Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Tikrai Giega tau dilema... na aš tai nebeinu į tuos retkarčiais organizuojamus susitikimus. Nes kadangi mūsų buvo sportininkų tipo klasė, tai mes ją baigėm tik 10 merginų smile.gif visi nukrito nukrito...Tai kai daro susitikimą dar bendrą kas nuo kokios 5 kl ten mokėsi. Nesvarbu kad išėjo 9 ar 10 kl dauguma. Tai kai susitikimas ir tu daugiau nei puse klasiokų nepažįsti, tai vienam buvau ir pasakiau kad daugiau nebeisiu. Ir nebeinu smile.gif aplamai,jei gatvėj susitikus vos sunkiai labas pasisakom ir tikrai nestojam bendraut, taiką per susitikimus tada bus kitaip. Aišku čia ne su visais, bet su kuo noriu susitikt ir gatvėj nupliurpiam....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 29 sausio 2020 - 10:41

Sveikos :) apsiniaukęs, lietingas, tamsus rytas, tai kažkaip ir ūpo nerasta. Vakar dar po darbų sugalvojom nueiti į mūsų miesto baseiną, nes nu gėda visiškai, jau atsidaręs kurį laiką, o mes dar nebuvom :rolleyes: tai tikrai wow! trys pirtys, kelios sūkurinės, didelis baseinas, dar visokių povandeninių masažų ir pan, labai liuks :) tai eisiu dažniau ir nors nesu didžiulė megėja, bet taip vakar gera buvo, taip atsipalaidavo visi raumenys, labai gerai jaučiausi :ax:  

Almost, na meniu tai toks tikrai įspūdingas! įsivaizduoju kaip gardu buvo :bigsmile: 

Giega, na jooo, jei tokia suma, tai tikrai atrodo jau galima ir prie kelionės kokios prisidėti, bet va iš kitos pusės kaip ir rašai, kad faina būtų ir susibėgti visiems :) 

Atsakyti
NA ranka prie sirdies,tai ir as tu klasioku nei pasiilgau,nei man ju ten verkiant reikia biggrin.gif Aisku faina susitikt,paziuret,kaip atrodo,pabendraut..Bet draugysciu jau senai nebera..Tiek,kad geguzes men,sodyba su pirtele ir kubilu..Nu vis kazkokia pramoga biggrin.gif
O pinigai biggrin.gif Sutaupysiu ir taip biggrin.gif Tu 500£ vis tiek dabar nepadedu nei Tailandui,nei susitikimui biggrin.gif biggrin.gif

Nezinau,buna pas jus ar ne..sakykim nori kokio daikto,bet pagaili pinigu..Ir finale,nei daikto,nei pinigu,nes jie ir taip kazkur nusiorina biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Voque* @ 2020 01 29, 07:47)
<p>Sveikos smile.gif apsiniaukęs, lietingas, tamsus rytas, tai kažkaip ir ūpo nerasta. Vakar dar po darbų sugalvojom nueiti į mūsų miesto baseiną, nes nu gėda visiškai, jau atsidaręs kurį laiką, o mes dar nebuvom rolleyes.gif tai tikrai wow! trys pirtys, kelios sūkurinės, didelis baseinas, dar visokių povandeninių masažų ir pan, labai liuks smile.gif tai eisiu dažniau ir nors nesu didžiulė megėja, bet taip vakar gera buvo, taip atsipalaidavo visi raumenys, labai gerai jaučiausi ax.gif  </p><p><strong>Almost</strong>, na meniu tai toks tikrai įspūdingas! įsivaizduoju kaip gardu buvo bigsmile.gif </p><p><strong>Giega</strong>, na jooo, jei tokia suma, tai tikrai atrodo jau galima ir prie kelionės kokios prisidėti, bet va iš kitos pusės kaip ir rašai, kad faina būtų ir susibėgti visiems smile.gif </p>

Cia sena Lino baseina atstate?
Pirciu ir as nesu didele megeja,galiu pabut kelias min,bet baseinas tai geris biggrin.gif

Ai,viena mano klasioke yra Palangos turizmo direktore mirksiukas.gif

TAi va,kad tie pinigai grynais guletu,imi is kruveles,tai kitaip galvotusi biggrin.gif O cia is vieno atl nusiperki bilietus,is kito-islaidos LT mirksiukas.gif O Tailandui ar taip ar taip perdedu atitinkama suma is vienos saskaitos i kita ir nejudinu biggrin.gif
Atsakyti

Oho ALmost kiek cia visokiu idomiu skanumynu prikirtot  :wub:​ 

Nu tikrai liuks buvo, galėčiau eit dar ir dar  :D  :D 

Vakar dar nulekem kaimyne pasveikinti su vardadieniu, tai moteriske pora picu uzsake, tai kad priedem  :P dar ir namo ikrove,tai i darba susikroviau, ten viskas   greitai sueina  :D​ 

Oho, tai rimtos picos buvo, kad dar liko ir namo, ir darban  :blink:  :D 

Laisvadienis,tai dar gulineju. Bet jau reik kilt.. Namus susitvarkyt,valgyt padaryt.. Nesugalvoju ka

Tai Tu pailsėk tiesiog, susitvarkysi tuos namus kitą dieną  :) 

Almost o kada užmiegi po sporto 20 val? vėlokai taip jau...

