Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

šiandien varom su dukra į Kine tik merginos ...to LT filmo premjerą. tai namuose vyriją griūna negyvi kaip tai be jų čia pramogausim.... aš tai tingiu žiauriai, bet kad dukra suorganizavo kur dėsiuos...sakiau nevažiuosiu, bet tada sakė uošvienė važiuos. Tai tada geriau jau aš

Faina, mergaitiškas vakarėlis va  :) 

Ir mes su draugais norėtumėm nulėkti, kažkaip stengiamės pamatyti tuos LT filmus. Aišku ne visus, į kai kuriuos dykai neičiau, bet į dauguma einam :)​ 

Aš į lietuviškus jau nežinau, kiek laiko nėjau (būna čia kartais suorganizuoja, parodo, bet neinam kažkaip). Bet turiu pripažint, kad kai nusprendėm sekmadieniais eit į filmą, tai jau laukiu dabar visad sekmadienio - jau įpratau eit į kino teatrą tikrai  :D 

Nepatinka man Zara. Kaina neatitinka kokybes

Tikrai pritariu, kad dažniausiai taip ir būna. Aš perku per išpardavimus ten, galima perliukų rast už puikią kainą (ar ilgam nešiojimui, ar taip tik tam vadinamam trendui). Jeigu pilna kaina, tai nebent iš tų basic visokių dalykų, kur kokybė nebloga būna ir reikia staigiai čia ir dabar  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2020 01 30, 14:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="giega" data-cid="72597704" data-time="1580394299"><div><p>Nepatinka man Zara vartotojo įkelta nuotraukaKaina neatitinka kokybes vartotojo įkelta nuotrauka
</p><p></p></div></blockquote><p>Kai kurios prekės tai tikrai taip, bet visai galima rasti per sale neblogų pasiūlymų smile.gif man džinsai Zaros labai liuks ir kaina visai atitinka kokybę rolleyes.gif​ </p>

Bet kai nemegsti to zenklo,tai net neini i ta parduotuve biggrin.gif Net ir per 90% ispardavimus biggrin.gif
Cia pries Kaledas,kai ieskojau sau kazko ir mazajai kokios nors sukneles norejau..Nu ejau jau per visas pardes,uzejau ir i Zara..Ir eilini karta nusivyliau biggrin.gif
KAip ir River Island.Uzeinu tik del vaikisku rubu.Dabar einu nesenai pro RI,ziuriu ant manekeno labai nebloga suknele bigsmile.gif Uzejau,paciupinejau,kaina paziurejau ir praejo noras biggrin.gif As geriau 200£ uz Ted bakerio sumokesiu,nei 60 uz RI biggrin.gif Nors uz 30 gal ir buciau pirkus ta suknele biggrin.gif
Atsakyti

Mergos ko čia valgot, picos, spirgai ir cepakai- gal pavasaris nebetoli.... biggrin.gifJuokauju aišku.... Mickute tu niekad nesilaikai jokių dietų? smile.gifaš tavo valgymus paskaitau tai uiii nekūdai vis valgai...ir blogiausia vis aš užsinoriu tada visko smile.gif
vakar viriau trintą moliūgienę, valgiau aišk viena, kitiems buvo guliašo, vaikai hamburgerių buvo nusipirkę...bet man skanu dar ir darban įsidėjau.

