Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas


Labukas

QUOTE(mickute7 @ 2020 01 30, 03:10)
<p>Labas rytelis</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="giega" data-cid="72596879" data-time="1580323314"><div><p>Na ka,nusipirkau bilietus i ta klases susitikima vartotojo įkelta nuotraukaAi,vis pramoga vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Nu va ir puiku ! tai kada parskrendi? po kiek   bilietai ?</p>

132£ uz du i abu galus mirksiukas.gif Papigiai,tai ir nusprendziau galutinai mirksiukas.gif
Atvarom geguzes 16-18,kaip visada trumpam biggrin.gif

Darbo siandien nedaug.. Va tirk ryt galetu but,nes vel man mazaja is darzo paimt reikua.. o ten grieztai-lygiai 15h..
Atsakyti
Sveikos,
o iš kur perkate tą spiruliną tablečių pagrindu- ji vaistinėse pardavinėjama? ar per platintojus kokius tik?

Mergos ko čia valgot, picos, spirgai ir cepakai- gal pavasaris nebetoli.... biggrin.gif Juokauju aišku.... Mickute tu niekad nesilaikai jokių dietų? smile.gif aš tavo valgymus paskaitau tai uiii nekūdai vis valgai...ir blogiausia vis aš užsinoriu tada visko smile.gif
vakar viriau trintą moliūgienę, valgiau aišk viena, kitiems buvo guliašo, vaikai hamburgerių buvo nusipirkę...bet man skanu dar ir darban įsidėjau.
Mano dukra vakar buvo vieną tetą nuvežusi į svečius pas kitą tetą (mano tetos jau čia). Nufotografavo abi babutes. Dabar pažiūriu tą nuotrauką ir turiu tokią motyvaciją susiimt, nes supratau kad genai nieko gero nežada senatvei.... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 30 sausio 2020 - 10:22

O pas mus spirguciai buna gryni,be jokiu grietiniu,net ir augaliniu.MB nors ir toleruoja laktoze,bet nevalgo jokiu grietiniu,sviesto,varskes

Belaidis siurblys gal ir nieko,bet kai rozeciu visuose kampuose,o ir laidas ilgas,nereik perjunginet,tai kazkaip nelabai man jo reik. As greiciau siurbli -robota nusipirkciau

Mano vyras viską labai mėgsta su padažu valgyt, tai tenka ieškot išeičių  :) Man tai tinka puikiai ir grynesnis, sausesnis maistas (ta prasme nebūtini man tie visokie padažai), bet pagamint nėr problemų  :) 

Žiūrėjo MB kažkada irgi, domėjosi, bet labai stipriai svarstė dėl pvz. mūsų gyvenamos situacijos. Ta prasme turim ir kilimą, baldų ant grindų nemažai. Aš manau puikus dalykas, kai erdvės didesnės ir ne tiek apstatytos, kaip pas mus (lyginu tik su savo būstu, nes kitų nežinau  :D  :D ). Todėl ir turim belaidį, nes labiau pasiteisina mūsų atveju  :) Seniau, prisimenu, reikėdavo net morališkai ruoštis siurbt namus visad su tuo dideliu griozdu, perjunginėt laidą visad (nors ir turim jungiklių visur, bet vis tiek reik junginėt einant per visus kambarius), o dabar viens du ir viskas išsiurbta  :D 

Pas mus tai katinas pasiukslina daugiausiai, nors ir trumpaplaukis, bet  vis tiek tuoj plauku kutuliai  atsiranda, tiek kai ne alergiski, nereikia ten kasdien siurbliuoti.o ir kraigo  pribarsto o tvarkomes kai iseina.