Po sporto užmiegu jau apie 23val, nes vis tiek energijos pasikraunu, mano treniruotė šiek tiek virš valandos trunka. Tai kol grįžtu, nusimaudau, užkandu.

Šiaip aš anksti miegot einu, apie 22val jau lovoj ir miegu dažniausiai  :D Todėl ir pasiilgstu savo normalios rutinos, kai treniruotės iškart po darbo būna..

Sveikos :) apsiniaukęs, lietingas, tamsus rytas, tai kažkaip ir ūpo nerasta. Vakar dar po darbų sugalvojom nueiti į mūsų miesto baseiną, nes nu gėda visiškai, jau atsidaręs kurį laiką, o mes dar nebuvom :rolleyes: tai tikrai wow! trys pirtys, kelios sūkurinės, didelis baseinas, dar visokių povandeninių masažų ir pan, labai liuks :) tai eisiu dažniau ir nors nesu didžiulė megėja, bet taip vakar gera buvo, taip atsipalaidavo visi raumenys, labai gerai jaučiausi :ax:

Almost, na meniu tai toks tikrai įspūdingas! įsivaizduoju kaip gardu buvo :bigsmile:

Aš jau kurį laiką vis noriu į baseiną ir niekaip neprisiruošiam. Gal kad čia nėra patogioj vietoj tokio va, kaip Tu aprašei. Pagrinde arba pramoginiai, kur ir su mažiukais ateina, ne tiek sportui. Arba labai maži viešbučiuose kur būna. Tai žodžiu taip ir tąsomės  :rolleyes:  :D 

Tikrai labai skanu, puikus aptarnavimas. Žodžiu nuostabus vakaras  :wub: Mes dar kai kuponą nusipirkę buvom, tai ir pakankamai nedaug sumokėjom už visą patirtį  :) 

Labas iš ryto  :) 

Vakar grįždama baigiau knygą vieną klausyt, tai autobuse vos neapsiverkiau. Jergus, kokia emociškai paliečianti buvo  :unsure: Šią klausiau https://www.goodread...nimals_at_Night - tikra istorija apie tai, kaip berniukas augo globos namuose vis skirtinguose, kuriuose vienuolės priežiūrėdavo. Jo mama labai sirgo ir visus vaikus turėdavo palikt vis kitur, nes pati nepajėgdavo jais rūpintis. Tai labai detaliai aprašyta knyga, tikrai kažkaip privertė susimastyt  :unsure: 

Išviriau vyrui cepelinų vakarienei, pavalgė, nuvežė mane į treniruotę, pats maisto savaitei nupirko. Grįžom namo, užkandau, pažiūrėjau serialą ir ėjau ilsėtis  :) 

Šiandien galvojau iki miesto nuvažiuot po darbo, reikia vitaminų nusipirkt. Bet labai tingiu, o ir šalta pas mus. Penktadienį vis tiek reikės į masažą važiuot, tai sakiau tuo pačiu centre visus reikalus pasidarysiu  :) Šiandien vakarienei vyras steikus gamins, tai jau laukiu nesulaukiu  :yahoo: Darbe veiklos sočiai, tai bus užimta diena, tikiuos greit prabėgs  :) 

Na, lekiu kavos dabar, tai visoms linkiu puikios dienos  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2020 01 29, 07:57)
Tai Tu pailsėk tiesiog, susitvarkysi tuos namus kitą dieną  smile.gif 

i miesto nuvažiuot po darbo, reikia vitaminų nusipirkt.

Ne ne,geriau as siandien viska susitvarkysiu ir savaitgali nereiks nieko daug daryt biggrin.gif Nes siurbliuot ir dulkes valyt vis tiek reiks biggrin.gif
Bet va patalai jau skalbias,vonia issveisiu-va kiek darbu atkris mirksiukas.gif

Va ka mes perkam ir metam,tai vitaminus biggrin.gif Vis pazadu,kad gersiu,prisiperkam,bet isgeriu kelias ir viskas..Stovi stovi,kol galiojimai pasibaigia ir ismetu biggrin.gif
Atsakyti

Ne ne,geriau as siandien viska susitvarkysiu ir savaitgali nereiks nieko daug daryt. Nes siurbliuot ir dulkes valyt vis tiek reiks
Bet va patalai jau skalbias,vonia issveisiu-va kiek darbu atkris

Va ka mes perkam ir metam,tai vitaminus. Vis pazadu,kad gersiu,prisiperkam,bet isgeriu kelias ir viskas..Stovi stovi,kol galiojimai pasibaigia ir ismetu