as pati net neatsimenu kada cepakus gaminau  :hmm: kazkada pernai rudeni  :P tarp kitko labai retai jie pas mane buna. Kaip ir pica retenybe. tai  juk sveciuose pavaisina  :D  :D nu nepradesiu gi sveciuose issikalineti  :D o gaminu visko, tiek kad daznai sau darau  is vistienos, kartais net paprastai issiverdu, ant vandenuko, ten su kokiomis darzovemis  tik, daznai sau verduosi kruopas ir kelias dienas i darba nesuosi vietoj bulviu, duonos- batono as is viso stengiuosi kuo maziau, jau duonos net neperku, nes MB puikiausiai su batonu gyvena, man labai gerai visokie ryziu trapuciai  :P   gal dazniau ivardinu kepsnius, ypac kiaulienos, tai as kiek paragauju, o paskui daugiau  MB juos sveicia  :P  tai vat nevardinu ka kiekvienas valgom, tai gal ir atrodo kad vien karkomis, kotletais maitinuosi  :lol: turiu ir as didziausia moliuga  balkone. ir vis galvoju kada cia ji prapjauti. nes viena ir valgysiu  :lol: na gal pavyks i koki miltini blyna itarkuoti ar i bulviu  kose truputuka. o trintos sriubos tai tikria net neparagaus  :P BIg Bang, gal tu nori moliugo ? galiu pasidalinti  :ax:  :mirksiukas: 

Atsakyti

Aš kaip tik šiandien vakarienei valgysiu trintą moliūgų/saldžių bulvių/morkų sriubą su lęšiais :rolleyes:​ laukiu jau!

Atsakyti
PAs mane irgi niekas nevalgo trintu sriubu..Is kitos puses as ir pati tingeciau viska trint-isvirei sriuba ir nebereik vargt biggrin.gif
Siandien neiko negaminau,yra vakarykscios zirniu sriubos,o i darba gales desreliu isidet mirksiukas.gif
Atsakyti

Aš tai vis tiek nesuprantu dviejų dalykų: kur dingsta pinigai ir iš kur atsiranda dulkės  :rolleyes:  :D

galetu atvirsciai buti :lol: 

Valgau valgau visko daug. Dar ir vynu užgeriu  :D  :D Gyvenimą gyvent reik, kai saka, o ne taupyt ir kūdytis nuolat  :rolleyes:  :D

labai teisingai pasakyta   :mirksiukas:

Kai noriu  - rimtai dirbu,

kai nenoriu- skaniai valgau   :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

PAs mane irgi niekas nevalgo trintu sriubu..Is kitos puses as ir pati tingeciau viska trint-isvirei sriuba ir nebereik vargt biggrin.gif
Siandien neiko negaminau,yra vakarykscios zirniu sriubos,o i darba gales desreliu isidet mirksiukas.gif

tai is trintu as tik moliugu ir verdu.  bet tik moliugus trinus, o ten kitas darzoves morkytes, bulvytes,zalumynus palieku, geriau tai plaukioja. kad nebutu visiska tyrele  :D​ 

Atsakyti

PAs mane irgi niekas nevalgo trintu sriubu..Is kitos puses as ir pati tingeciau viska trint-isvirei sriuba ir nebereik vargt biggrin.gif

Nu koks didelis darbas, visas kelias minutes užima :D  aš dar kartais sutrinų tik pusę, o kitą pusę daržovių atgal į sriubą sudedu, irgi labai liuks :rolleyes:​ 

Atsakyti
Kelios ne kelios,bet va imk,terliok dar blenderi biggrin.gif Galiu ir netrinta sriuba valgyt biggrin.gif
MB is vis jokios nevalgytu,net neparagautu,jam bjauriai atrodo trintos sriubos..O man skanu kokia trinta grybu,uzsakyta restorane,nes namie neverdu jokiu trintu sriubu mirksiukas.gif
Atsakyti

MB taip pat nėra super duper didelis trintų sriubų megėjas. Valgo, bet labiau patinka tos tikros :) 

Atsakyti
KAi taip anksti grizau is darbo,o ir namie nieko daryt nereikia,tai taip letai laikas eina biggrin.gif I sportus tik uz 1h,vis pramoga bus biggrin.gif O MB turbut dar veliau gris,nei as po sportu..
Atsakyti

Ir aš šiandien namuose jokių darbų neturiu, valgyt gaminti nereikia, tai toks laikas sau :) gal į vonią lysiu pasilepinti, nes šalta kažkaip. 

Atsakyti