Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Kelios ne kelios,bet va imk,terliok dar blenderi biggrin.gifGaliu ir netrinta sriuba valgyt biggrin.gif
MB is vis jokios nevalgytu,net neparagautu,jam bjauriai atrodo trintos sriubos..O man skanu kokia trinta grybu,uzsakyta restorane,nes namie neverdu jokiu trintu sriubu mirksiukas.gif

o as   seniau dar su kocelu trindavau  :D  cia kai nezinau ka jau daryti is moliugo, tai vat issiverdu. dar jeigu budavo MB mama pas mus, tai sitai irgi tikdavo, vis maisto paivairinimas 

viskas, einu i lovyte toliau serialo  ziureti 

Atsakyti

Labas rytelis

Atsakyti

Labukas

Sugedus linija,iskraudineja rankom,tai uztruksim.. ir kai visada-kada man reik anksciau pabaigt darba.. Naktiniai sako,kad dar 5000 liko neiskrauta..


Oi,su kocelu net neprasideciau biggrin.gif Pamenu mociute koldunus ar kokius virtinukus su buteliu kociodavo - irgi niekad nezaisciau biggrin.gif Ir bulviu rankom netarkuociau net keliems blynams biggrin.gif
Ai,dar niekad rankom neskalbus,na ten kokias vienas kojines tai neskaitau uz skalbima,bet pilnai visu rubu.. Visada skalbenke,nors ir paprasta,neautimatine turejom. Ir mano pirmas vedybinis pirkinys buvo skalbenke Maliutka,jei tokia zinot biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
moliūgienė trintą faktiškai aš irgi viena valgau. Bet gaminu nes man skanu +daržovės gi sveika smile.gif Seniau dar vaikai valgydavo, dabar žiūriu nebelabai. Vyras iš principo man atrodo nevalgo. Nėra ragavęs tai iš kur žino kad neskanu.... aš tai blenderiuoju, gi nesunku jį nuplaut poto.... biggrin.gif

ta va filmą matėm, visai nieko, toks tipiškas lietuviškas, vietom nugrybavo jau į lankas, bet šiaip tai smagiai susižiūrėjo smile.gif o dar kai už gerą kainą tai visai smile.gif
Atsakyti

Labukas :) penktadienis! o vat kažkaip džiaugiuos ir nors vakaras ramus nusimato, bet va vyno ta proga įsipilsim, na savaitgalis juk, galima :D 

Turiu tokių nebaigtų darbų šiandien, paskutinė mėnėsio diena, tai reikia susivesti viso sausio suvestinę, kad nereikėtų pirmadienį :rolleyes: o šiaip įprasta diena bus su daug kavos, tikrai daug :D 

Atsakyti

Laba diena, štai ir penktadienio pietūs (kam dar šiek tiek liko iki pietų, kam jau popietė  :D ). Kokie visų planai savaitgaliui?  :) 

Aš vakar po darbo grįžau, greit pagaminau makaronų su jautienos faršu ir sūriu. Šiek tiek ir pati užkandau (šiaip prieš sportą nevalgau, bet paskui ir energijos daug neturiu treniruotėje, ir pikta visa būnu, tai galvoju pažiūrėsiu, kaip čia man seksis - nu viskas lyg ir gerai buvo, maistas skrandy liko  :D  :D ), paskui pasportavau, grįžau, pažiūrėjom televizorių ir ėjom miegot.

Šiandien turėjau kelis susitikimus jau, kelis skambučius dėl mokslų. Popietė ramesnė nusimato, tai galėsiu toliau tvarkyt sistemas peržiūroms  :) 

Vakare eisiu į masažą, dvi sesijos liko - ačiū Die. Nu visai liuks man tas limfodrenažinis, gerai visus raumenis išjudina po sporto. Bet jau taip nuobodu man ten tas 45min sukiotis visaip  :blink: Aš klausau audioknygų masažo metu, bet vis tiek toks kone iššvaistytas laikas jaučiasi  :D Dar seniau galvojau, kad imsiu ir toliau kursą masažų šitų, bet nežinau nežinau, turbūt jau neimsiu šiam momentui tikrai. Ir savaitgaliai kiek laisvesni bus, nereikės skubėt po sporto dar lėkt miestan  :) 

Rytoj ryte treniruotė, paskui vėl tas masažas jau paskutinis, tada papietausim kur mieste su vyru ir lėksiu į grožio saloną. Plaukus, nagus tvarkysiuos, tai namo jau tik vakare grįšiu  :) 

Sekmadienį šeimos diena, tai miegosim iki pietų ir eisim į kino teatrą. Dar nežiūrėjau, ką rodo, bet kažką vis tiek žiūrėsim  :) 

Tokie tie ir planai.

Visoms puikaus penktadienio, gero savaitgalio, lekiu dirbt  :bis  :D 

Atsakyti

Mes kažkaip nieko neplanuojam, va šiandien vakarieniausim kartu, tai jau šventė, nes taip būna tik savaitgaliais, paprastom dienom atskirai valgom :rolleyes: reikės gal tuos M.A.M.A apdovanojimus dėl vaizdo įsijungti :) ryt vakarop pas MB tėvus lėksim pavakaroti, tai labai laukiu, senokai visi buvom susitikę, galvoju ką čia nusivežti skanaus :rolleyes: na, o sekmadienį reikės maisto pasiruošti, o šiaip turim filmų visokių, tai norėčiau visai keletą pažiūrėti. Pokolkas planai tokie :)​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Voque*: 31 sausio 2020 - 13:38

Ramus penktadienis, darbai baigti, MB isvare su draugais biliarda pazaisti, as  prisikepiau  karstu sumustiniu ir vakarosiu su serialais   :P  :P​ 

Atsakyti
O pas mane balius biggrin.gif Vieni draugai atveze stintos,sako iskepk,veliau atvarysim valgyt biggrin.gif Tai va jau issidarinejau,veliau kepsiu biggrin.gif Tik va,ka garnyrui? Bulves? ar tik salotu?
Atsakyti

O pas mane balius biggrin.gifVieni draugai atveze stintos,sako iskepk,veliau atvarysim valgyt biggrin.gifTai va jau issidarinejau,veliau kepsiu biggrin.gifTik va,ka garnyrui? Bulves? ar tik salotu?

Man prie stintu tik salotu uztektu.  kazkaip prie ju visai nepasigendu bulviu  :P 

Ir as ziuriu MAMA apdovanojimus

Atsakyti

Labas rytelis

issimiegojau kiek lindo,  sulaukiau  pusryciu i lova, dabar jau kazkur leksiu  :hmm: gal iki MOLO pavaziuosiu, senai buvau, labai i JYSK noreciau, i DEICHMAN pasizvalgyti 

Atsakyti
Labukas

Vakar prikepiau tu stintu,nieko garnyrui nedariau,tik svieziu agurku papjausciau ir tiko biggrin.gif Siandien ryte susitvarkem visa bardaka biggrin.gif Buvo 3 vaikai,tai patikekit-visi zaislai ismetyti po visus namus..O pas mazaja daug visokiu smulkiu zaisliuku,tai kol surinkau juos...
MB isvare pas dantiste,jau galutinai uzdes danti.Paskui leksim iki maistiniu.O dabar verdu balandzius-buvau uzsaldzius mirksiukas.gif
Atsakyti