Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

as ir siandien Maximoje stintu pirkau  :P 

Isvare vadinasi moteriske pasiprekinti  :oh:  dar MB pajuokavo- gal palik kortele  :lol:  eik tu si..... sakau, as siandien varau islaidauti  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  tai  ta ir padariau- ir Maxima nusiaubiau, ir pora  batu Deichmamn nusipirkau  :ax:  grizus tik pasitaciau masiniuka, viska palikau masinoje ir tiesiai pas padruske nuvariau  :bigsmile:  ten biskeli pasisedejom, dar dovanu faina  bliuske gavau  :bigsmile:​  nu vienu zodziu gera - turtinga diena !

Atsakyti

Labukas

tinginiaujam, valgyt prigaminau- vistytes pritroskinau su pupelemis ir pievagrybiais, sriubos isviriau. dabar jau galima ir atsipusti  :)​ 

Atsakyti

Cia man vienai sneketis ar kaip Almost daro- nesirodyt savaitgali, tai va koki posta pirmadieni parasyciau  :D​ 

Atsakyti
LAbukas

NA sekmad retai kuri pasirodo biggrin.gif Mes irgi buvom isleke is pat ryto,nesenai grizom..Galvojam ka dar idomaus nuveikus biggrin.gif Oras +14,bet vejas toks nemazas...Vakar kieme biski pasitvarkiau-rozes apkarpiau,biski pernyksciu lapu kampuke like buvo..TAi taip faina,silta,nes tvoros-uzuoveja,kad net kokiu saslu kept uzsimaniau biggrin.gif Siandienai yra zuvies pamarinuota,kepsim veliau biggrin.gif
Atsakyti

Ieskau kavines gimtadieniams pasvesti- visgi MB 45, nu tai ale  jubiliejus,  o kai mes kartu, tai paskaiciavom, .... nu cia  pas mus seimoje as buhaltere  :oh:  :lol:  as net kartais noreciau nebut tokia protinga tuo klausimu   :lol:  :lol:  :lol:  nes man turi buhalteriskai tvarkingai   :bigsmile:  net darbe  kolektyve visi klausia mano nuomones, as  sakau, juk ne viska tikrai zinau.  keiciasi tie istatymai nutarimai  :oh:   nors tikrai nesu pedante, bet  ai net nezinau kaip cia pasakyti, zinau kaip tie popieriai turi  buti sutvarkyti  :oh: gal geriau nezinot ir nesukt galvos  :lol:​ 

Atsakyti

Sveikos :) greit tas savaitgalis pralekia, nesamonė :D va paskanavom pyrago su kavuke ir tinginiausim dabar jau :) diena tokia įprastai sekmadieniška, valgyt gaminau, MB kambarius tvarkė, vėliau pasitaisius orui iki kapinių nuėjom ir nors nerealiai žvarbus vėjas pas mus, bet visai liuks prasivaikščiojom.

Vakar vakarojom pas MB tėvus, tai vaje grįžom tik apie 1 ar net vėliau, net nepajutom kaip pralekė laikas :) Pasisedėjom, paplepėjom, MB dar įspūdžiais dalinosi ir va toks šeštadienis :) 

Stintos skanuuuu :bigsmile: norėčiau! pas mus kaip tik stintų šventė kitą savaitgalį, bet kainos vėl bus nenormalios spėju. 5 keptos stintos 5 Eu :D 

Atsakyti

Mickute, galvojat kažkur kavinėje švęsti? :mirksiukas: 

Atsakyti

Giega, vis noriu paklausti, o Jūsų draugai visi lietuviai? na su kuriais esat artimiausi? :mirksiukas: 

Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2020 02 02, 16:32)
<p><strong>Giega</strong>, vis noriu paklausti, o Jūsų draugai visi lietuviai? na su kuriais esat artimiausi? mirksiukas.gif </p>

Vieni baltarusiai,o daugiau visi lietuviai. Dar turejom draugeli Srilankueti su kuriuo labai draugavom,bet jus isvaziavo gyvent i Sri lanka,tuom ir baiges draugyste.
Atsakyti

Labas ryteli

Mickute, galvojat kažkur kavinėje švęsti? :mirksiukas:

tikrai taip

Atsakyti

Labas rytas :) pradedam naują savaitę, pirmą vasario pirmadienį ir iki to kalendorinio pavasario jau tiek nedaug :bigsmile: manot sulauksim dar žiemos? nes aš kažkaip galvoju, kad visko gali būti ir tas pavasaris vėluoti gali :ax: 

Anksti labai šiandien kėliausi ir save gyriau, nes taip gerai pasportavau, o ir daug jau visko pasidariau, labai liuks :bigsmile: tai ir diena tikiuosi bus tokia pati produktyvi :) 

Atsakyti

Labukas


As jau darbe biggrin.gif Jau ir kelia susidejau,tik nepatinka man,bet kitaip neiseina..

Ai,pamirsau papasakot-uosviene grizo is Ispanijos grynai vasario1d is kart po brexito.. ir iskart labai klausinejo-ko cia vaziuoji,,ka cia veiki...Neprase rodyt jokiu statusu,bet va vis tiek prisikabino..
Atsakyti