Ai, jo, aš paskutiniu metu skalbimo net nebelaikau namų tvarkymo darbu  :D  :D Mes labai daug skalbiam (esu minėjus, kad spalvom ir t.t.), tai žodžiu kone kasdien turiu užmest po skalbimą  :D 

Kas mums dar pasiteisino labai, tai belaidis dulkių siurblys. Greit greit išsiurbiam, aišku ir butas mūsų mažas, tai nereik morališkai ruoštis savaitgalį viską kuopt  :D Šiaip va iš šitos pusės pažiūrėjus labai norėčiau turėt dar mažiau daigtų, nei turim, nes viską būtų gerokai lengviau susitvarkyt  :) 

Pas mus su vitaminais irgi bėda. Man atrodo apskritai nėra labai daug žmonių, kurie taip nuoširdžiai patys visados prisimena išgert vitaminus  :D O bet tačiau reik man būtinai dėl imuninės pagert ir vitD, tai jau reikia imtis proto. Kitaip visai suslabnėsiu  :unsure:​ 

Atsakyti
O tau gyd israse ta vit D?Nes geriau jo trukumas,nei perteklius..

NAmu tvarkyma as vadinu va tokius patalu keitimus,vonios issveitima,virtuves spinteliu isvalyma..Nes dulkes,siurbimas vis tiek vos ne kasdien gaunas..Savaitgalius man labai gaila praleist tvarkant namus..UZ tai as geriau net vakare po darbo susitvarkysiu,nei kuopsiu namus savaitgali..O pora draugiu atvirksciai biggrin.gif Nors ir anksti is darbo jos grizta,bet atseit jau tingi namus tvarkyt ir tada nuo ankstyvo ryto kuopiasi..PAskui pavargsta dar daugiau nei dirbant ir sekmad paslikos guli,nes vel darbo sav pries akis..Ir niekur neina,nes juk sestad namu tvarkymui paskirtas,o sekm...
Tai va,patalai pakeisti,skalbenke prasisuko,vonia virtuve sutvarkyta,liko grindys mirksiukas.gif

Atsakyti

O tau gyd israse ta vit D?Nes geriau jo trukumas,nei perteklius..

Neišrašė. Bet su saulės tokiu "perteklium" Airijoj beveik visiems visados trūksta būtent vitD  :D 

Mes kadangi turim abonementus į kino teatrą, tai esam nusprendę sekmadienius turėt šeimos diena. Miegam iki pietų, ramiai sau pusryčiaujam, eina į kino teatrą, paskui kažkur papietaujam. Žodžiu sekmadienis turi būt relaksas. Bet todėl šeštadienį kaip išprotėję lakstom visur ir viską darom  :D  :D  :D​ 

Atsakyti
Tai visur su tuo D vitaminu ne kažkas, darėsi draugų šeima tyrimus tai mamai ir dviems vaikams aplamai nulis jo. Taigi tikrai ne tomis sąlygomis gyvename kad jo perteklių kas turėtų.
Aš vitaminus geriu sąžiningai. Pati negerčiau ,bet sūnui nuolat reikia kai kurių tai po pusryčių kaip taisyklė jam suduodu prie kakavos ir pati tokį D ar kokį šiaip kitą pasiimu.
Atsakyti

Giega, baseinas visiškai naujas, ne LINO :) va, jei įdomu: https://www.palangos...t/ :mirksiukas:

Dėl tvarkymosi, tai ir aš tikrai nenorėčiau savaitgaliais visą dieną tvarkytis. Aišku prasiplaunu, dulkes apsivalau, bet aš palaikau tvarką kiekvieną dieną, tai nėra to tvarkymosi daug, nebent sugalvoju į kokias spinteles virtuvėje įlysti :ax: 

Dėl vitaminų, tai geriam karts nuo karto, bet kažkaip tie visi iš vaistinių mums nelabai, tai mes vis nusiperkam Spirulinos ir tikrai abu poveikį pajaučiam. Aišku kainos gan aukštokos, bet būna akcijų, tai va butinai reikės vėl :)​ 

Atsakyti
gal kvailai atrodysiu, bet kas ta Spirulina? smile.gif
Atsakyti
Idealiausia-palaikyt tvarka ir svara,tai tada ir kuopt nereikia biggrin.gif Deje,ne visada iseina biggrin.gif biggrin.gif Yra namie tokia veikeja,kuri per 5 min viska apvercia biggrin.gif

Va spirulinos ir mes turim nusipirke biggrin.gif Taip niekur ir nepriderinom,taip ir guli pakas praimtas biggrin.gif

NA ka,nuveziau maze i darza,aplekiau pardes,sriuba verda.Liko 1h grindims isplaut ir vel pasimegaut svara biggrin.gif Paskui vel parsivesiu veikeja biggrin.gif
Atsakyti