jau po darbu mirksiukas.gif Oras labai grazus wub.gif Nors rodo tik +9,bet taip silta mirksiukas.gif

Pietums juros eserio(o gal lydekos -sea bass) privalgiau mirksiukas.gif JAu net ir masina spejau nusiplaut mirksiukas.gif Uz poros h eisiu i sportus,va toks vakaras mano rolleyes.gif
Atsakyti