Aš tai vis tiek nesuprantu dviejų dalykų: kur dingsta pinigai ir iš kur atsiranda dulkės  :rolleyes:  :D 

KAi viska is kart padedi i vieta,tai ir tie namai ne taip apsivercia..Gaila,kad nevisada neiseina

Na ka,nusipirkau bilietus i ta klases susitikima. Ai,vis pramoga

Aha, o kartais būna ir vieta pasikeičia po kokio pavasarinio tvarkymosi  :D  :D 

Nu ir liuks, kažkas kito vis tiek  :) 

Labukas :) niūruma už lango, bet nieko naujo kaip sakant, svarbu nuotaika puiki, va jau ir ketvirtadienis :rolleyes:   

Mes spiruliną geriam tablečių pagrindu, milteliuose nesam pirkę ir nepirkčiau, nes žinau, kad nedėčiau į kokteilius :rolleyes:   

Negaliu patikėt, kad poryt jau vasaris  :blink: Tai ką jau bekalbėt apie faktą, kad ketvirtadienis šiandien  :unsure:  :huh2: 

Aš buvau seniai nusipirkus visokių ten spirulinų, matcha pudros ir pan. į kokteilius dėt, bet kelis kartus pasigaminau juos ir viskas pasibaigė  :D Gal reiks grįžt vėl į doros kelią susiėmus, spinteles ir kamerą prasivalius, tai ir vėl kokteilius pradėsiu darytis. Labai gerai jie man šiltu metu eidavo  :) 

Atvarom geguzes 16-18,kaip visada trumpam

Mes irgi paskutiniu metu į Lietuvą vos kelioms dienoms grįžtam. MB tai iš viso nenori savaitei, jam geriau kažkur kitur nulėkt. O man vis norisi, bet nu viena nebūsiu aš ten, tai džiaugiuos, kad kelioms dienoms grįžtam  :D Nors dabar labai patogu bus, kai skrydžius tiesiai į Palangą iš mūsų paleis. Tai gal dažniau parskrisim, kad ir vos kelioms dienoms  :) 

Mergos ko čia valgot, picos, spirgai ir cepakai- gal pavasaris nebetoli.... Juokauju aišku.... 

Man širdy visad pavasaris  :D  :D 

Valgau valgau visko daug. Dar ir vynu užgeriu  :D  :D Gyvenimą gyvent reik, kai saka, o ne taupyt ir kūdytis nuolat  :rolleyes:  :D 

Labas iš ryto  :4u: 

Šiandien važiavau ankstesniu autobusu į darbą, tai pusryčius teko jau darbe pavalgyt. Kaip galvą įsiskaudėjo bevažiuojant  :blink: Gal kad tik kavos išgėriau namie be maisto. Aa močiutė visad mane mokė - kava ryte tik su maistu, tai va dabar matau, kodėl :D 

Vakar po darbo buvau morališkai nusiteikus važiuot namo, kai autobuse besėdint vyras sako "Nu, Tu po parduotuves pasimalk, o aš lėksiu namo vakarienės ruošt, steikus marinuot". Tai galvoju nu o ko ne, ane? Jeigu jau vyras žino, kad laikas man į parduotuves, tai davai, kai saka  :D  :D  :D Dar reikėjo pipirų padažo nupirkti tuo pačiu, tai žodžiu gavosi kaip gavosi - grįžau namo su Zaros maišu didžiausiu  :D Nusipirkau kelnes, liemenę (turėjau seniaus kelnes pirkus komplekto, tai bus man kostiumas į darbą), suknelę ir švarką. Neblogų šiaip likučių paskutiniam išpardavime dabar liko, tai prasinešiau šiek tiek  :) Rytoj važiuosiu į kitą miesto dalį, į masažą, tai užsuksiu sakiau ir ten į Zarą - labai gerai ar progai, ar darbui rūbų pasičiupt pigiau  :rolleyes: 

Grįžau namo iš parduotuvių, jau ir steikai, ir vynas paruošti, desertai. Pavakarieniavom, pasibuvom, pažiūrėjom serialą ir ėjom miegot.

Šiandien po darbo tiesiai namo, gaminsiu kažką jam valgyt (turiu jautienos faršo, bet nežinau, ką darysiu dar - reik kažką greito sumest), paskui į treniruotę prasijudint, tą vyną išprakaituot  :D  :D Visai jau laukiu savaitgalio. Nors šeštadienis suplanuotas kone visas, bet va sekmadienį tai miegosiu iki pietų ir tinginiausiu  :D 

Puikios dienos visoms ir skanios kavos  :4u: 

Atsakyti

V-rine, yra visur jos, nereikia patingėti paieškoti internete :mirksiukas: mes užsisakom iš čia pvz: https://www.powdi.lt/

Almost, va į Zarą ir aš norėčiau, bet kaip jau žinia neturiu kantrybės. Nors paskutinius kartus, kai buvau, tai nesimatavus džinsus pasičiupau ir puikiai tiko, atitinka kažkaip dydžius :ax: bet va megztukus ar sukneles reikia matuotis, nes padidinti būna dažnai man atrodo.

Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2020 01 30, 13:25)
<p><strong>V-rine</strong>, yra visur jos, nereikia patingėti paieškoti internete mirksiukas.gif mes užsisakom iš čia pvz: <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.powdi.lt/'>https://www.powdi.lt/</a></p><p><strong>Almost, </strong>va į Zarą ir aš norėčiau, bet kaip jau žinia neturiu kantrybės. Nors paskutinius kartus, kai buvau, tai nesimatavus džinsus pasičiupau ir puikiai tiko, atitinka kažkaip dydžius ax.gif bet va megztukus ar sukneles reikia matuotis, nes padidinti būna dažnai man atrodo.</p><p></p>



tai aš netingiu, tik šiaip paklausiau. Nes būna produktų kur tik per platintojus platina r kokiose vaistinėse pvz negaut.


šiandien varom su dukra į Kine tik merginos ...to LT filmo premjerą. tai namuose vyriją griūna negyvi kaip tai be jų čia pramogausim.... aš tai tingiu žiauriai, bet kad dukra suorganizavo kur dėsiuos...sakiau nevažiuosiu, bet tada sakė uošvienė važiuos. Tai tada geriau jau aš smile.gif


Zara man atrodo kaip tik pamažinta, ar su kažkuo kitu maišau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 30 sausio 2020 - 14:29

Almost, va į Zarą ir aš norėčiau, bet kaip jau žinia neturiu kantrybės. Nors paskutinius kartus, kai buvau, tai nesimatavus džinsus pasičiupau ir puikiai tiko, atitinka kažkaip dydžius :ax: bet va megztukus ar sukneles reikia matuotis, nes padidinti būna dažnai man atrodo.

Jo jo, tie jų dydžiai paskutiniu metu tai lipk į medį. Kas didinta, kas mažinta. Man Zaroj jau visi dydžiai tinka - nuo S iki XL, žiūrint, koks rūbas  :D  :D  :D​ 

Atsakyti
Zara man atrodokaip tikpamažinta...

Dukra sakės draugui kelnes treningines Hummelio. Atsiuntė treningą smile.gif susinervino. sakau gi apkeis, ne iš kinų gi siųstas kur smile.gif
Atsakyti

šiandien varom su dukra į Kine tik merginos ...to LT filmo premjerą

Čia tas apie jaunikį ar kitas kažkoks? :mirksiukas:​ 

Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2020 01 30, 14:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="V-Rinė" data-cid="72597526" data-time="1580386450"><div><p>šiandien varom su dukra į Kine tik merginos ...to LT filmo premjerą</p></div></blockquote><p>Čia tas apie jaunikį ar kitas kažkoks? mirksiukas.gif​ </p>


jo tas. nu labai tingėjau...bet jau nebedrįsau nebevaryt. Mums gi dar kelio 40 km į vieną galą....
Atsakyti

jo tas. nu labai tingėjau...bet jau nebedrįsau nebevaryt. Mums gi dar kelio 40 km į vieną galą....

Tolokai, bet manau smagiai praleisite laiką :) 

Ir mes su draugais norėtumėm nulėkti, kažkaip stengiamės pamatyti tuos LT filmus. Aišku ne visus, į kai kuriuos dykai neičiau, bet į dauguma einam :)​ 

Atsakyti
As jau po darbu mirksiukas.gif PAtinka man taip anksti baigt biggrin.gif

Nepatinka man Zara ax.gif Kaina neatitinka kokybes rolleyes.gif

O atsakant i Almost klausima kur dingsta pinigai ir is kur atsiranda dulkes,tai va-pinigai pavirsta i dulkes biggrin.gif
Atsakyti

Nepatinka man Zara ax.gifKaina neatitinka kokybes rolleyes.gif

Kai kurios prekės tai tikrai taip, bet visai galima rasti per sale neblogų pasiūlymų :) man džinsai Zaros labai liuks ir kaina visai atitinka kokybę :rolleyes:​ 

Atsakyti